Yeva-c21c• 01 сентября 2024

Бюджет на їжу 500 грн на день

Це реально зараз для сім´ї двоє дорослих + дитина в Києві?Питаю для своїх родичів, житло в них буде безкоштовним.
Мимо_шла• 01 сентября 2024
Да, реально.
чаревна• 01 сентября 2024
Хватит, если не покупать пищевой мусор
Sonne8752• 01 сентября 2024
Есть другие варианты?
автор Yeva-c21c • 01 сентября 2024
Ответ длячаревна
Хватит, если не покупать пищевой мусор
Тобто Ви маєте на увазі купувати тільки те, що можна приготувати самостійно?
Ollka• 01 сентября 2024
Це на місяць 15 тис
Нас троє Київ
З городу немає нічого - все купуємо
Не економлячи так і йде.
floxey• 01 сентября 2024
Вистачить, якщо не купувати кожного дня на 500 грн, а робити закупи на тиждень і планувати меню.
автор Yeva-c21c • 01 сентября 2024
Ответ дляfloxey
Це зараз складно робити, бо світло ж вимикають і продукти за тиждень пропадуть
чаревна• 01 сентября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Да, а уже излишки на хотелки чипсы, энергетики, пиво, орехи, сухарики и прочую дрянь
Сейчас много овощей, цена доступная, можно разнообразить рацион
автор Yeva-c21c • 01 сентября 2024
Всім дякую за відповіді і гарного вихідного
Кіттікет• 01 сентября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Не покупать чипсы, конфеты, колу, сырочки и всё такое
ku4eravaku4erava• 01 сентября 2024
Мне кажется и на чипсы хватит
Rosenica• 01 сентября 2024
Ответ дляYeva-c21c
У мене дві морозилки і холодос.
Овочі за тиждень не пропадають. М´ясо купую, одразу розділяю порційно. В морозилку. Готую на два дні. На вихідні, наприклад, бульйон з курки з лапшою і яйцем, на сніданок риба+пюре, на вечерю гречка з підливкою. Якщо більше, ніж на два дні, то псується.
Nathalie27• 01 сентября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Овочі, фрукти, крупи, хліб, яйця не пропадають. Мʼясо можна купувати менше і частіше та тримати в морозилці з акумуляторами холоду
Ollka• 30 сентября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Ми так і живемо.
На харчі в місяць 15 тис грн на трьох.
Щоб економили - ні.
Меню для нас звичайне
Наприклад сьогодні
Лапша з м´ясом і креветками в вершковому соусі.
Гречка з реберцями.
Борщ.
Млинці з сиром.
Завжди є фрукти і світлі овочі.

Правда ми не їмо червону рибу, з морепродуктів лише креветки, які я купую оптом чищені.
І м´яса ми їмо не багато.
Не через економію, просто не любимо.

Найулюбленіше - каші любі, супи, овочі, фрукти.