Реанимация• 01 сентября 2024
Мало заробляю
Дівчатка, хелп)
Зараз працюю представником виробника побутової техніки. Зп виходить 18-19 000, ще підробляю написанням курсових, дипломних. Але в мене депресія через те, що з такими заробітками я ніколи не куплю власне житло. Мені вже 25, а вдалось відкласти не так багато. Так як, постійно орендую житло. Десь місяці два в мене жахлива апатія, в голову не приходять нові варіанти заробітку. Що порадите? Я за освітою вчитель, тут теж не дуже зароблю, пробувала репетиторство, але якщо не багато учнів, то це не дуже вигідно
Реанимация
• 01 сентября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Выйти замуж с квартирой
Не варіант. Я заміжня, чоловіку батьки хочуть купити житло, але там мама настільки авторитарна, що я і так не буду там господинею. Хотіла б на своє назбирати, хоча б 1 кімнатну.
Зараз на дієті• 01 сентября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Выйти замуж с квартирой
Не рожать, и в браке продолжать копить на свою собственность.
Реанимация
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
да..мало,на айфон не хватит
А до чого тут айфон?)
Зараз на дієті• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Вы платите за аренду, не муж ?
Реанимация
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ми з чоловіком орендуємо житло, в місяць виходить відкласти 100-200$ мені. Довго збирати(
Реанимация
• 01 сентября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Вы платите за аренду, не муж ?
Чоловік платить оренду, я комуналку та продукти 90%
Реанимация
• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Идите в стоматологи! ЗП 304 тыс уе!
Це потрібно здобувати іншу спеціальність) +6 років навчання.
Реанимация
• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
А как Вы хотели? Провалять 5 лет дурня в педухе и не знать что будете бомжевать училкой?
В мене не було можливості оплатити навчання на стоматі, меді. В пед пішла тому, що була на бюджеті.
ГороховаЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Варіант рости в кар´єрі не розглядаєте?
Невгамовна сила• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Только в армию! Там за полгода купите квартиру с ремонтом!
Удалено администрацией...
Пишу вірші, дорого• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Хм, так коммуналка и продукты на двоих это больше по сумме, чем оренда. Ну, если вы недорогую квартиру снимаете. И к тому же в браке вы и не купите квартиру лично свою. А вообще вам всего лишь 25. Ещё все впереди.. На самом деле мало кто из женщин может накопить столько денег без посторонней помощи.
Блиск думки• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Комуналка і продукти це теж багато.якщо по чесному - то вийшли заміж не за того. Жінка не має платити ні за комуналку. Ні їжу. Основні потреби -житло, їжа- це чоловіка проблема. Ви ніколи не назбираєте , бо вийшли заміж на ніщєброда. І навіть свої копійки змушені витрачати на їжу вам обом. Це якийсь сюр. Не треба було заміж поспвшати. Не такий він у вас прекрасний той заміж. Не наробіть дітей бо тоді хрест поставите на собі. Будете вдень з дітьми, а вночі курсові писати щоб прогодуватися, бо не вистачає. Ви показали що ви можете впрягтися і бути на 2 роботах. То так буде і надалі. Жінка в шлюбі не має переживати що мало заробляє. Вона виходить заміж ЗА чоловіка. І як на те пішло , свої гроші має відкладати. Я в свій час свою зп відкладала на авто собі , і жила повністю за рахунок чоловіка. Оце заміж)))
Точная копия плова• 01 сентября 2024
Автор, вы молодец, что стремитесь иметь жилье.
Это небыстрый путь. У вас есть профессия, пусть понемногу, но вы откладываете.
Вы снимаете комнату? Сколько уже отложили?
Если будете впадать в апатию, то потом начнётся депрессия.
Тише едешь -дальше будешь.
Я не знаю никого, кто к 25 сам заработал на жилье - всегда или наследство, или помощь родителей.
Тише едешь -дальше будешь.
Реанимация
• 01 сентября 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
9500 квартира
ГороховаЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
То у вас вся зп практично йде на продукти і комуналку + відкласти. Хто вам купує одяг, взуття, догляд?
Реанимация
• 01 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Купую за гроші, що заробляю на написанні курсових, дипломних.
Миссис Буркул• 01 сентября 2024
Сейчас Вам напишут, что не надо выходить замуж за пополамщиков, муж должен полностью содержать, а Вы свой доход в кубышку. Чтоб Вы собрали на квартиру.
Но это бывает на Советчице и в сказках, поэтому многим женщинам обычных профессий свое жилье не светит.
ГороховаЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
У вас взаємна любов?
Реанимация
• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Пограничницы! Это вообще мечта для женщины!
Я розглядала такий варіант, якраз висіла вакансія на ворк юа. Але мені сказали, що беруть лише чоловіків, а жінок хіба медичних професій на парамедиків((