Маруська Му• 01 сентября 2024
Август и сентябрь - лучшее время похудеть. Вы согласны?
Худею с 1 августа. Ем много помидор, иногда арбузы, груши, яблоки. Считаю калории. Очень удобно, что на утро я ем рыбу с кашей, а вечером можно перекусить овощами или фруктами.
ЗновЗдоров• 01 сентября 2024
Ответ дляПищалка
Зимою ви фрукти не їсте, восени?
Может одно яблоко или один апельсин. Я люблю именно персики, сливы, арбузы, ягоды, абрикосы
Сито для думок• 01 сентября 2024
Ответ дляМаруська Му
Потому что вкусно!
Так и фрукты вкусно. Потому и едят.
2 груши, 1 яблоко, 6 слив, гроздь винограда, несколько скибок арбуза, пару персиков - распределите на протяжении дня и незаметно 2 кг за день съели.
Нервогенератор• 01 сентября 2024
Ответ дляПищалка
Жир може?))
А по вашому, м´язи від фруктів наростають?
Пищалка• 01 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
М´язи від харчування взагалі не наростають, тілтки тсс))
Нервогенератор• 01 сентября 2024
Ответ дляПищалка
То до чого тоді ваше запитання ’жир’? Наче не вочевидь такі банальні речі, що треба вже на другу сторінку розмову розмовляти. Собі потссскайте))
Пищалка• 01 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
Я пишу що це просто зайва вода, не жир, не мязи і т.д.
Нервогенератор• 01 сентября 2024
Ответ дляПищалка
А я пишу що це не зайва вода, чому ви видумали, що це зайва вода не відомо нікому.
Пищалка• 01 сентября 2024
Ответ дляНервогенератор
Бо неможливо нажеоти 4 кг жиру за літо фруктами. Вчіть хоч трохи фізіологію((
Нервогенератор• 01 сентября 2024
Ответ дляПищалка
Вам побажаю вивчити не тільки фізіологію, а й біохімію. Не можливо щоб від фруктів була ’вода’ на 4 кг. Цікаво, з якого це підручника ви прочитали?