Нашли в капусте• 01 сентября 2024

В кого чоловік живе тільки проблемами брата/сестри чи батьків?

Як ви терпите це?
Шаманю второпях• 01 сентября 2024
Как это мне знакомо

автор Нашли в капусте • 01 сентября 2024
Ответ дляШаманю второпях
Как это мне знакомо
Мова не іде про нормальні здорові стосунки і взаємодопомогу, а просто тупо крім цих проблем не має ні сім´ї, нічого і там 14 років
бифидобактерияЖоржик• 01 сентября 2024
Не тільки звісно, але зараз такий період, що відсотків 80 вільного часу чоловік біля своєї матері. Вона потребує догляду, неходяча, тому так. Живемо нарізно зараз. Він біля матері, я вихідні з ним там же, а серед тижня то день-два у своїх батьків(вони теж старенькі, і потребують допомоги), то у себе. Чоловік десь раз на тиждень приїздить до мене.
Мальовнича даль• 01 сентября 2024
Знайомо,постійно було років 10-15 тому,коли молодші брати були малими,то мама дзвонила і напрягала весь час.
ХвостПистолетом• 01 сентября 2024
Не терпіла б.В таких нема власного стержня і характеру ,цінності сім´ї яку створив
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Про тих хто потребує допомоги мова не йде. Тут було б ненормально якби б не допомагав.
Инфотуфелька• 01 сентября 2024
Мой раньше жил проблемами родителей. Отучила. Они те ещё бездельники, которые в 43 записали себя в пенсионеры и пытались сесть мужу на шею. Сейчас 55, барахтаются сами, потому что не на ту нарвались.

Фокус-Покус• 01 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Так а що у вас трапилося? Чоловік допомагає брату чи батькам, а вас ігнорує?
Кусюче сонечко• 01 сентября 2024
У меня отец так жил, маму это бесило, но она всю жизнь это терпела
Теперь мамы нет, отец бесился поначалу, что ему никто в опу не дует, но это его проблемы, пусть теперь дуют те, кому он дул всю жизнь
Я тут Живу• 01 сентября 2024
Мой только деньги дает на все все потребности. Немного раздражает) но т к я ни в чем не нуждаюсь с детьми, то норм в общем.
Ответ дляФокус-Покус
Наприклад, тільки розписались брат натупив з грошами на роботі і попав на дуже велику суму, виплачував чоловік, потім мамаша вирішила купувати квартиру братові кредит взяли платити немає чим повісили на чоловіка. Зараз знову вляпався в гімно, і ті гроші що збирались на квартиру всі пішли на знов туди ж. Мене це вже так задрало, що вже хочеться реально не знаю що з ним зробити. Власній дитині ніхера, а брата все життя тягне.
Ответ дляКусюче сонечко
А тим він нахер не всрався.
Кусюче сонечко• 01 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
А тим він нахер не всрався.
Это уже его проблемы
Ответ дляЯ тут Живу
Тут ключове, що ви забезпечені. В нас навпаки.
Платити квартиру брату не маючи свого житла це дибілізм, але мамаша видавила, бо вже кредит взятий і треба платити.
Фокус-Покус• 01 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Має бути якась причина чому він так опікується братом. Їх виховувала сама мама? Чи може брат хворий? Не буде просто так чоловік тягнути іншого, навіть рідного.
Ви орендуєте житло і купуєте при цьому брату? Незрозуміло. І що значить ’вляпався в гівно’? Брат прийшов і що сказав? Дай грошей? І чи обговорює чоловік з вами такі рішення, це найголовніше на мій погляд.
Я на хвилинку• 01 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Муж который не отделился от родителей это зло. Так будете пахать на его семейка годами. Жаль что его до этого не бросила уже жена или девушка - может он бы задумался что как-то не так живёт...
Пушка заряджена• 01 сентября 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
То такі часи зараз.Я до 45 років не тужила,а потім постаріли батьки з обох боків.Свою маму я забрала,відстань далека,доглядаю.А чоловік свого тата,теж старий,майже осліп,але помаленьку ще живе в себе,але біля нас поряд,10 км,то їздить двічі на день.
Ответ дляФокус-Покус
Не сама виховувала, батько є.
Так в нас немає свого житла, ми орендуємо. Останню ситуацію я не буду розписувати, він йому сказав що, а той вже сам почав вирішувати. Ні не обговорює. Він просто бере і робить бо фактично і нього немає вибору.
Ответ дляЯ на хвилинку
Та не задумався, ми розходились з ним по причині того, що я йому сказала що він не буде платити за квартиру.

Фокус-Покус• 01 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Не сама виховувала, батько є.
Головна проблема, що він приймає такі рішення без вас. Ви не працюєте? Чи чому так відбувається? Якось слабо уявляється ситуація, що чоловік віддав всі гроші брату, а вам що каже? Чим оренду платить вам? На які гроші вам жить? І чому чоловік тягне брата, а не батьки? І чому чоловік взагалі в це впрягається? Якось же він вам пояснює?
Я на хвилинку• 01 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
И почему вв вместе а ситуация повторяется? Если он хочет так и умереть одним и что ни семьи ни детей рядом то пусть пишет дальше на брата
Фокус-Покус• 01 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
І хто після цього платив? Якщо ви зараз разом, то виходить нічого не змінилося. Але ж ви зійшлися.
Ответ дляФокус-Покус
Я працюю, ще й як, бо смоктала б лапу при такому розкладі.
Всі накопичені гроші на квартиру. Платити буде чи бо і я і він працюємо. Батьки теж сідають йому ж на шию. Ремонти в хаті, ремонти в дворі. Впрягаєтся бо ніхто більше не зробить це.
Ответ дляФокус-Покус
Він платив бо виходу не було. Так зійшлись через 4 роки. Це дуже довго писати.
Я на хвилинку• 01 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
И значит проживёт без ремонтов
Покращена• 01 сентября 2024
У мужа брат так только помогает другому брату у которого все ок просто чел не работает и сидит на шее у своей девушки и брата и живут они в квартире брата который им помогает(для меня это писец), хотя есть у девушки свое жилье и есть где жить.
Я на хвилинку• 01 сентября 2024
Вообще всем кто поражает как так один брат впрягается и решает проблемы другого. Там могут быть даже отношения не очень, но родители конечно на стороне бедняги и им противостоять сложно.
Например так мой знакомый выплатил игорные долги брата так как тот уже успел задолжать практически бандитам под залог квартиры. И куда деваться? Там же мама хватается за сердце! Чувством вины и долга выжать у одного ребёнка в пользу другого (более любимого) вообще милое дело
ЗаведУющая• 01 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Спасибо, добрый человек, я думала, ну чуть теплилось надежды, что забота о ребенке/детях такие мысли сводят на нет, ну тип, в ребенка же вкладывать нужно… а оно нескоренимо у таких мужчин, видимо. Наверное, они приоритеты расставили и точка.
ЗаведУющая• 01 сентября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Как?))
ЗаведУющая• 02 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Вы просто не встречали таких, поверьте, идиотов в мире тьма. У знакомой ее мать заставляет содержать брата(подруги)… он не больной, с ним все отлично, просто, ‘раз у тебя зп хорошая, чего не помочь’😳 но она , вроде, уже научилась себя отстаивать)