Начальник Анонимов• 02 сентября 2024

Що це може бути?

Такі відчуття як дитинка шкеребеться ніби у пологових шляхах ( розумію що це звучить дивно але не знаю як ще пояснити )
Відчуття дивні і не приємні
До пологів 3 тижні
Посудомойка• 02 сентября 2024
Ну как вам ответить? Вы спрашиваете приблизительно, что это за цвет такой, розовый, ну как синий, почти оранжевый.
Не может дитинка быть в родовых путях при закрытой шейке матки

автор Начальник Анонимов • 02 сентября 2024
Ответ дляПосудомойка
Ну от як низько геть
Це важко пояснити але боляче як простріли в промежині
Marie-Antoinette2• 02 сентября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну от як низько геть
Расходятся кости таза перед родами это нормально, еще доносите а может и переносите с такими симптомами
Ложитесь спать, роды в любом случае не пропустите, не переживайте
Катруся 777• 02 сентября 2024
І в мене таке було. Нічого страшного. Може повернулася дитинка так що дістає ручками, або ніжками пинає, відчуття дійсно неприємні. Але то не говорить про те що вже зараз будуть пологи. На УЗД тоді в мене все норм було, просто так лягла дитина
Каяспер• 02 сентября 2024
Ви що,всю вагітність так трястись будете?Приймайте Магне В6 і багато спати треба.
Мядуза аля моргонер• 02 сентября 2024
Почти у всех так, ребёнок низко, это нормально.
Kitty3• 02 сентября 2024
І в мене таке , я розумію про що ви , внизу прям в паху , іноді навіть біль з´являється миттєво , лікар мені сказав що головка низько вже , мабуть тому ... В мене ще є відкриття маленьке 1.5 зовнішне