Чорнобаївка• 02 сентября 2024
Розсудіть хто прав-домашня мелодрама
Коротко про головне, купили ми з чоловіком на подаровані кошти на "годовщину" казан щоб на кострі готувати, його батьки живуть біля нас через забор, тобто вони постоянно тусуються у нас, і каже чоловік завтра нажаримо картошки, а мені на роботу було, я кажу ні без мене не жарьте,я ж теж хочу перший раз в казані спробувати як це без мене, зачекайте мене з роботи! я кажу наш казан я його замовляла ще й на таку дату на згадку купили і без мене будете перший раз жарити картоплю я прийду з роботи і пожаримо. Батьки зробили скандал що раз то мій казан то вони не прийдуть і на вечерю, типу їжте самі. Чоловік теж устроїв скандал що я не права, що заявляля що то мій казан,і що вони збирались до мого приходу тільки пожарити і їсти всі разом, але з 3х чоловік ніхто не сказав, та зайспокойся ти прийдеш і будемо разом їсти, всі мовчали, а тепер я винувата. Чоловік приготував картоплю і окрім мене її ніхто не їв, я з чоловіком не розмовляю. Виявляється мені не обідно що в моему будинку мене не збирались чекати,а батьків дуже заділо.
Цукрові вишні• 02 сентября 2024
Ответ дляБентливуман
Як жити разом з батьками табором, то ще і не так кукуха полетить. Причому у всіх.
Сразу видно опытного человека 👍
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляТролю як можу
Значит не ваш дом вообще )
Он может вас в любой момент выгнать и если помрет, родители тоже наследники
Якщо придбаний у шлюбі її половина. Але доки те оіормиш
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Жареная картошка - это очень романтично ))))
Ууууу... Я згодна на таку романтику!!!! Щоб ще з цибулькою. Тисячу років не їла
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Это же сколько стоит казан, что всем селом скидывалсь ?
Якщо хороший то тисяч 30-40 може затягнути. Хоча не думаю, що це той варіант
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
То, что люди подарили и поели картошку без меня, я не считаю ’бортанули’. Для меня не принципиально лишить невинности сковородку
А що принципово? Ну от і підставте замість казана. Люди різні. І якби ваші побажання (принципові) ігнорували близькі люди чи було ь вам так само байдуже, як і на казан? Навряд. Просто принципи у кожного свої. Те, що вас образить, інший теж переступить і далі піде, але вам то з того що менш образливо буде?
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
коли купували участок,мене ще не було з ним,будинок побудували але не здавали в експлуатацію,він ще толком не дороблений
Ну то введіть в експлуатацію і оформіть на двох хоч будинок.
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
В каком отношении ? Что с Вами, это все лишь картошка в казане. Обед !!!
Я забороняю чіпати свої каструлі. Просто каструлі, посуд. Мені їх подарувала мама на весілля. Останнє, що вона мені подарувала. То ж кому яка різниця, чому я забороняю чіпати стороннім свої каструлі. Якщо це не проблема, то в чому проблема зробити, як просять? У людей різні мотиви і різні обставини. Досить дивно всіх міряти по собі
Добра всем!• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ну там бы казан не только автора, но и её мужа. Это был подарок для двоих, а не автору лично. Он и хотел жарить.
Добра всем!• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Муж тоже не пользуется посудой, которую Вам подарила мама ?
Не зви чайна• 02 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Як же нудно я живу...
А тут такі страсті у людей через картоплю!
Мене вражає звідки у людей стільки енергії щоб через картоплю сваритися
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Там би казан - спільна покупка на річницю весілля, вагома для автора річ. Яка різниця що це. Пральна машинка, залізна пластинка чи фамільні діаманти, якщо для людини це значуще
Добра всем!• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Чего это для автора ? Для семьи. Или муж уже не семья ?
Не зви чайна• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Та ну вы гоните
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Чоловік, якби, враховує мох бажання. А вже які вони. - нікого не стосується крім тих, для кого це вагомо. Чи вас чоловік ігнорує?
Добра всем!• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
У меня муж пользуется всей домашней посудой.
И даже если в ней для гостей что то пожарит. Или Вы для гостей в другой посуде готовите ?
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
Та ну вы гоните
Замовила свому на подарунок, 42 тисячі) Думаю він теж не буде щасливий, якщо я в ньому буду куховарити поперед нього, давно хотів
Не зви чайна• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
А ссылку можно?
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Розмова двох глухо-сліпо-німих. Замініть посуду будь чим, що має для вас значення. Все ще нормально буде?
Добра всем!• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Тема о посуде.
Что криминального в том, что муж приготовит в семейной посуде для гостей ?
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляНе зви чайна
А ссылку можно?
З компа треба заходити, як не забуду - завтра кину.
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Принципиально? Финансы, воспитание детей. Но я не могу это поставить в один ряд со сковородкой
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Не. Ваши кастрюли подарила мама вам. А у автора общая с мужем сковородка, купленная на деньги родителей.
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Це загальні фрази. Фінанси це що? Ви кажете ’давай вкладемо в нерухомість’ а він пішов і купив біткоїнів і однушку на здачу., а ви хотіли комерційну. Нормально чи не дуже? Ви кажете ’дітей не можна бити’ в він вам - ’мене ж били і добре виріс’. Нормально чи не дуже? Всі ці розмиті фрази мають під собою конкретику. То як, можна таки бити дітей і вкладати в крипту (підставити своє)? Життя складається з конкретних ситуацій і рішень, а не фінансів і виховання дітей
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Не мені, а нам весільний подарунок
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Это нельзя поставить в один ряд со сковородкой. Недавно бог жить с человеком,,у которого такие тараканы
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Не мені, а нам весільний подарунок
Но мужу его нельзя трогать?
Все до блиску• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
У всіх нас є таргани. Аби вони жили дружно. - це і буде гармонійна родина. Але в той чи інший ряд, свої то бажання і позиції ви запхати в кут не дозволите, а хтось має, бо вам це видається не принциповим? В чому ж різниця? Ну крім того, що це чужі таргани, а то свої рідненькі