Не гоню• 02 сентября 2024
У вас тоже посиделки мамочек после 1 сент?
И наш класс, и параллель пошли по кафешкам отмечать 1 сентября
У вас тоже так принято ?
Я наш родком мягко говоря плохо понимаю и не разделяю их взгляды, ценности и организацию жизни, поэтому с ними никуда не хожу )
У вас тоже так принято ?
Прилипало• 02 сентября 2024
Ответ дляВсех в сад
А что здесь такого, что люди общаются?
Не зрозуміла коментар. Нічого такого, просто бувають різні колективи. У мене один мені ок, інший зовсім не ок
Тушьмушьнюшь• 02 сентября 2024
У нас частная школа в ЖК. Все кофейни, лавочки заняты мамочками сегодня с утра
А что в этом такого?
Всех в сад• 02 сентября 2024
Ответ дляПрилипало
Вы просто поставили рука лицо после: а давайте на пікнік...
Коленная ложечка• 02 сентября 2024
Ні. 7 клас-діти самі пішли компаніями. Моя дзвонила-сидять в піцерії.
Вот Она Я• 02 сентября 2024
Ответ для12 галюцинаций
Я один раз була на такій зустрічі. Не знаю чого я туди пішла....В мене до себе було одне запитання ’що я тут роблю?’... Чужі люди, з якими у нас не було нічого спільного...
от те саме. Сидіти в кафе, витрачати свої гроші з незнайомими людьми і не отримати задовоелння. Про шо з ними говорити?
Прилипало• 02 сентября 2024
Ответ дляВсех в сад
У людей взагалі немає розуміння, що деякі працюють і не можуть ось так сьогодні зранку на обід запланувати пікнік. Мені байдуже, хай ходять куди хочуть. Але ж вони в чаті починають ’ну це ж для наших дітей’, ’та що там та робота, відпросіться, хіба це проблема’ і тд. Взагалі не розумію як така група в звичайному садочку склалась. Якийсь елітний чи приватний - ну ок, можу зрозуміти. А в звичайному в непопулярному районі, ще й коли в 22 році брали дітей лише з довідками, що обоє батьків працюють офлайн повний день...
Вот Она Я• 02 сентября 2024
Ответ дляМетелик
Чому бухать?
Ми зараз з першою вчителькою моїх 2 дітей (вони вже закінчили молодшу школу, бо зараз напишуть що підлизуюсь) підемо морозиво їсти
а шо теперішні батьки не ведуть її на морозиво?
Всех в сад• 02 сентября 2024
Ответ дляПрилипало
Ааа поняла, ну многие не работают или удаленно и могут вырваться. А те справки то вообще дурдом был, клоунада
Я не тону• 02 сентября 2024
Ответ дляМетелик
Чому бухать?
а вчителька чого нет арбайтен зараз?
Мошей ницца• 02 сентября 2024
да попили кофе пообщались и мне нравятся наши мамочки в классе. буки сами отсеялись
Прилипало• 02 сентября 2024
Ответ дляВсех в сад
Та да, просто дивно) Цього року 2 мамки перейшли в статус працюючих і тепер верещать в чаті, що їх думку не враховують, коли про щось домовляються)))) Одна мені пише і питає як я справляють з дітьми, якісь поради. Я кажу, так які поради, мій скільки разів сам лишався в групі, коли ви кудись йшли і періодично плакав, що він сам? І вихователі заради нього одного повний день сидять. Вона така - ага, щось смутно таке памʼятаю
12 галюцинаций• 02 сентября 2024
Ответ дляВот Она Я
Ви знаєте, на зустрічі були мами, які не могли зупинитись в розхвалюванні своїх дітей... Може ще дуже молоді, а може просто недалекі. Були, звичайно, адекватні, але вони мовчали... Ось такі були в мене перші і останні посиденьки з батьками... Але це тільки мій досвід. І думаю, що багато мам цікаво провели час і можливо знайшли там подруг.
Не гоню
• 02 сентября 2024
Ответ дляОднозначно
Вообще пофиг. Даже если вы 20 раз свое решение пересматривали.
О чем вы?
Не гоню
• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Да, по серьге в каждом ухе, а что?
Мы несколько раз пересматривали решение
Ничего. Просто интересно )
Поторописька• 02 сентября 2024
Раніше ходили і це було чудово! І після батьківських зборів також заходили на каву і не тільки) Це добре, коли люди спілкуються. Зараз з задоволенням би сходила, але син вже в 10 і з собою в школу не бере) і багатьох немає в Україні, ми і самі тільки повернулись.
ЖивунаБагамах• 02 сентября 2024
Ответ дляНе гоню
Ничего. Просто интересно )
Он больше года спрашивал про серьгу, тогда не было и пожеланий про одно или два уха.
Про оба уха задумались уже когда решили прокалывалать и начали искать серьгу. Просто на улице стали обращать внимание, кто как носит. Когда записывались косметолог говорила что сейчас примерно половина ребят прокалывает оба ушка.
Потом он несколько раз снимал серьгу с первого уха, ходил день-два, но решил все же оставить в двух ушах
ЖивунаБагамах• 02 сентября 2024
Ответ дляНе гоню
Ничего. Просто интересно )
Было забавно наблюдать как он бабушке с дедом объяснял зачем ему нужны серьги)
Не гоню
• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
И как объяснял ?
ЖивунаБагамах• 02 сентября 2024
Ответ дляНе гоню
И как объяснял ?
’Модно, стильно и вообще круто’ и десяток примеров привел из его персонажей.
Давно спрашивал у родителей, хорошо учиться, пользуется авторитетом в классе, а если надоест то просто снимет. Плюс обещает не курить как минимум до 18 лет и не делать тату.
А клипсы носить неудобно, слетают, давят да и вообще девочки засмеют.
Не гоню
• 02 сентября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Интересно )
ЖивунаБагамах• 02 сентября 2024
Ответ дляНе гоню
Интересно )
И ещё, все затраты с его копилки.
В ушах выглядит действительно интересно, небольшие гвоздики.
ЖивунаБагамах• 02 сентября 2024
Ответ дляНе гоню
Интересно )
Если у вашего подростающего поколения есть желание - можете реализовывать, но с условием что украшение согласовывается с вами
Метелик• 02 сентября 2024
Ответ дляЯ не тону
а вчителька чого нет арбайтен зараз?
Того що у всіх тільки 1 урок
Метелик• 02 сентября 2024
Ответ дляВот Она Я
Спустили яд?
Полегшало?
Освічую темряву• 02 сентября 2024
Никогда не посещала.
А мамаши наши сидели, иногда их выносили в прямом смысле слова. Классный руководитель был в шоке.
Вот Она Я• 02 сентября 2024
Ответ дляМетелик
Спустили яд?
Полегшало?
Шось морозиво, схоже, вас не порадувало, кругом яд бачите.
Метелик• 02 сентября 2024
Ответ дляВот Она Я
Не вийшло написати, що підлизуюсь і за оцінки домовляюсь, то хоч щось видумати треба і до чогось придовбатись?