Анти-анонім• Изменено 02 сентября 2024

Вопрос к тем, то ест крольчатину

А почему своего той терьера не съедите, что чувства? А к другим животным чувств нет? Лицемерненько, однако , не находите?
Борода• 02 сентября 2024
Ответ дляПопельшка
Світ навиворіт
Помню, там трупы жгут и в реку выкидывают, а рядом народ плещется.
Ляпота!
У них микрофлора такая, что они спокойно зубы в Ганге чистят, а рядом пропоывают недогоревшие трупы

Zelenkа• 02 сентября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Да кто ж так делает, нормальные люди говорят как тарелки уберут
Тому я в гостях, де може бути підвох, їм тільки те, що точно курка)) А то нагодують нутріями
Леннон_Жив!• 02 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Кролик в сметане с рисом *захлебнулась слюнями*

Сын не ест, кроликов жалко
Решила его поддержать, тем более что последний больше 500 грн обошелся
Берите частями, выгоднее. Я задние лапки беру, там мясо хоть есть. А в передних и тушке ну такое, одни кости и ребра
Дівка в намисті• 02 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Жаб‘ячі лапки теж нічо так
Возни много, особенно если из ещё и самим ловить.

С борсуком, а тем более кроликом, все проще и интереснее
Zelenkа• 02 сентября 2024
Ответ дляДівка в намисті

Та ловити нє, з сачком і жаби у нас не ті. А ви затєйніца
Леннон_Жив!• 02 сентября 2024
Ответ дляБорода
Я любитель смотреть в шортсах их стритфуд, особенно как они всюду руками лезут, тут же в супе их споласкивают
Nova LALI• 02 сентября 2024
В любом случае, не беспокойтесь, я не лицимерна. Я совершенно одинаково толерантно отношусь ко всем животным и не смотрю на их милую или не милую внешность, не делю их видовую принадлежность на съедобную или не съедобную и не отношусь как-то по особенному, даже не смотря на их большие грустные глаза. Готова съесть всех! Так, что, дорогой автор, можете спать спокойно. Они в моих глазах равны

Борода• 02 сентября 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
И столетний суп это у них по-моему. Тот, кастрюля от которого никогда не мылась, а только подливалась туда вода все время и докладывались некоторые ингредиенты)
Дівка в намисті• 02 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Жаби може й не ті, а лапки в них хіба що розміром відрізняються.
Колись на каналі Рибалка навіть передача була, як українські мужички їх готують. Лапки так навхрест складаєте, в муку і в киплячу олію. ’Кулички’))
Смакота;)
Але, в порівнянні з борсуком, то як насіння лузати )))
Броніки для Моніки• 02 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Крик души)) нет у меня терьера
І в мене нема. З´їли минулого літа((
Броніки для Моніки• 02 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Відкладіть вилки, мене колись вгощали барсуком
А мене шашликом з лося
Броніки для Моніки• 02 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Та ну, нутрія смачна. Смачніше за кроля, і м´яса більше на ній
Zelenkа• 02 сентября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Смакота;)
Я після таких тем йду на кухню і починаю варити пєльмєшки
Zelenkа• 02 сентября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А мене шашликом з лося
Бляха, то вже треш
Zelenkа• 02 сентября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну мій кіт би зацінив, мишок любить, а я дитя городське, куроцицька - наше все
Броніки для Моніки• 02 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Бляха, то вже треш
Він був такий твердий, що ми вчотирьох ледве один шампур осилили. Треба мати щелепу неандертальця. Або то був старий лось-марафонець, жилавий і мускулистий
Не люблю натовп• 02 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Все кто едят мясо потом не удивляйтесь, что в стране война. На вашей совести!

Вон в Индии мясо не едят, и живут в добре и мире
Расскажите это жителям Кашмира за который Индия до сих пор воюет с Пакистаном
Хитрушка-чекушка• 02 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім

Я икру ем, можно?
Курочка• 02 сентября 2024
Ответ дляГейСюда
Я не ем крольчатину, не могу. Кошку напоминает
На смак ?

Курочка• 02 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім

Індія не єдина країна де немає війни
Дівка в намисті• 02 сентября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
А мене шашликом з лося
Я сподіваюсь це було до 2019 року?
Бо після ви співучасник злочину;)
Дівка в намисті• 02 сентября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Може й так. Але це просто стандарт для подібної дичини і спрощених способів її приготування.
Все що швидко бігає і літає (заєць, качка і т.п.) має дуже жорстке м´ясо. Великі тварини - це гора ’сухих’ мускулів.
Тому всі вони потребують трохи нестандартних/особливих підходів в кулінарії.
Дівка в намисті• 02 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я икру ем, можно?
Трупики зародышей рыб?;)
Ну, это где-то на уровне поедания живых пророщенных зёрен))))))

П.С. На здоровье
КапитанльнаЯ• 02 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім

ну тепер завдяки вам нам хоч все зрозуміло стало....ми мясо їмо....а то всі думали, що пуйло і раша винні у війні....може за руським кораблем сходите, грін піс з порадниці
Пік Антна• 02 сентября 2024
Это не только кроликов касается.
Свинину, говядину тоже едите
Броніки для Моніки• 02 сентября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Я сподіваюсь це було до 2019 року?
Бо після ви співучасник злочину;)
То було навіть до 2009
Броніки для Моніки• 02 сентября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Це логічно, я розуміла, що воно буде жорстким. Просто не думала, що настільки)))). Там і м´яса було може з пару кг. Може того нас і пригостили, бо самі прожувати не змогли
Пуки-куки• 03 сентября 2024
Ответ дляФоточки нема
Автор, каких животных едите вы? Внешне непривлекательных?
Напевне, адже право на життя мають саме ті, хто має красиві очі. А рослини взагалі ніяких не мають, то їх у принципі за живе не вважають. Хоча, у певному сенсі вважають, і гордяться, що їдять «живу їжу», але вбивством те не вважають, і ніякого парадоксу не помічають.