Губки-уточкой• 03 сентября 2024

Уколи краси. Пептиди. Поясніть

Дівчата, ви все знаєте, поясніть про ці уколи пептидів, що воно таке. Для чого, чи має сенс, чи фігня. Я так розумію, що біоревіталізація з вмістом гіалуронки і якихось пептидів?
Кривая спроса• 03 сентября 2024
Точно пептиды ? Вы не перепутали с липолитиками?
Я не чарівниця вам• 03 сентября 2024
Колола і колю різне. І в голову ніколи не прийшло до форумах звернутись.
Це ж просто споживачі. Завжди читаю дослідження, статті лікарів. Ну що дасть вам мій комент. Я вивчаю все настільки ретельно, що моя косметолог завжди сміється, що я їй вивалюю поток інформаці
Пирожкиня• 03 сентября 2024
Ответ дляКривая спроса
точно
Кривая спроса• 03 сентября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Конечно нужно ещё узнавать опыт тех кто пользовался . Я бы тоже узнавала на форумах
Околовита• 03 сентября 2024
Это состав биоревитализации, если коротко
ГороховаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Розкажіть що ви колете ? І який вік у вас
автор Губки-уточкой • 03 сентября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Я не вірю лікарям, рекламним статтям, які пишуть копірайтери за гроші і косметологам, які просто впарюють пусті процедури. Тут написала, щоб відгукнулить споживачі цих послуг і написали шо фігня, а що ні…. Жоден лікар, а особливо косметолог не попереджує про побочки, бо головне грошики в кармані
Пацаааааааан• 03 сентября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Мне жаль, что вам такие специалисты повстречались. Я тоже пока своего не нашла косметолога натворила делов, слушая советы( мне категорически противопоказана гиалуронка. Предыдущая знала противопоказания и прекрасно понимала, что колоть мне это нельзя. Но колола.
Итог-3 года я восстанавливала с новым мастером кожу. Без уколов. А когда уже стало лучше, меня отправили сдать анализы крови и только после этого принимали решение что дальше. Моя сейчас прям все по полкам мне. Это можно, это нельзя.
Ищите своего мастера
Пацаааааааан• 03 сентября 2024
Если с порога вам предлагают уколы, не собрав толком анамнез, не заведя карту, вставайте и уходите просто.
Я не чарівниця вам• 03 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
46 років.
Полімолочка
Амінокислоти
Ботокс
автор Губки-уточкой • 03 сентября 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
46 років.
Полімолочка
Амінокислоти
Ботокс
ой, Сабіна Мусіна вколола полімолочку в іншоко лікаря, то дуууже довго боролась з наслідками, а до цього все добре було....