Сонячний день• 03 сентября 2024
Пожинаю плоди ЯЖЄМАТЬ
Притарабанила доньку у іншу країну . Впихнуда її в технікум, можу вона знала, бо я завжди заставляла вчити і були репетитори.
Вода був перший день - я завела її в коледж
Сьогодні вона пішла сама і не може знайти свій клас
Пише і бл…ть не знає що робити ….
І я на роботі вже і бляха зла на себе що таку несамостійну дитину виховала
Я зараз на взводі ….
Пише і бл…ть не знає що робити ….
Я зараз на взводі ….
А Я Самая Самая• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Ну я на ній не зривалася)
Для цього є кідстаф))
Проблема не лише доньки, проблема Ваша, що Вас це так тригерить. Сепарація треба. Добре, що Ви це розумієте, але Вам її так важко відпустити від себе . Робіть вибір
Даха-сваха• 03 сентября 2024
Ответ длякуркулиха
Мамі так зручно, ви просто ролями помінялись, ви тепер мама, а вона дитина. Терміново міняйтесь назад!
От і я так думаю, вона чекає що я буду вирішувати за неї всі проблеми. Навіть рахунок мобільний без мене не може поповнити(
Міні-бікіні• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Дякую. Може просто я трохи вже втомилася. Все зараз на мені, а я злюся що донька навіть клас знайти не може …
Я дійсно щось переборщила ..
Вибачте
Я дійсно щось переборщила ..
Вибачте
Заспокойтеся, дитина занервувала і розгубилася, буває. Підтримайте і не сваріть )
Я, доросла самостійна жінка 48 років, з великим досвідом самостійних подорожей, одного разу заплуталася на знайомому невеликому вокзалі, коли звичний перехід на ремонт закрили )))) Бігала і шукала вихід на потрібну платформу ))))
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Господи, та чого всі на маму вз»ілися?
Ну перехвилювалась, випустила трохи пар на Порадниці , і все ))
Мамо, видихайте :)
Дитина - молодець, зорієнтувалася врешті - решт :).
Я особисто не впевнена, що в 14 років наважилась би піти до директора, щоб завів у клас.
Все ок і з донькою і з мамою.
Мамо, видихайте :)
Все ок і з донькою і з мамою.
Ну а де ще такі ’безгрішні’ вигуляють свій побитий міллю і посірілий лапсердак, переконуючи себе, що то біле пальто?
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Головне - позбавити Україну майбутнього і вивезти дітей з України. Так ви сприяєте повному зникненню держави з карти світу. Головне - це ви вже зробили. А там нічо, адаптується, сполонізується, інша країна отримає демографічний ресурс. Ви ж цього хотіли?
Хрясь трусами об асфальт)))) подякуйте зеленим упирям і 73%, бо то від них люди вже тікають швидше, як від русні
Русланка з гілки• 03 сентября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
а власну відповідальність за країну ви в Бєдронку засунули?
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляДаха-сваха
а до цього часу на кому їхала?
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Моя відповідальність закінчилася в 2019 році. Їжте тепер самі свій силос
Русланка з гілки• 03 сентября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
та я порохобот, але Україну все одно люблю.
Борисфенка• 03 сентября 2024
Така сама історія з сином 12 років, 7-й клас - вчора сходив у школу, сьогодні пішов і повернувся - уроків нема, нікого не знайшов, прийшов додому.
Сижу злюся, що не підійшов до секретаря школи, нічого не спробував дізнатися,
АсобеннАя• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Дякую. Написала що вона розумниця що викрутилася
Автор, мої взагалі поїхали в інше місто.
Їх чекали в університеті, там був лагер від університету, а мої поїхали в інший бік тим же поїздом.
Я була в шоці, це не просто в шоці. Я на курсах, я майже кричала в трубку, як так сталося, вертайтеся. А вони мама не кричи нам і так страшно... мені так соромно стало, що я замість підтримки ще їх більше в стрес ввігнала. Звісно зразу вибачилась і кажу їдьте і напишіть своїм старшим групи і я була з ними на телефоні. Все норм, доїхали, їх зустріли.
Виявляється що на одній лінії в той день йшли поїзди в двох напрямках, бо була аварія якась, а вони не прочитали та й тоді не особо розуміли, 3 місяці як в іншій країні. Тобто це не вони щось неправильно зробили, а такий збіг обставин.
Все буде добре, автор. Наші діти теж в стресі.
Анонимба• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Моя в 15 в Германии( мы в селе жили,а школа в городе),в первый школьный день села не в тот автобус, уехала в какое то село и разбиралась как доехать до школы. Но как то добралась на поезде с пересадкой
. Ничего ,дайте дочке немного времени, сориентируемся обязательно, там ей помогут
Пишу вірші, дорого• 03 сентября 2024
Ответ дляЗапасная спина
У вас - это где?
В Караганде. В Украине, где еще? Или у вас уже уши зрады торчат?
Леди Г• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Я дійсно щось переборщила ..
Вибачте
Я дійсно щось переборщила ..
Вибачте
Купите ей веуснях или посмотрите вечером вместе фильм
Даха-сваха• 03 сентября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
а до цього часу на кому їхала?
Сестра з татом, потім сестра переїхала, а тато помер. Хоча вони з ним ділили квартиру тільки, як пара давно не жили. Але після його смерті почалось, сама вона жити в квартирі не може, бо їй страшно. Було таке, що навіть вдень в пустій квартирі вона не могла бути. З того часу мама можна сказати на мені, сестра за кордоном.
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Ви не Україну, ви своє сідало любите. Я не порохобот, Україну люблю, але почекаю, хай над тими, хто привів до влади цю чуму, попрацює їх вирок.
Тримаю свічку• 03 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Головне, що у дітей буде майбутнє!
Замороженная селедка• 03 сентября 2024
Автор, хотите я вас немного успокою? Моя пошла вчера в пижамных шортах под платьем-вышиванкой. Забыла снять когда одевала
Клевотница• 03 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
В нього працьовитість в мамку!
Гравіцапа• 03 сентября 2024
Це такі милі смішні історії, потім будете згадувати тільки з позитивом... В мене син також самий за кордоном, найбільше психологічна проблема, не хоче ні з ким знайомитись і роботу поки не знайшов...Вчитися без знання мови не хоче, і мову вчити не хоче... замкнуте коло....я в Україні, була з ним 1,5 міс, знову поїду, потрібно підтримати, а це дуже важко...
Идууу--уууу блин• 03 сентября 2024
Мне 33 года, я мега самостоятельный человек, который в целом все способен решить самостоятельно. Но блин, я прихожу к детскому педиатру - и я вечно не помню какой у нее кабинет или хоть на каком этаже. Дергать мне ее не хочется звонками, поэтому я обычно минут 5-7 блуждаю по поликлинике. В школе также, большое здание с одинаковыми коридорами - я путаюсь, если захожу к своим детям, при том что я там была неоднократно. Так я взрослая и самостоятельная, я спросить легко могу у незнакомого человека, а тут ребенок - 14 лет, запуталась, растерялась, разнервничалась, еще и обращаться к посторонним за помощью скорее всего стесняется. Это нормально абсолютно и не значит, что она не самостоятельная и по жизни пропадет. Это значит только то, что она не смогла сегодня найти кабинет)
Борисфенка• 03 сентября 2024
Ответ дляКлевотница
В нього працьовитість в мамку!
У мамки законні канікули - чекаю дозвіл від БАМФу на повторні 300 годин німецької.
Але завтра мабуть за руку сина в школу поведу - у нього тепер новий клас, дітей перемішали нащось, і новий класний керівник. Телефонів назбираю, поясню вчителям, що син не все розуміє, хай пишуть у щоденник.
Клевотница• 03 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
Та, ви так перетрудилися, що аж руки затерпли! Злипаються віченьки!
Обов´язково скажіть вчителям, що ваш хлопчик - то цінний генофонд, вивезений з Оболонської лінії оборони! Хай відносться до нього відповідно!
Атятя_тётя• 03 сентября 2024
Слухайте, що скажу...моя цього року вступила в Києві в універ. Не зовсім той, куди хотіла, але в цьому у неї найвищі бали, і якось так зірки встали, що до універу 10 хв трамвайчиком, а головне - я працюю майже поряд з цим універом, ну так склалось, усе близько і вчать того, що вона хотіла.
Сьогодні ранком їдемо разом - я на роботу, вона - на пари, і вона мені видає. Мама! Ти спеціально мене сюди відправила вчитись, щоб разом зі мною йти і проводжати мене, і контролюівати. Інші діти їздять по дві години з-за міста, а гуртожиток взагалі на Чернігівській, усі люди як люди, а я одна з мамою в універ іду! Придумай собі іншу дорогу.
Я прям подохрєнєла, кажу: доню, я просто хотіла, щоб тобі було комфортно вчитись......і якщо вже нам по дорозі з тобою, чому ми не можемо йти разом.....
Борисфенка• 03 сентября 2024
Ответ дляКлевотница
Вони й так це знають і ставляться відповідно, все чудово. Але син сором´язливий, соціалізація йде важко.
Сонячний день
• 03 сентября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ахахахахах моя так само каже ))
Що ми винаймаємо житло спеціально біля коледжу, щоб я контролювала її 🤣🤣🤣
Прикуси Язика• 03 сентября 2024
Ответ дляБорисфенка
А дневник там есть электронный с расписанием и информацией?
Борисфенка• 03 сентября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Є програма з розкладом уроків, сьогодні по ній уроків нема, є класна година з вчителем, в якому кабінеті - не знає, нецікаво дізнаватися і шукати, постояв біля школи та й пішов додому.