Сонячний день• 03 сентября 2024
Пожинаю плоди ЯЖЄМАТЬ
Притарабанила доньку у іншу країну . Впихнуда її в технікум, можу вона знала, бо я завжди заставляла вчити і були репетитори.
Вода був перший день - я завела її в коледж
Сьогодні вона пішла сама і не може знайти свій клас
Пише і бл…ть не знає що робити ….
І я на роботі вже і бляха зла на себе що таку несамостійну дитину виховала
Я зараз на взводі ….
Пише і бл…ть не знає що робити ….
Я зараз на взводі ….
ГороховаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Мабуть не знаю. Зла дуже
Человек запуган и забит вами. Сами своей агрессией задавили, а потом удивляетесь почему человек от агрессии стал слабым и пугливым.
ГороховаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Бачте,яка історія
Спочатку мама робить за доню все що можна, а потім кричить, в кого ти така безрука і безголова вдалася
Даже если предположить что автор реально женщина и мать дочери, злиться на ребенка за такую ерунду - признак душевной болезни.
ГороховаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Та ну....Автору теж важко. Нова країна. Дитину треба на навчання, сама на роботу... Це ж все треба було організувати. Мені здається
що вона просто втомилась. Адже немало треба було вирішити проблем.
Усталость - оправдание агрессии? 🤷
сама себе прекрасная• 03 сентября 2024
А язика не має, щоб запитати?
Є ж Гугл перекладач в телефоні.
Для 14 років шокуюча несамостійність
Є ж Гугл перекладач в телефоні.
Для 14 років шокуюча несамостійність
АфродитаПетровна• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Все таки запитала. Пішла до директора і він завів її в клас
Що і треба було довести) Все вони можуть, коли треба
Манка Я• 03 сентября 2024
Автор мне 44, хорошее образование, работа, но я топографический иди@т...очень плохо ориентируюсь на местности... А тут ребёнок в новом месте, чужой язык...
ГороховаЯ• 03 сентября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
А язика не має, щоб запитати?
Є ж Гугл перекладач в телефоні.
Для 14 років шокуюча несамостійність
Є ж Гугл перекладач в телефоні.
Для 14 років шокуюча несамостійність
это всего лишь первое посещение сцаного колледжа. Такие истерики будто от этого дня зависит вся жизни и будущее девочки и всего человечества.
Не люблю натовп• 03 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Усталость - оправдание агрессии? 🤷
Та яка там агресія? Вона що її побила? Коли на жінку звалюється багато проблем, які вона повинна сама вирішити, це неймовірно важко. І вона не робот, а людина і може зірватись.
ГороховаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
да банально ребенку могло стать плохо от нервов, обидел кто или потеряла(сь).
Нормальный человек скажет: не переживай, разберемся. Здоровье жизнь и самочувствие девочки важнее прихода на пару.
Ядвига Юсьлегко• 03 сентября 2024
А в мене самостійна занадто. Поставила електричний чайник на газову плиту або подзвонила репетитору що заняття відміняється)
ГороховаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Пусть срывается на себе, на партнере.
Сонячний день
• 03 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Пусть срывается на себе, на партнере.
Ну я на ній не зривалася)
Для цього є кідстаф))
Манка Я• 03 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Несомненно.. Надеюсь, что это всё автор высказала только нам, выговорилась, успокоилась.. а не дочке..
Манка Я• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Ну я на ній не зривалася)
Для цього є кідстаф))
Вот и славно, мы всё стерпим)) дочку поддержите)
ГороховаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
Дочь еще может 100 раз сменит колледж, профессию, страну проживания.
Сонячний день
• 03 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
Дякую. Написала що вона розумниця що викрутилася
Ядвига Юсьлегко• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Ну я на ній не зривалася)
Для цього є кідстаф))
Я своїй сказала що якщо я буду ідеальною мамою, то їй не буде шо психологу розповісти)
Мизимец• 03 сентября 2024
Я в 1й день в університеті не змогла знайти вхід у свій навчальний корпус, тому постояла біля центрального і пішла додому.
Ядвига Юсьлегко• 03 сентября 2024
Ответ дляМизимец
Я перший тиждень після переїзду в сусідні під´їзди ломилася. А одного разу зайшла разом з людьми і намагалася відкрити чужу квартиру
ГороховаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Не портите годы вместе с человеком злостью к нему. Человек и так скоро будет жить далеко и отдельно от вас. А если запомнит лишь злость от вас, то вы возможно будете чужими и общение сойдет на нет.
Манка Я• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Уверена, что так и будет, она просто растерялась, сейчас кого-то найдёт и спросит куда ей идти) в любом случае всё будет хорошо, лишь бы здоровая была и счастливая, остальное ерунда..
Белая и пушистая• 03 сентября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
моя старшая такое чудила с репетиром
говорит мама родила сестру, мне надо помогать идти. Все и пошла
Khmelnichanka• 03 сентября 2024
Господи, та чого всі на маму вз»ілися?
Ну перехвилювалась, випустила трохи пар на Порадниці , і все ))
Мамо, видихайте :)
Дитина - молодець, зорієнтувалася врешті - решт :).
Я особисто не впевнена, що в 14 років наважилась би піти до директора, щоб завів у клас.
Все ок і з донькою і з мамою.
Мамо, видихайте :)
Все ок і з донькою і з мамою.
Манка Я• 03 сентября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Моя суши или пиццу заказывает, чтоб мне готовить не нужно было, вдруг я уставшая после работы, заботится обо мне)
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 сентября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
А язика не має, щоб запитати?
Є ж Гугл перекладач в телефоні.
Для 14 років шокуюча несамостійність
Є ж Гугл перекладач в телефоні.
Для 14 років шокуюча несамостійність
З язика зняли.... читаю коментарі- якийсь зліт розумово неповносправних
Русланка з гілки• 03 сентября 2024
Головне - позбавити Україну майбутнього і вивезти дітей з України. Так ви сприяєте повному зникненню держави з карти світу. Головне - це ви вже зробили. А там нічо, адаптується, сполонізується, інша країна отримає демографічний ресурс. Ви ж цього хотіли?
Залізний кіготь• 03 сентября 2024
У моего сына так же было. Автор, не паникуйте, возможно там очень большой техникум-в том где сын 1800 учеников-понятно что очень много кабинетов и даже не одно здание. Сходит пару дней, освоиться
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Нормальний чоловік піде в приймальню і запитає де клас, а не буде до мами дзвонити
Залетна Я тут• 03 сентября 2024
Ответ дляСонячний день
Дякую. Може просто я трохи вже втомилася. Все зараз на мені, а я злюся що донька навіть клас знайти не може …
Я дійсно щось переборщила ..
Вибачте
Я дійсно щось переборщила ..
Вибачте
мы с сестрой поступили в универ.и пришли на 1 курсе в первый учебный день на пары. это был вторник,а мы ориентировались на расписание понедельника)) и пошли с какой-то группой в аудиторию. сидим,слушаем лекцию, и не понимаем почему на нас косятся. вышли из аудитории,подходит к нам старости этой группы и спрашивает,девочки как ваша фамилия? это капец,конечно,нам было 17 с хвостиком. так что сильно не ругайте.
куркулиха• 03 сентября 2024
Ответ дляДаха-сваха
У вас донька така, а в мене мама, якій 54 роки.
Мамі так зручно, ви просто ролями помінялись, ви тепер мама, а вона дитина. Терміново міняйтесь назад!