графиняВишенка• 03 сентября 2024
Додаток на тел, щоб було прослуховування
Чи є така прога? Щоб можна було послухати
Потрібно для дитини
Хочу наколоти губи• 03 сентября 2024
Pingo by Findmykids
Саме цій програмі я вдячна, коли дитина була в Польщі, ця програма допомогла викрити злочинні дії відносно моєї дитини
Срочнокпсихологу• 03 сентября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Pingo by Findmykids
+
Можно слушать звук вокруг, но бесплатно только 10мин
Глубоководная селедка• 03 сентября 2024
Ответ дляПушкининиана
Бідні вчителі
Та ну не всі)) нам наша озвучила , що замість квітів хоче прибор один кухонний. Він не дорогий, хай там до 1500 тис, но наглості немає меж)))
Хочу наколоти губи• 03 сентября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
+
хвилини коштують не дорого
Срочнокпсихологу• 03 сентября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
хвилини коштують не дорого
Там же, вроде, всего 2 варианта - бесплатная версия приложения и платная. В бесплатной 10мин. Хочешь больше - покупай платную. Чтоб можно было купить только минуты, не видела
Хочу наколоти губи• 03 сентября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
так, я на платній версії, кожен місяць знімає кошти, але сума не критична, там щось до 100 грн
графиняВишенка
• 03 сентября 2024
Ответ дляПушкининиана
Бідні вчителі
Чому вони бідні?
Шо вони такого там роблять з дітьми, щоб їх так жаліти?🤣
Срочнокпсихологу• 03 сентября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Ну у меня пинго очень часто глючил. Отрисовывал какие-то нереальные маршруты по всей области. Такое чувство, что в семье есть вертолет, о котором я не знаю) Но, возможно, это с тревогами связано - в тревогу, знаю, может меняться локация.
Короче, как вспомогательная бесплатная следилка - еще ладно. Но денег я за это не дам
Срочнокпсихологу• 03 сентября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Чому вони бідні?
Ну вообще любое наблюдение должно быть озвучено, иначе оно незаконно
Хочу наколоти губи• 03 сентября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
у мене працює чітко, за 2 роки глюків ще не було, локацію прослідковує точно. Не знаю, від чого залежить. Єдине, що не завжди вмикається мікрофон, але то вже залежить від якості інтернет зв’язку
Срочнокпсихологу• 03 сентября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Может, имеет значение место жительства? Я и свою локацию иногда в гугле смотрю - а я за сотню км от фактической. Народ говорит, что в тревогу это делается намеренно. А тревоги у нас бесконечные, уже никто не отслеживает начало и конец.
НЛОша• 03 сентября 2024
Є, icq x, мій коханець Олексій встановив моему чоловіку Мішке, і тепер ми знаємо все, куди він дзвонив, де був. Виходячи з цієї інформації плануємо свій досуг.
графиняВишенка
• 03 сентября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Pingo by Findmykids
Це ось цей додаток? (Фото)