дамаБезСобачки• 03 сентября 2024
Хто гарно розбирається в нормах розташування сантехніки?
Може є в нас тут спеціалісти сантехніки чи хтось порадить з власного досвіду. Є не дуже вдалий с/в (знаю, є і гірші). Хочу ванну розвернути в другу сторону (на фото), але тоді злив буде далеко від каналізації. Наскільки це критично?
Паратруперсупер• 03 сентября 2024
Не сантехник, если далеко от канализации, то ванну прийдется приподнимать
Гигиенишвили• 03 сентября 2024
розкішна ванная, я б не чіпала, в той кут - пралку.
За темою - не критично, це ж не унітаз, можна зробити.
Тепличная• 03 сентября 2024
Не критично вообще, грамотный мастер вам сделает, как вы хотите
Но да, ванная будет под небольшим уклоном
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Я хочу двері перенести трохи вправо (якщо з коридору дивитись) і умивальник перенести на інший бік, туди, де буде злив у ванни. А пралку в той куток ближче до унітазу. Тобто злив починається з умивальника, далі ванна, пралка, унітаз...
Мию вікна у мороз• 03 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
так вы у сантехников спрашивайте
Щебетушка• 03 сентября 2024
краще не чіпати . нормально. замість класичного унітаза- зробіть інстраляцію. і в пустий куток - може шафка чи пралка стане.
а ось якщо розвернете ванну, то що в тому кутку буде?
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
А что там не так? Нормально все размещено
Не подобається розташування умивальника і відстань між ним і ванною.
Гигиенишвили• 03 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
тю, вибачте, це ж дуже важливо - умивальник біля унітазу, тут ок зроблено все
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
так вы у сантехников спрашивайте
Так я й питаю, може є тут сантехніки)) свого сантехніка ще немає поки, нема в кого питати
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляЩебетушка
Пралка і буде
Мию вікна у мороз• 03 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Я думаю что ваш план реализовать можно вполне, вы чуток ту ванну двигаете, ну будет труба длиннее, не критично.
Щебетушка• 03 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
відстань там нормальна, 85см, не беріть тільки глибоку мийку.
ну ще, як варіант, можу порадити варіант з мийкою над пральною машиною. в мене маленька ванна і мені так зручно. вже багато років користусь. тоді умивальник можна в куток і під нього пральну машину
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Мені не ок. І по сангіг нормам не дуже ок, бо умивальник - це чиста зона, а унітаз брудна. І в такому розташуванні мала відстань між умивальником і ванною
Щебетушка• 03 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
умивальником не зручно буде користуватися в кутку біля унітазу. сама чаша унітазу не дасть нормально підійти до раковини
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Я не просто рухаю її, я переношу злив під протилежну стіну, в цьому і проблема...
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляЩебетушка
Мені мала відстань. Умивальник мінімум 40-45 см. Лишається прохід 40-45 см. Я не худа. Над пральною машиною не варіант, бо зріст всього 160 - буде вода по ліктях текти... Плюс там не тільки пралка має бути, а й сушилка
Щебетушка• 03 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
ну чому всі кажуть про воду по ліктям..... ну прям як ’під копірку’. нічого не тече поліктям. глибина такої мийки 50-60см
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляЩебетушка
Я користувалась, знаю. Справа не в глибині, а в висоті. Та й підхід незручний. І про сушилку я дописала
Щебетушка• 03 сентября 2024
ну якщо мийку поставите в кутку, де зараз злив з ванни на малюнку - не зручно буде стояти біля мийки - бо заважатиме раковина унітаза
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляЩебетушка
Він не біля унітазу буде
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляЩебетушка
Ось так хочу
Паратруперсупер• 03 сентября 2024
Но, убейте меня, я не понимаю, зачем так двигать ванную и что́ вы хотите в том углу
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Я більше не про той куток, а про перенос умивальника
Тріль!• 03 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Просто поверніть ії зливом в інший бік. Буде норм
Тріль!• 03 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
фото
У мене, доречі, так само стоїть ванна і поруч умивальник. Тільки унітаз на одній лінії з ванною )
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляТріль!
Навряд чи душ встановлять на тонку перегородку. І я умивальник хочу перенести, тому з того боку і так буде злив
Тріль!• 03 сентября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
У мене отак вийшло (зараз народ зафукає)) з душем і злив там, де я Вам намалювала. Не памʼятаю як труби прокладали.. під яким нахилом.. треба старі фото на компі дивитись..
дамаБезСобачки
• 03 сентября 2024
Ответ дляТріль!
А яка у вас довжина ванни?