ЛісАпетная• 03 сентября 2024

Постійно не вистачає грошей

Живу в Києві з донькою. Якщо до війни зп була 23-24 тис .грн і в принципісильної скрути не було, то тепер моя зп 21 тис і з нинішніми цінами це біда. якщо ти один,то ще норм, а коли є підліток,якого треба вчити(хоч якісь репетитори,щоб були знання).одягати, то просто бере розпач. Ще маю батьків пенсіонерів. Ніяких сіл з городами я не маю. Стало дуже важко, Звичайно,голодні не сидимо. Але купуєш одну пару взуття на сезон і думаєш, що у цьому місяці вже ніяких покупок.
Ходжу по магазинах і відчуваю себе ніщебродом,тому що я не бачу ,що в Києві люди бідують. Дорогезні авто, бензин скільки б не коштував,але машин менше не стає.Скрізь забиті ресторани, ТЦ. Одяг купується дорогий, а тут купив одну сукню на все літо. Шукаю підробітки,нічого не знаходжу,хоча я філолог, можу редагувати тексти. Моє оголошення висить, але ноль пропозицій. В квартирі давно треба робити ремонт,змінювати меблі,але за які гроші- незрозуміло. Ніхто ніколи і копійкою не допоміг. По знайомих дивлюся,що в основному заробляють чи заробили на щось суттєве (квартиру,дорогий ремонт,дорогу техніку) чоловіки,а жінки так,ходять свої 20-30 тис отримують і все..). Дитині треба був ноут,то брала в кредит,7 міс віддавала з цієї жебрацької зп. Це я така невдаха, чи мені так везе.Переважно тримаюся, але як нахлине, хоч шо хоч роби.
Хтомолодець? Я!• 03 сентября 2024
Получите новые навыки, к тем же текстам неплохо иметь что-то дополнительно.
Потребую апгрейду• 03 сентября 2024
На самом деле вам грех жаловаться в войну при наличии своего жилья...
Столічна штучка• 03 сентября 2024
Переучивайтесь на востребованную специальность и не нойте, филолог
Хтомолодець? Я!• 03 сентября 2024
Часть про женщин вообще странная. Это вы так себя утешаете ?
ЛюбимаЯНЬ• 03 сентября 2024
Переезжайте в Чугуев, если вам чужие дорогие машины мешают спокойно жить.
Пуки-куки• 03 сентября 2024
Чего вы ноете?
21 тысяча на двоих мало-получайте новые специальности,добавляйте курсы для подработки
Дорого-киевская область и дальше. Другие городишки. Никто не виноват что мужа нет у вас. Вот так сложилось.
Ждун с Нибиру• 03 сентября 2024
Может заняться репетиторством?
Пекельнi Борошна• 03 сентября 2024
У мене також всі знайомі дівчата сидять на зарплатні около 20 тисяч, а то і менше деякі, але виглядають на мільйон, бо чоловіки забезпечують. Господи, що вони роблять ті чоловіки, аби більшу зп отримувати? Фізично десь гарують? Сумніваюсь. А якщо з освітою у чоловіків і в жінок рівно, то як так виходить що чоловіки набагато більше заробляють???
Хтомолодець? Я!• 03 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Множество девушек в том же Киеве зарабатывают по 50-100-150 тыс грн
Янка-угомонись• 03 сентября 2024
Теж саме( нас троє
Пекельнi Борошна• 03 сентября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Да, але яким таким чином цікаво. Це ж треба вище голови стрибнути, на тому ж воркюа таких зарплат нема
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
ні,констатую факт. що мої заміжні подруги,родички не напрягаються взагалі.нема в них ні посад,ні досягнень.Все їх чоловіки купують,зароблять і т.д.
Не будь КакСвета• 03 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
офисы, эскорт
Сегодня не целуюсь• 03 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Такі у вас знайомі. В мене педіатр на мерсі ізде, живе сама з дитиною і вчителька, сама квартиру і машину купила.
Не будь КакСвета• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Вы тоже можете попробовать найти мужчину)
Путающаяся• 03 сентября 2024
У нас 25 на 3их...Тяжело... Одежду не покупаю себе с начала войны...вообще...донашиваю то, что есть, но смотрю, что за лето уже просто почти все превратилось в обноски за 3 сезона... Ребенка секонд выручает еще пока.
АнтиТанкист• 03 сентября 2024
Одесса, я 25 , муж тоже. 2 детей. Не обращаю внимания на тех, кто богаче. Просто живу свою жизнь и никому не завидую. Так и приучила детей. Проверьте - сразу легче, если ни за кем не гнаться.
ВундерКИНГ• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Тогда вопрос где муж и почему вы не замужем очень актуальный - нашли б такого чтоб обеспечивал и были бы как ваши подружки.
БершкомангоЗар• 03 сентября 2024
Філолог ? Серйозно ? Перечитайте текст, ви заплатили б за таке гроші ? І свою дитину я б до такого репетитора не відправила.
Вчитися потрібно все життя. Або вдосконалювати старі навички, або щось нове опановувати. А у вас якась заздрісна істерика. Візьміть себе в руки, бо в такому стані навряд чи більше грошей до вас прийде.
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
не знаю такой ни одной ..
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
так я не завидую,просто непонятно,где их заработать
А поговорить?• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Хто вам заважає вийти заміж?
Не будь КакСвета• 03 сентября 2024
автор, а сколько ребенку лет?
Хочу наколоти губи• 03 сентября 2024
Ответ дляЛісАпетная
Им повезло. Не у всех замужних женщин такие мужья
Пекельнi Борошна• 03 сентября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Зарплата педіатра 25-30 тисяч в приватній клініці. Середня по Україні 22 000 . Дивлюсь статистику на ворк юа.
Вони що все життя на той мерс збирали? Вчителі взагалі по 13 000 зарплата!!!!!! Як можна з такої на квартиру і машину ??? Та ще і дитину? Ну це взагалі нереально, ви просто чогось не знаєте
Маурита• 03 сентября 2024
1.Де аліменти?
2.Які підробітки шукаєте?
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Заспокойтеся.Істерика у вас,я досить спокійна. Пишу з телефону,який постійно глючить,тому можу допускати опечатки і т..ін. І я не репетитор, і не вчителька,як на те пішло.
Хтомолодець? Я!• 03 сентября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Есть и немало (хотя на многих вакансиях с ЗП 50+ ее вообще не указывают)
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
автор, а сколько ребенку лет?
автор ЛісАпетная • 03 сентября 2024
Ответ дляМаурита
1.Де аліменти?
2.Які підробітки шукаєте?
аліментів нема