Апрель Ивановна• 04 сентября 2024
Який ваш улюблений торт?
Який торт на вашу думку найсмачніший?
На вихідних спробувала Жозефіну і тепер як наркоманка чекаю приводу знову скуштувати його
Снегурочко• 04 сентября 2024
Ответ дляБрюльтик
Я з такого г не печу.
Є ще інший рецепт з вологого маку але там сметана в тісто йде
А, так Вы не умеете. Просто выебнуться.
Секретница• 04 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
Моя печаль это вафли артек... Они давно помню уже не те как свиточ продали, но то что сейчас это просто...нет слов..такого треша я не ожидала. Почти все магазинные сладости несьедобны(( Торты отдельная тема, там еще хуже... Лучше бы было дороже но качественнее.. когда кто-то ранее дарил шоколадку свиточ это было комплимент, а теперь наказание, так выкинуть жаль, а есть невозвожно и так со всем(((
Раніше дуже смачний був авторський і особливий шоколад Світоч. Недавно спробувала правда гімно. Шкода🥲
Давно без алко• 04 сентября 2024
Ответ дляСекретница
Да, я любила особливий, он такой немного солоноватый был)
Еще напишу про конфеты и остальное. Все, что с начинками типа хруститики от авк, как когда было печенье бамбук, это не сахар, что они туда кдадут не знаю, но не сахар... Суперконтик было вкусное печенье, вчера со мной случилось ужасное разочарование, угостили миксом из сладостей.. просто невозможно есть.. Лучше бы не пробовала и перебывала в наивном предположении, что все ок)) Вафли от конти тоже ужас.. В общем, все то что я покупала в начале 00х оказалось несъедобным. Рошен туда же.. А что вы покупаете в магазине такого плана?
Брюльтик• 04 сентября 2024
Ответ дляСнегурочко
А, так Вы не умеете. Просто выебнуться.
Перед ким?
Тут у всіх максимум Наполеон і медовик))
Я печу тільки з якісних продуктів до яких макова масса точно не входить
В ЗУ всі господині вміють пекти
Снегурочко• 04 сентября 2024
Ответ дляБрюльтик
Перед ким?
В ЗУ всі господині вміють пекти
Макова масса, це і є перетертий мак 🙂
Знає вона 🤣
жижифреймут• 04 сентября 2024
Не любила торти, була до них байдужа, і тут спробувала Естерхазі, усе - то любов
Телепузик• 04 сентября 2024
Пеку и готовлю сама: тирамису, чизкейк , Брауни, Наполеон
. Из магазинов мне они все на один вкус
Брюльтик• 04 сентября 2024
Ответ дляСнегурочко
А, так Вы не умеете. Просто выебнуться.
Частина випічки на Великдень. Впевнена вам навіть назви не відомі
Ответ дляБрюльтик
Я з такого г не печу.
Будь ласка, якщо знаєте, дайте рецепт щось типу бісквіта з яблуками. Дано: рукожоп з міксером, 200 г сметани, борошно, яйця, порошок для випічки і яблука. І силіконова форма типу ’кірпічік’.
Брюльтик• 04 сентября 2024
Ответ дляСнегурочко
Макова масса, це і є перетертий мак 🙂
Знає вона 🤣
Макова маса це маса з цукром і додатками в банці і ніхто в бесквіти її не додає, так як вона мокра. Додають сухий мак
Бокс-орун• 04 сентября 2024
Ответ дляСнегурочко
А якщо Макова масса
В маковой массе, как правило, уже есть сахар, она хороша только для начинки и то вкуснее все же варить свою и растирать мак) Но не могу свежий мак найти, как не куплю, а он прогорк( И упаковочки маленькие и дорогие. А масса в это плане выгоднее, я брала польскую в банке как ананасы. Они еще апельсин туда кладут. Ну так, ленивый вариант пойдет, но я рулеты делала.
Секретница• 04 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
Я зазвичай тільки Рошен купую, цукерки зазвичай. Улюблені Червоний мак, галаретка, ромашка, вечірній Киів. Вафлі , печиво не люблю.
Секретница• 04 сентября 2024
Ответ дляБрюльтик
Перед ким?
В ЗУ всі господині вміють пекти
Да Ви шо😂 ціни вам нема😂
Брюльтик• 04 сентября 2024
Ответ дляСекретница
Да Ви шо😂 ціни вам нема😂
Мене ваша думка не цікавить
Брюльтик• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Шарлотка з яблуками. Можна ще зтушити яблука з сметаною і перекласти коржі але вони тоді повинні бути спечені на амоняку
Брюльтик• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Дякую, ні, амонію немає. Бо стільки яблук вже не лізе))) А до чаю щось треба. Ще раз дякую!
Ще болгарський ’три стакани’ з яблуками.
Але там яйця зайві. Тільки борошно, манка і масло
Брюльтик• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Для мене макова маса з горішками і цукатами - то вже окремий десерт, навіщо ї пекти)))
Її додають як начинку в маківники і пампухи. Насправді маку в ній малий відсоток більше цукру і додатків
Брюльтик• 04 сентября 2024
Ответ дляСекретница
Мене ваша тим більше
Не треба мені свої недолугі коментарі писати
Файна цьоця• 04 сентября 2024
Люблю свої торти. Снікерс, монастирська хата,медовик , Наполеон, ну і експерименти,типу кучерявий панчо + безе ,празький, мусові торти
Файна цьоця• 04 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Подивіться на сайті готовим дома Цветаевский яблочный пирог. Мне нравится, мужу ,правда,не очень. Он любит шарлотку-а я не люблю ее. И трансильванский яблочный пирог,строго по рецепту если делаете-очень вкусный.
Ответ дляФайна цьоця
Дякую! Бо такий пекар, як я, потребує чітких інструкцій
Стильна штучка• 04 сентября 2024
Вафельний зі згущенкою вареною, але згущенку варю тільки сама, іриска в банках взагалі спаскудилася на смак.
Соображалочка• 04 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
Свиточ и правда испортилась продукция. Сейчас вафли Артек вкусные Житомирские ласощи.
Давно без алко• 04 сентября 2024
Ответ дляСоображалочка
Нет никаких вкусных вафель в магазине, я вчера напробовалась на три года вперед...
Білий Лосик• 04 сентября 2024
З покупних найулюбленіший - торт Ужгород, завжди обов´язково його беру, коли їду туди. Ніжний, неприторний, величезні хрусткі солодкі горіхи, склад чудовий - куди там тому київському, хоча він схожого типу. А з домашніх - чізкейк з полуничним конфі і меренговий рулет