ШанельКуКу• 04 сентября 2024
My way от Armani
Дівчатка, в мене стояв флакон довго (пів флакона) та колір змінився з рожевого на жовтий
Це означає, що в мене був не оригінал? Чи це нормально для парфумів? Раніше використовувала швидко, перший раз таке бачу
LoveYouOrNot• 04 сентября 2024
Він хіба був рожевий? Бо я перевірила і в мене теж жовтий (точно оригінал).))))))))))
60 метрів сметани• 04 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Точно рожевий
ШанельКуКу
• 04 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Так?
Я вже і не пам’ятаю
Глянула, наче були рожеві прям, і стояли не на сонці
Я вже і не пам’ятаю
ШанельКуКу
• 04 сентября 2024
Ответ для60 метрів сметани
В мене вже 2,5 роки стоїть - колір не змінився.
А фото не важко буде зробити? Бо може я себе накрутила
Lilian-nochka• 04 сентября 2024
Ответ дляШанельКуКу
В мене навіть прозоро жовті якісь
У меня тоже такой
LoveYouOrNot• 04 сентября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Так?
Я вже і не пам’ятаю
В мене взагалі в коробці, але жовтуватий. В мене парфумована вода.
Миловидна леді• 04 сентября 2024
Если в парфюмах есть ваниль, они однозначно со временем поменяют цвет на желтый, какого бы изначально цвета не были
Вокруг света• 04 сентября 2024
Девочки, так это все разные водички. Сине-розовые -интенс. Вот и цвет разный.
У меня один флакон нина риччи поменял цвет. Оригинал, но ему уже лет 7.
Вокруг света• 04 сентября 2024
Ответ для60 метрів сметани
Мої. У всіх абсолютно різні
У меня тоже именно эта версия. Купила, но так и не влюбилась. Хотя в Брокарде когда тестила, прям так зашли. Но пользуюсь очень редко, не могу понять, как они мне в Броке понравились. Это просто размышления вслух, увидела, что у вас такие же.
60 метрів сметани• 04 сентября 2024
Ответ дляВокруг света
Мені якраз перед 24.02.22 чоловік подарував. Я ними майже рік не користувалася, не було настрою, потім іноді почала наносити, мені особисто тяжкуваті, але багато оточуючих робили компліменти. Використаю і повторювати не буду, на відміну від моїх старих фаворитів.
ШанельКуКу
• 04 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Кому не подобаються,подаруйте будь ласка
Можу продати не дорого свої пів флакону, якщо зацікавить, зніму анонім спишемось в особисті
Вмію заміряти найкраще• 04 сентября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ціна
ШанельКуКу
• 04 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ціна
За 1000 грн віддам
В мене в чоловіка алергія виявилась на них, тому стоять тепер без діла
Нові зараз 4500+
Враховуючи, що вони не нові, та наповнення більше ніж пів флакона, то така ціна
Нові зараз 4500+
Ответ дляШанельКуКу
За 1000 грн віддам
Нові зараз 4500+
Дякую дорого
ШанельКуКу
• 04 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую дорого
А за скільки б взяли?
Можливо я поступлюсь
Ответ дляШанельКуКу
А за скільки б взяли?
Можливо я поступлюсь
Дякую,тут дуже дорого,піду на олх
ШанельКуКу
• 04 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую,тут дуже дорого,піду на олх
Звертайтесь, якщо надумаєте!