Скокмоно - стокнуно• 05 сентября 2024

Какие блюда вы готовите в мультиварке? Стоит мультиварка,думаю а есть ли смысл ?

Если каши я на плите за 10 15 мин готовлю, супы тоже быстро ,если с мясом то час.
Аноним НаВсеГда• 05 сентября 2024
Я никогда не стою возле мультиварки, когда каша там. Она автоматически выключается после того, как вода исчезает и переходит в режим подогрева. Поэтому уже 13 лет каши на огне не готовлю

Санта Барбара• 05 сентября 2024
Йогурт
Закусенец• 05 сентября 2024
М´ясо в режимі запікання, котлети, смажена картопля, плов, пиріг зебра, сирники. Здається більше нічого
Меня не звали• 05 сентября 2024
Мене мультиварка виручає в спеку, коли кудись йду і немає часу, з вимкненням світла теж.
Готую багато чого - від узвару і компотів до бісквіту.
Сьогодні перці фаршировані. Поставила зранку, прийшла ось - готові і гарячі. Хоча світла 3 години не було
автор Скокмоно - стокнуно • 05 сентября 2024
Ответ дляЗакусенец
Мясо запечь ,классная идея !!!
#Пойду_кгадалке• 05 сентября 2024
Мультиваркой активно стала пользоваться, когда стали свет отключать. Все готовлю, кроме супов и борща - каши, гуляши, капуста с мясом, запеканки всякие, соте и проч
Мовчу, але хочу• 05 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
а режим не збивається з відключенням? не боїтеся, що закоротить з включенням світла? іноді ж не 220 дають, а набагато більше:(
Мовчу, але хочу• 05 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
я готуєте запіканки та капусту?
Ответ дляМеня не звали
А как она без света работает ?

НеКонец-Света• 05 сентября 2024
Тушкую мʼясо в основному та використовую в якості пароварки.
Каші іноді теж варю. Але для мене особисто сенс не в тому, щоб кашу швидше зварити, а в тому, що вона сама її варить і сама відключається, а потім підтримує температуру, доки я іншими справами займаюся.
Меня не звали• 05 сентября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Вмикаю коли світло є з розрахунком щоб доготувалось. Мала на увазі що стояла на підігріві. А коли світло вимкнули - тримала як термос.
#Пойду_кгадалке• 05 сентября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
я готуєте запіканки та капусту?
Все так же, как в духовке - просто ставлю на режим ’запекание’. Единственная разница, нет зарумяненного верха.
А капусту - мясо на режиме ’жарка’ об жарила, после к нему лук и морковь, а спустя минут 5 капусту, ложку томата, специи и режим ’тушение’.
У меня обычная, не скороварка
Ряженка• 05 сентября 2024
запікаю курячу грудку, гомілки, каші варю, картоплю, суп, солянку, холодець.
у мене скороварка - 10 хвилин і гречка чи картопля готова
#Пойду_кгадалке• 05 сентября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А как она без света работает ?
У меня от станции работает, что очень удобно именно в отключения
Всім шампаньського• 05 сентября 2024
Каши с мясом, плов, голубцы, перцы, соте, солянку, картошку с мясом, тушёное мясо. Много что готовлю.
Меня не звали• 05 сентября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А как она без света работает ?
Без Света она не работает.
Но детґржит тепло как термос
Мовчу, але хочу• 05 сентября 2024
Ответ дляРяженка
в якій пропорції каша-вода?
Ряженка• 05 сентября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
в якій пропорції каша-вода?
1 склянка крупи і 1,5 води. Можна навіть 1,25 води якщо дуже розсипчасту хочете.
Печальки.нет• 05 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
у вас вона без світла прцює7

#Пойду_кгадалке• 05 сентября 2024
Ответ дляПечальки.нет
у вас вона без світла прцює7
От зарядной станции
Marmu• 05 сентября 2024
у мене модна - там є режим готовки під тиском, за 20 будь-яке жорстке м´ясо стає м´яким. і режим гріля. цими практично весь час і користуюсь
Печальки.нет• 05 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
От зарядной станции
зрозуміло...
Печальки.нет• 05 сентября 2024
Ответ дляMarmu
яка фірма
Мульйонерша• 05 сентября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Мясо запечь ,классная идея !!!
При отсутствии духовки запекаю картошку по-селянски и бедра куриные все вместе в ней. Очень вкусно
И вообще ну очень много всего делаю только в ней. Перцы фаршированные, плов, борщ, супы, рагу
Marmu• 05 сентября 2024
Ответ дляПечальки.нет
яка фірма
Ninja
Мальовнича даль• 05 сентября 2024
Что за каша за 10 минут, манная и овсянка?
_Helenn_• 05 сентября 2024
Зараз йогурт готується,після рагу закину і на вечір гречку зварю. Мультиваркою користуюся майже кожного дня. Тушене м´ясо,холодне,тушена картопля,каші,йогурт -тільки в ній і готую.
Як ухурделю• 05 сентября 2024
У мене вона не пече, не запікає, не смажить, тому я лише плов роблю в ній, каші, рис, рагу
Задираю носа• 05 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
В мене теж від акумулятора працює. Дуже виручає, коли подовгу світла немає. Але ж вже ’ляпоморду’ хтось поставив. Напевне, важко зрозуміти, як це, коли будинок повністю на електриці, а дітей час від часу все ж таки треба годувати.
Мовчу, але хочу• 05 сентября 2024
Ответ для_Helenn_
як холодне там зробити?