Паспортний стіл• 05 сентября 2024
Сколько денег в старшей школе сдаете на поздравления учителей и нужды класса?
Всем привет.
Интересует сколько в год у вас в школе собирают на поздравления учителей и нужды класса . Особенно интересует как у тех, кто учится онлайн.
Добавлю опрос.
С удовольствием почитаю комментарии ниже.
Ещё интересует кто оплачивает интернет в школе?
Добавлю опрос.
Результат:
вже голосів:
9 (25.71%)
Свой вариант в комментариях.
8 (22.86%)
Не собираем ничего
5 (14.29%)
Собираем до 500 грн в год
4 (11.43%)
Собираем 500-1000 грн в год
4 (11.43%)
Собираем более 2500 в год
3 (8.57%)
Собираем 1000-1500 в год
1 (2.86%)
Собираем 1500-2000 в год
1 (2.86%)
Собираем 2000-2500 в год
Їжак в панчохах• 05 сентября 2024
- подивіться на цьому сайті, я в них на протязі 6-ти років закупляю на клас
Паспортний стіл
• 05 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Дякую, там навіть дешевше, ніж на промі та розетці.
Завтра дізнаюся чи можна замовити один комплект.
Паспортний стіл
• 05 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
спробуйте скооперуватися з батьками, з ким спілкуєтесь, може збереться на мінімальне замовлення
Я багатьох батьків не знаю. В нас створили новий клас, де більшість закордоном. Вони лише здають контрольні, їм карти не потрібні. Ті, кого я знаю, або мають від старших дітей, або купуватимуть самостійно, бо в іншому місті знаходяться.
Дівчина заглядєніє• 05 сентября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Это на поздравления учителей с праздниками ( День учителя, НГ и женский день) и нужды класса (уборка и интернет в основном, еще какие-то мелочи для работы классного руководителя)
Ніколи не рахувала скільки всього знаємо за рік, напевно +/- 2000грн. Це заправка картриджей в принтер, папір, кулер з водою, стаканчики, прибирання класа, привітання вчителів, якісь канцтовари в клас (якщо хтось з дітей щось забув, то у класного керівника завжди є чисті зошити, ручки/олівці). Ще є фонд школи (благодійний фонд), платимо окремо на р/р, 500грн/місяць, з нього премії вчителям, охорона, інтернет і т.д.
Упс, забула, Києв, школа офлайн.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 05 сентября 2024
Онлайн
Фонд класа и фонд школи по 300 грн/мес
Перешли в эту школу в прошлом году, так у них уже было заведено. Фонд класса - интернет, картриджи, подарки. Все тетради/атласы/карты покупаем самостоятельно. Фонд школы зачем оплачивать на онлайн обучении вообще не понятно. Ребенок ни дня в этой школе не был и не будет.
Фонд класа и фонд школи по 300 грн/мес
Паспортний стіл
• 05 сентября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Онлайн
Фонд класа и фонд школи по 300 грн/мес
По 600 в месяц выходит?
Довольны обучением?
Паспортний стіл
• 06 сентября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Упс, забула, Києв, школа офлайн.
Ми коли офлайн навчалися то платили набагато більше. 3000 фонд школи і біля 2000 фонд класа. Тоді теж купувалися запасна канцелярія для дітей, вода , серветки, туалетний папір, офісна бумага, картридж. Крім того подарунки дітям на свята купувалися .
З початку війни повністю онлайн і хочуть 1800
Паспортний стіл
• 06 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Подскажите пожалуйста. Как вы связывайтесь с магазином? Я с утра не могу до них дозвониться. Мелкие заказы только по предоплате, смущает, что ни один телефон не отвечает. Сначала сбрасывали звонок, теперь вне зоны.
Їжак в панчохах• 06 сентября 2024
0664214016 Артем, це телефон менеджера, в ньому на цьому номері вайбер. А так, я звоню, трубку можуть не брать бо або формують замовлення, або тривога. Взагалі вони перетелефоновують.
В них своє виробництво, ніразу не кидали на гроші. На відміну від інтренет магазину ’Петровка’.
Паспортний стіл
• 06 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Щиро дякую.