Скажите а что программу прихисток отменили? Кто в курсе ?
ИринаК1976• 06 сентября 2024
Уже было такое раньше, тоже отменяли, потом возобновили. Я так думаю отменили на зимний отопительный период, чтобы не платить по 900грн. Возможно весной опять начнут платить.
jannjann77• 06 сентября 2024
Ответ дляok1904
Погано, ця незначна компенсація була не зайвою...
Я сама отримую компенсацію, у мене після деокупації живе подруга з Херсону. Першу зиму в опалювальний сезон виплачували 900 грн., цієї зими - 450. Враховуючи мої доходи це смішна сума, я можу собі дозволити відкладати ці кошти хоча б на заміну вибитих вікон в квартирі подруги. Але ж для когось це суттєва сума. А якщо в них декілька ВПО проживає, то взагалі мовчу.
Зате наші бідні депутати постійно отримують компенсацію за оренду житла в Києві. Я розумію, що джерела фінансування різні, але сам факт...
jannjann77• 06 сентября 2024
Ответ дляИринаК1976
Та они в зиму 2023-2024 уже не платили 900.
Ответ дляjannjann77
для моєї впо з Бахмуту це суттєва сумма, вона з донькою-першокласницею, так тіпа роботою першочергово її забезпечили : влаштувалася нянечкою в садок поряд з будинком , де живе, все наче зручно... в зимовий період за опалення доплачувала, а так майже вкладалася в 900 грн за двох по основним ком.послугам.
думаю, можє оформити спробувати субсидію їй ... треба новий договір оренди украсти мабуть, минулий закінчився...
Ответ дляjannjann77
на сайті про припинення виплат не знайшла нічого я через них звірялася, за які місяці оплачено. Дзвонила, залишала заявку, вони потім лази звіт, бо в нашій соц.службі байдужі , не хотіли розбиратися з цим. про вибиті вікна:
Ответ дляjannjann77
про вибиті вікна: гостювала я в Миколаєві, назад поверталася з сімєю миколаївців-пенсіонерів, вони мені пояснили, що вікна замінили всім безкоштовно (а там обстрілювали квартали добряче на початку війни), хто подав запити, заяви. а квартири, де зараз ще вибиті вікна, значить, господварі виїхали і не повернулися вирішувати питання. Цим миколаївцям навіть балкон відремонтували, бо вибухова хвиля змістила на 15 см балкон.
jannjann77• 06 сентября 2024
Ответ дляok1904
Подруга їздила в минулому жовтні, за гроші забила вікна фанерою. Безкоштовно фанеру ставили на свіжі прильоти, а на старі черга по запису. Подруга записалася, але їй так ніхто і не передзвонив ні тоді, коли вона була в Х., ні пізніше.
Ответ дляjannjann77
треба контактувати і поцікавитися ходом виконання. все вийде, якщо рухатися. Я от шукатиму шляхи для вирішення питання чим замінити цю компенсацію, буду пропрацьовувати варіант оформлення субсидії для впо, по суті вона ж там зареєстрована, ну а що робити, з понеділка займемося. добре , що створена ця тема, думаю встигнемо подати все до опалювального сезону, чекати з моря погоди... то мене кури загребуть