БолеИменее• 06 сентября 2024

Кто смотрел фильм Время? Тоже самое будет с деньгами. Вы это проглотите?

С 2025 будет новая эра быстрых денег, накопить уже не получится. С 2025 до 2030 окончательно всех переведут в цифровую валюту. И у каждого будет определенное время потратить деньги, иначе они будут сгорать. При том что тратить вы сможете только на определеную группу товаров. Т.е.: выше головы вы не прыгнете. Что думаете? Как собираетесь выживать? Если хотите понять что вас ждёт, посмотрите фильм Время 2011 с Джастином Тимберлейком. Только вместо времени это будут деньги, а кто знает, может со временем и за время будем платить..
Дуб береза• 07 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Предполагаю, хотят, чтобы каждый сам за себя и никакой взаимовыручки, чтобы у человека не было никакого выбора и он молча делал все, как ему предписано ‘сверху’. Удобненько.
Потом то понятно. А если на данный момент человек имеет долг, представим, что в 2025 году его ограничили, он же не сможет отдать, если все его расходы расписаны.
Їжак в панчохах• 07 сентября 2024
Ответ дляДуб береза
Обнулят. Устроят очередной кризис и хаос с крахом финансовых систем. Объявят, что больше никто никому ничего не должен)) Потом введут новые социальные и финансовые модели. Ну что-то подобное было после развала советского союза, только большей мерой во взаимотношениях гражданин-государственные институции. Все развели руками, все прокатило.
Дуб береза• 07 сентября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Страшный сон.
_Злата Ibra_• 07 сентября 2024
Деньги все будут у меня
_Злата Ibra_• 07 сентября 2024
Ответ дляАленький носочек
А почему именно с 2025? Откуда инсайд?
А вы что не доверяете советчицам ?))они все знают
_Злата Ibra_• 07 сентября 2024
Ответ дляRealMan
Закрытые границы и бусификацию проглотили, а тут такая мелочь
Мне вообще уже пофиг на все. Что будет, то и будет, я последние годы живу в сильном стрессе. Больше так не могу. Плевать на все. А другие пусть как хотят
Сито для думок• 07 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Хто вклав? Щоб програма розвивалась, треба щоб програміст прописав алгоритм на окрему дію. Наприклад, щоб в грі рухався кінь, потрібно щоб якийсь дядько прописав коди до ціх рухів. Окремо. А ШІ сам собі прописує коди. Ця програма сама себе розвиває і вчиться.
Программисты и другие специалисты и развивают, пишут коды, вкладывают информацию
Плюс берется информация из доступных в интернете источников

Или вы утверждаете, что программа из ниоткуда возникла и не основана на том, что уже давно было создано - книги, документы, произведения искусства и так далее

Вы несёте бред о том, что она сама себя развивает. Она НЕ может сама себя развивать, потому что она НЕ человек. Все, что в ней есть, создано человеком!
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляПоказушница
Тим що кабінет платника податків , пенсійний фонд, міграційна служба, реєстр речових прав зберігали ваші данні задовго до виникнення Дії) Сформуйте ключ ЕЦП і зайдіть хоча б на сайт податкової і пенсійного. Навіть без установки Дії там все про вас є) І дата народження, і код, і прописка і майно в наявності) Це вам скаже любий бухгалтер)
https://cabinet.tax.gov.ua/

https://portal.pfu.gov.ua/
В чому ви мене (або себе?) хочете переконати? Я вірю документам і процитувала їх - ’Дія’ і збирає, і зберігає ПД і біометрію, а не ’просто оболочка’. Як це перевіряється - видаляєте цей диво-застосунок і пишете запит в ДП ’Дія’, чи є в них ваші ПД, а тоді дуже дивуєтесь відповіді.

Дія - це пастка в цифровий концтабір. Сподіваюсь, ближче до 2030року ми зможемо подискутувати тут на цю тему знову.

Про ЕЦП і реєстри в курсі - маю майже 20років бухгалтерського стажу.
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
ваш ’відцефрований образ обличчя’ є на вашій ID картці і на вашому закордонному
чи ви вважаєте що у тих хто запустів Дію у Дію немає до держреєстрів доступу.?)).. це одні ті й самі люди доречі

вас дія лякає а айфон котрий ви по 100 разів на день розблокуєте фейсом або відбитком пальця - ні?.) поясніть логіку)
всі вже відцефровані давно)
Я не здавала біометрію на внутрішній паспорт, бо маю книжечку, а на закордонному вже як 3роки сплив термін дійсності. На смартфоні користуюсь паролем. Наразі мені не відомі безпечні місця зберігання баз даних, тільки і чутно про злам і викрадення.

Технічно у запускачів Дії може і є доступ, однак доступ до ПД без згоди іх власника - це підсудне діло, стаття 182ККУ. Саме тому роблять різні вкиди в ЗМІ в основоному залякуючі. Згадайте недавню ситуацію про так зване ’оновлення облікових даних’ із шаленими штрафами, в деяких випадках не було чого оновлювати, просто люди передали ПД під тиском старху, а кожна передача ПД - це укладення угоди.
Красавица писяная• 07 сентября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле

ну ви доросла людина - яке підсудне діло ). в країні диктатура ім дозвіл не треба ваш) до 2030 року і ’цифрового констабору’ ще 6 років - заради чого себе обмежувати навіть без закордонного паспорту)?
буде проблема буде рішення
Показушница• 07 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
А у меня сейчас аллергия на амброзию, чихаю, кашляю, глаза слезятся, думаю уже, что наверное привыкла к своим препаратам, пора бы заменить, но нигде ничего не выскакивает.
Плюсую. Тоже самое)
Показушница• 07 сентября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле

Боже куда катиться світ коли після 20 років бухгалтерьского стажу несете маячню. Біометрію вашу зібрала міграційна служба при оформленні загранпаспорта а не Дія)
Про Дію і пастку просто смішно і жахливо від бухгалтера)
Показушница• 07 сентября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле

Що ж ви там ведете 20 років)
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
буде проблема буде рішення
Це вам по моноефіру сказали, що Конституція на паузі? Хто хоче, той відстоює свої права. Ось, наприклад, справу пенсіонерки із Закарпаття про незаконну вимогу слпатити за доставку газу вже в ЄСПЛ прийнято.
Не вважаю нездачу своєї біометрії і ПД в ’Дію’ або міграціну службу якимись обмеженнями для себе.
Проблема цифрового контролю крокує надшвидкими темпами, однак багато хто просто не має часу розібратись.
Показушница• 07 сентября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле

Красавица писяная• 07 сентября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
ви вже обмежили себе однією країною ( добровільно доречі) , у той час коли світ дуже великий ) але так боїтеся гіпотетичного концтабору що вже зараз добровільно в ньому перебуваєте
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляПоказушница
Термін дії біометрії 10років, саме тому і IDкартки, і закордонні паспорти перевипускають цим терміном.
Аргументи скінчились, тому вирішили перейти на особистості?

Залишайтесь при своїй неМаячні.
Красавица писяная• 07 сентября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле

Залишайтесь при своїй неМаячні.
звичайно 10 років тому що людина міняється зовнішньо і як мінімум фотку нову треба переробити ) в вашу книжечку теж нову клеють
а дитячі паспорти взагалі на 4 роки тільки )))
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
В паспорт-книжечку вклеюється фото в 25 і 45років! а не кожні 10, і паперовий паспорт від ID здачею біометрії і відрізняється.
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Взагалі-то добудовую будинок і тижня в Одесі вистачає з головою.
Красавица писяная• 07 сентября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
ваше фото при отриманні картки Приватбанку вас не лякає ?)))
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляПоказушница
https://youtu.be/cxiqVjg28Ro?si=yzZ0OCZEPZxz-4DN
Краще фільм ’Утопія’ 2019 подивіться, короткометражний.
Показушница• 07 сентября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
І оновлення даних періодично)
Показушница• 07 сентября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дивилася. Прикольний. Чому ви вважаєте, що саме він повинен втілитися у життя? А не Розповідь Служанки і 1984 Оруела?
Ви ж розумієте що в демократичному суспільстві є хороша система протидій. Що не приймуть ніколи такі закони люди, що через кожні п´ять років опиняються з іншою сторони барикади. Що в парламентській-президентській республіці таке не можливе.
Єдиний випадок коли та Утопія втілиться у життя це диктаторський режим з правлячим роками Піночетом типу хуйла і Кім Чен Іра
Показушница• 07 сентября 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ще дуже рекомендую історичний Werk ohne Autor. Після падіння гітлереського режиму Німетчину поділили під протекторати США і СРСР. Ось в фільмі наглядно про долю художника в НДР і ФРН. Про свободи і життя при демократії і при диктатурі
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляПоказушница
Удалено администрацией...
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
У мене інтернет-картка, вона дистанційно відкривалась, без фото.
Прилипало• 07 сентября 2024
Ответ дляСито для думок

ИИ в состоянии анализировать и учитывать тысячи факторов, в отличие от человека. Этого достаточно.
Сіґеле-міґеле• 07 сентября 2024
Ответ дляПоказушница
Дякую , подивлюсь, якраз актуальна тема... (далі навіть не знаю як писАти - цензура працює , мій пост 356 видалили).