Слава Українi• 06 сентября 2024

Симптоми в другій половині цикла

Вже декілька місяців наблядаю такі симптоми, це в другій половині цикла: болі внизу живота, важкість в шлунку, і наче в матці важкий мячик. Більше нічого не хвилює. До лікаря записалась через тиждень. Можливо в когось такі були симптоми? Що це може бути? В першій половині цикла нормально почуваюсь
Виправлялочка• 06 сентября 2024
А ще поясницю ломить, і груди набрякають болять, і бісить все)
автор Слава Українi • 06 сентября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Тобто думаєте це добавились нові симптоми перед М)) Я раніше таке не відчувала, тому насторожує. Дивно що важкість в шлунку реально можу відчувати з 14 по 28, 29 день..
Бо чого я собі тільки не придумала все і менопауза і рак))
Зашла на 5минут• 06 сентября 2024
Сколько вам лет, автор?
автор Слава Українi • 06 сентября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Сколько вам лет, автор?
40, повторюсь раніше ніколи не почувалась так 14 днів до м, тому й дивно для мене
Зашла на 5минут• 06 сентября 2024
Ответ дляСлава Українi
А, ну так что удивительного. Возраст уже предклимактерический, какие угодно симптомы могут быть. Подождите, ещё и не такое начнётся. Увы...
автор Слава Українi • 06 сентября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
А що ще чекати? А Ви лікар чи зі свого досвіду?
Зашла на 5минут• 06 сентября 2024
Ответ дляСлава Українi
Симптомов может быть очень много, все и не распишешь в одном сообщении, наверное. И изменение длины цикла, и усиление пмс, и усиление либидо, и куча новых неприятных симптомов и многое другое...
автор Слава Українi • 06 сентября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Почитала що середній вік клімаксу 48-52 роки.. а ви 40 вже називаєте предклимактерическим.. ви лікар?
Виправлялочка• 06 сентября 2024
Ответ дляСлава Українi
Якщо налаштувались йти до лікаря, то сходіть. Але гінеколог же нічого просто так не побачить. Матку подивитись направить на узі, а шлунок, ну то теж узі або гастроскопія. Готові на таке? Якби з шлунком були проблеми, вони б не залежали від циклу. Не накручуйте себе. Думаю, у вас щось не суттєве. Якийсь збій, який організм сам подолає за декілька циклів.
Зашла на 5минут• 06 сентября 2024
Ответ дляСлава Українi
Возраст менопаузы. Пременопауза начинается за несколько лет, может и за десять лет начаться.
автор Слава Українi • 06 сентября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Зрозуміло .