Мелочунь• 07 сентября 2024
Який бізнес обрати на пенсію?
Сиджу моніторю, читаю.
Або купити франшизу ( торти, заморозка, фастфуд тощо) або куриии модульний будинок , поставити в себе на участку і отримувати свої 400 дол щомісяця .
На франшизі обіцяють тисяча -півтори в місяць ує.
Як ви думаєте ? Хочеться спокою і тиші .
Гроші є, продала землю. Тримаю під подушкою і думаю 🤔, як краще вкласти .
Дякую за вашу думку.
Русланка з гілки• 07 сентября 2024
С некоторых пор не считаю хорошим вложением денег в недвижимость в нашей стране. Это все может в одну секунду превратиться в пыль.
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Можна купити у Варшаві , але хто там буде контролювати
Катайся тоді туди сюди
бифидобактерияЖоржик• 07 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Катайся тоді туди сюди
Можно сдать агентству в посуточную, они за всем следят
Цирк на дроті• 07 сентября 2024
Надо такое, чтоб вообще не морочится. Смотрю на маму - практически не ходит. После смерти сына (моего брата) стала плохо соображать. Ну, какая ей франшиза? Максимум - через риэлторов квартиру сдавать и деньги на карту и то, контролировать все эти счета и текущие ремонты - не так легко. Так что хз, что лучше. Я к чему - пенсия - это не только по курортам в 60 лет ездить. Это может быть довольно большой отрезок жизни, когда здоровья нет совсем ((((
Fashion_besties• 07 сентября 2024
Франшизу нет. Делите на 10 то, что говорят.
Разве что Макдональдс по франшизе можно, если есть неск. мульйонов
ХвилювАллочка• 07 сентября 2024
Франшиза это не пенсия. Это каторга. Купив франшизу пашешь, еще и дяде отстегиваешь.
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляFashion_besties
Ага) читала
Там від міліона дол треба
В нас є в Бучі вже ( точно мер наш мільйонер поставив ))
Не підходить ))
Там від міліона дол треба
Не підходить ))
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Ясно
Тоді це точно відпадає
Однозначно
Тоді це точно відпадає
Однозначно
Творю чудеса• 07 сентября 2024
Ідея хороша, за що дальше жити. Я от хочу на ринок піти торгувати і боюсь і хочу. І ніхто із близьких не підтримує
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
А інше щось ?
В приміщенні щоб ?
Я підготовкою до школи займаюсь і няня
Ну так -35-45 тис грн маю
Але ж в теплі
Шукайте інше щось
В приміщенні щоб ?
Я підготовкою до школи займаюсь і няня
Ну так -35-45 тис грн маю
Але ж в теплі
Шукайте інше щось
spart-5037• 07 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Вещи ? Продукты ? Зоотовары ?
Вещи не советую.
Торговать надо тем, что всегда в спросе - война, ковид, землетрясение и тд.
Вещи не советую.
ДаЗдраПерма• 07 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Катайся тоді туди сюди
зато и не 400 уе
Блондинка в Законе• 07 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Ага) читала
Там від міліона дол треба
Не підходить ))
Там від міліона дол треба
Не підходить ))
точно не мер, а мій клієнт
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Скільки маєте? Який у Вас старт капітал?
Є 50 тис дол
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
точно не мер, а мій клієнт
Не вірю ))
То на клієнта оформив ))
А так тут все його в приватній власності )))
То на клієнта оформив ))
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Є 50 тис дол
Купити квартиру і здавати. Я думала у Вас тисяч 300, то можна було б і квартиру і 2 парк місця купити і здавати.
Купіть десь біля ВНЗ шоб якомусь нормальному студенту батьки винаймали і все буде ок.
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую вам за пораду
За ці гроші можна дві купити в госиомелі /бучі
Спрос у нас великий на зйом
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
я б краще квартиру в аренду сдавала
Дякую
Вам
Я маю
Участок , на ньому можна поставити два модульних будинки і здавати по 400 ує
Буду тоді в цьому напрямку працювати , шукати
Вам
Я маю
Ищу Аленя• 07 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Дякую
Вам
Я маю
Вам
Я маю
За що там 400ує??
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляИщу Аленя
За що там 400ує??
Як будинок
Свій двір
Сусід за тисячу доларів здає - лісова Буча, будинок 🏠
Не модульний
Свій двір
Не модульний
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Дякую вам за пораду
Спрос у нас великий на зйом
Тоді підготувати план : скільки воно займе по вартості?
Розрахувати готову-вторічьку у Гостомелі і будиночок з нуля?
Будиночок ще ж треба облаштувати, а це техніка, спальне місце, шкаф-купе.
Треба рахувати витрати і що Ви з того отримаєте? Ну і звісно враховувати сьогодення (війна/платежеспроможність) удачі Вам, хай бажане вдасться.
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую вам
🫶
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Дякую вам
🫶
В мене є приятелька, вона побудувала на своїх 6 сотках на осокорковських дачах будиночок, який здає. Він цікавий, такий типу на 2 рівні (там враховували ланшафт) десь 44-46 квадратів. Задоволення не дешеве, особливо кухня : бо там ВСЯ начинка, посудомийка, класна духовка, плита, пралка. Хороші меблі, все під замовлення. Типу гардеробна, спальня і оця кухня-вітальня, вікна в пол, типу тераска така на 2 крісла, підігрів полів, класна електрика, шикардосна ванна-кімната, все дуже компактно, максимально раціонально використана площа (за рахунок отого двух-рівневого ланшафту) на 2 людини - ідеально, + має парк-місце під авто. Сама живе у дворі на цих 6 сотках. Здає за дуууууже нормальні гроші, бо і вклалась дайбоже. Все рахуйте, враховуйте максимально.
Блондинка в Законе• 07 сентября 2024
Ответ дляМелочунь
Не вірю ))
То на клієнта оформив ))
не вірте, але мій клієнт уже років 20 долларовий мільйонер
Мелочунь
• 07 сентября 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну наш мер підпільний мільйонер також
Може й більше 20 років ))