13чудоСВЕТА• 07 сентября 2024
Сестра повчає
Прийшла сестра, почала повчати, що діти мої вчаться не в тих ВУЗах, ремонт я неправильно зробила, робота в мене не така як треба.
Я їй сказала, що такі жирні, як вона ( вона за літо набрала 10 кілограм, постійно шашлики, пікніки) не мають права повчати.
Нехай перше своїм тілом займуться.
Пішла, вказавши, що більше ноги в моєму домі не буде.
Але ж це правда. З собою порядок навести не може, жирушка, а когось повчати береться.
Нехай перше своїм тілом займуться.
13чудоСВЕТА
• 07 сентября 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Вам только абзац про отсутствие взаимного уважения
Чого це взаімного ? Я уважала, скільки могла
13чудоСВЕТА
• 07 сентября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Это переход на личности.
Я бы попросту не потерпела критику своих решений, своего ремонта, своей работы.
Если она по другому не может - её проблемы. Но делать тоже самое я бы тоже не стала. Плюс бить по болезненной теме лишних килограммов - это подло
Це не болезніна тема для неї, лишні кілограми. Є ще але я вже пожаліла її
Секретница• 07 сентября 2024
Ответ дляФайна пані
Я 52 кг при росте 173, а Вы хамка😉
Ні, хамка це ви. З сестрою два сапоги пара.
Файна пані• 07 сентября 2024
Ответ дляСекретница
А Ви неуважна злюка. Перечитайте ще раз коментарі і кому Ви пишете.
Моя сестра на 16 років молодша від мене і в нас чудові стосунки, тому друге речення для мене комплімент😛
Нетутешня• 09 сентября 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Одна, ще сраката і пузата
судя по вашим ответам вы тот еще ангел))) по заслугам получили от сестры
13чудоСВЕТА
• 09 сентября 2024
Ответ дляНетутешня
По заслугах отримала тільки вона і не отримала від мене грошей на які сподівалася