Просто звязда• 08 сентября 2024

Вплив харчування на стан шкіри. Чи є взаємозв´язок?

Все обличчя пористе, чорні цятки, закриті комедони, які періодично запалюються. Гінекологія-норма, шкт-норма. Лікар рекомендує системні ретиноїди. Думаю... Стан шкіри не настільки критичний. Є слабість-молочка. Ніколи не намагалася її прибрати. Три кави з вершками, творог, кефір, ряжанка, сири присутні щодня в моєму раціоні. Відмовитися можу від усього, лиш не від кави з вершками (багато вершків). Питання: чи варто спробувати безлактозну дієту? Чи можна замінити вершки на безлактозні? З кисломолочкою також варто попрощатися?
Love_Love_Love_• 08 сентября 2024
Варто - молочка це цукор
Також, жирів додайте

Телепузик• 08 сентября 2024
Коли я відмовилася, моє життя розділилося на до та після.
автор Просто звязда • 08 сентября 2024
Ответ дляТелепузик
Розкажіть детальніше... З косломолочкою у вас як??
Сиджу тихенько• 08 сентября 2024
Можна кефір, і творог.
Прибрати булки, батони, багети, всі солодощі.
Все до блиску• 08 сентября 2024
Звісно.Я як на дієті і постійний підходящий догляд,але то щодня ранок і вечір треба займатися,то все супер.
автор Просто звязда • 08 сентября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Можна кефір, і творог.
Також це все присутнє, солодощі помірно, хліб люблю, як і все молочне.
автор Просто звязда • 08 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Варто - молочка це цукор
Також, жирів додайте
А кисломолочка?
Ухахайкина• 08 сентября 2024
Перестала пить молоко (сливки) и почти не ем сладкого.
Кожа стала чуть лучше, но не кардинально
Єдина Країна• 08 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Варто - молочка це цукор
Також, жирів додайте
В молоке содержится не только сахар, но и жиры

автор Просто звязда • 08 сентября 2024
А що скажете про безлактозну продукцію???
Сиджу тихенько• 08 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
В мене таке ж лице, і мене сердить, що більшість все це їсти, палить, запиває пивом і мають чисте лице, я все життя себе обмежую і без тоналки вийти з дому не можу
Королева Сарказма• 08 сентября 2024
Ем все в приделах разумного , кожа всегда была без высыпании и всего . Мне кажется это генетика . А вот на голове 3 пера в 2 ряда , какие супер пупер средствами не пользовалась никакого эффекта. Считаю все генетика
Єдина Країна• 08 сентября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Можна кефір, і творог.
Совсем убрать?
Леся Українка• 08 сентября 2024
Есть, но закрытые комедоны это больше про уход. По-хорошему Вам бы к грамотному дерматологу на консультацию. Если речь идет об акне - это вообще не питание.
Когда я обращалась со схожей проблемой (те самые черные точки и закрытые комедоны), дерматолог мне написала рекомендации по уходу. Начала соблюдать - состояние кожи в разы улучшилось
ТаЕщеОптимистка• 08 сентября 2024
Жодного прища після перших пологів.
Молоко, вершки, творог, сир, сметану, масло їла і їм.
Лактозне від безлактозного на смак нічим не відрізняється, хоча, ні, молоко ультра здається солодшим на смак
Ms. Доброта• 08 сентября 2024
Связь есть, ищите свой персональный триггер и он может вас удивить. Я тоже думала на лактозу, а оказалось не на нее а на ИФР-1 в составе молочки. То то на безлактозной продолжало сыпать, ибо ИФР-1 там оставался.
автор Просто звязда • 08 сентября 2024
Ответ дляЛеся Українка
До кого зверталися? От фрагмент мене)
Леся Українка• 08 сентября 2024
Забыла добавить, я ем очень много сладкого, в моем случае связи с кожей нет. Только смена ухода повлияла
Этожзвяздаяегообожаю• 08 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Вы можете попробовать и это. Но по своему опыту скажу, что все эти эксперименты они временны и например всё время сидеть на безлактозном или без сахара или мучного вы не сможете. Если у вас действительно не переносимость то лучше сдать анализы. Я многие годы экспериментов, всё равно пришла к сист.ретиноидам. После лечения ем всё , лицо чистое.

ЦібаФу• 08 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
До кого зверталися? От фрагмент мене)
автор, скільки вам років?
Этожзвяздаяегообожаю• 08 сентября 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Жодного прища після перших пологів.
Творог отвратительный( Волошкове поле.
Леся Українка• 08 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
До кого зверталися? От фрагмент мене)
А Вы в каком городе? Я была у дерматолога тут:
Спасу мир• 08 сентября 2024
У меня всю жизнь жирная кожа, черные точки, белые прыщи.
Не ем сладкое, молочное, жирное, жареное, мучное... Что ещё можно придумать? Тоже не ем.
На кожу это никак не влияет.
Когда все это еда, то было тоже самое.
ЦібаФу• 08 сентября 2024
Ответ дляСпасу мир
На кожу это никак не влияет.
Когда все это еда, то было тоже самое.
може гормони? без причин немає бути шкіра в постійно важкому стані
автор Просто звязда • 08 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
автор, скільки вам років?
32, акне з 12. Колись було багато запалень, а зараз більше комедонів.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 сентября 2024
Ответ дляСпасу мир
На кожу это никак не влияет.
Когда все это еда, то было тоже самое.
А чего не лечите?
Все до блиску• 08 сентября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
В кожного своє.Виходьте з своїх можливостей.Про то нема що думати
Этожзвяздаяегообожаю• 08 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Тогда вам врач правильно сказал, вам помогут только сист.ретиноиды. Я не понимаю почему их все так боятся?
Спасу мир• 08 сентября 2024
Ответ дляЦібаФу
Все гормоны в норме. Щитовидка, женские, тестостерон все в норме всю жизнь
автор Просто звязда • 08 сентября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Та є в мене умовні протипокази, я вагаюся. Я вище кинула своє обличчя, навіть не знаю, що то робити. Подруги зморшки підколюють, а я з сином за компанію прищата ходжу.