Питання якби ви вчинили, перебуваючи у віці десь років 25. Коли ви вже повнолітні, але при цьому ви ще молоді і вам бракує життєвого досвіду.. у вас є подруга, їй стільки ж років як і вам. І вам подобається один і той самий хлопець. У вас сильна взаємна симпатія… цей хлопець надає перевагу вам… але якщо ви будете з ним це може дуже сильно вплинути на вашу дружбу з подругою. Що ви зробите? Чи проігноруєте його? І збережете хороші стосунки з подругою?
Brichka_04• 08 сентября 2024
А подружка об этом задумывается?) В вашем случае не вы выбираете, а он. Ноль претензий должно быть со стороны подруги. Это же не случай увода из отношений.
оо, у нас так было. и даже круче. Андрюха на моцике встречался с нами обеими. и мы обе считали себя крутыми. а потом узнали правду. и назначили свидание . ое приехал к ней, а ее нет дома. чтобы не тратить время зря и бкнзин, как я понимаю, приехал ко мне. а у меня мы обе. сидим в спальне и хихикаем.
Ответ дляBrichka_04
Але ви можете просто проігнорувати
LoveYouOrNot• 08 сентября 2024
А подруга постійна? Ви з нею типу бест френдз?Мене би турбувало, що якщо я буду з ним, то в майбутньому він буде мати запасний аеродром у вигляді моєї подруги, коли захочеться чогось нового)))
LoveYouOrNot• 08 сентября 2024
Ответ дляTaFo
у вас був тройнічок?
Якщо ситуація така , що подобається один той же , тоді вибирає хлопець . Тут ще важливо розуміти наскільки він подобається вам . Якщо подруга хороша і розумна , то дружбу не втратити . Інакше далі буде маніпулювати вами . А можливо цей хлопець , то ваша судьба , не відмовляйте собі в праві бути щасливою .
LoveYouOrNot• 08 сентября 2024
Ответ дляTaFo
до этого мы не додумались. 15 лет, ума нет. но лицо его было фееричным
о, то він ще педофілом був))
Ответ дляLynx_1992
Вона ж вочевидь теж мріє про стосунки з ним, і дуже сумнівно що відмовила б йому, якби була на моєму місці щоб зберегти дружбу зі мною.
А ви?
Ответ дляLynx_1992
Я думала, і так зрозуміло)
Буду з ним, подруга або зрозуміє або відсіється
Тобто ви готові заради хлопця ризикнути дружбою?
Brichka_04• 08 сентября 2024
Ответ дляSimpleDimplee
Але ви можете просто проігнорувати
А ваша подруга проигнорирует?) Я же вас спросила: подруга страдает такими же переживаниями или она просто идёт к цели?