Все знаю від і до• 08 сентября 2024
Як ви розглядаєте шлюб з турком?
Хтось має опит? Можете розказати?)
Голодаю• 08 сентября 2024
не розглядаю и вам не советую. Поддерживайте собственный генофонд, возрождайте нацию
Обнемашечка• 08 сентября 2024
Авторе,той...маю досвід спілкування з турками з іншої сторони барикади....Сонечко ...пошукайте кращого кандидата...
Млинець Мій• 08 сентября 2024
Моя сестра була заміжня за турком. Закохалася до ’не можу без нього жити’. Одружилися,спочатку жили в Україні, то було все більш -менш, потім переїхали до Турції. І почалося... Дуже важкий побут,постійні чвари з його родичами вони сестру не хотіли. Почав підіймати голос,а потім і руку. Всі його компліменти,якими Ії звабив закінчилися разом з її грошима.
Примарочка• 08 сентября 2024
Ооо, было! Пока всех подруг не передрал - не уехал обратно в Турцию. В браке были 9 месяцев. Детей от него нет к счастью.
Наша взяла• 08 сентября 2024
Если Вы свободолюбивая, любите отстаивать своё мнение, то Вам не подойдёт... Родственники моего мужа турки ( мама мужа турчанка, отец украинец, муж родился и вырос в Украине), женщина у них как придаток к мужчине...
Санька-4b93• 08 сентября 2024
Ответ дляПримарочка
Так там и подруги, нидайбох ))
Не вмію заміряти• 08 сентября 2024
Мені здається самі більші бл*дуни це турки.
Можна звісно жити з ним та закривати очі на щось,але ж нащо
НеКонец-Света• 08 сентября 2024
Можу. Від знайомої британки, яка вийшла заміж за турка. Народила двох доньок, паспорти отримали британські. Зараз вона з ним посварилася, він вигнав її з дому, на доньок оформив судове рішення, яке забороняє їй наближатися до дітей.. вона вже в консульство зверталася, ті розводять руками.. тепер плаче, не знає що робити, хоче повернутися з дітьми в Британію, але не може забрати в нього дітей, двері їй не відчиняє, дітей не віддає
Фрикаделька• 08 сентября 2024
Я никак не рассматриваю. Другая культура, приняты семейные отношения. Даже из тех кто декларируео современность и широту взглядов такое лезет иногда...
Элька-Карамелька• 08 сентября 2024
Автор, турки, як і чоловіки будь-якої іншої національності, різні. Який в нього статус в суспільстві, вік, дохід, які звички в сім´ї - це все має значення. Є варіанти, які одружуються з нашими дівчатами заради грошей та переїзду з Туреччини (і таких багацько), а є адекватні чоловіки, за якими, як за кам´яною стіною. Це з власного досвіду і досвіду подруг, знайомих.
Ответ дляНеКонец-Света
британки не очень вообще, занудные и недобрые, может поэтому
Оле Лукойе• 08 сентября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Но как красиво они умеют ухаживать
И комплименты, и этот взгляд, полный восхищения - эх, нашим у них учиться и учиться.
Не вмію заміряти• 08 сентября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Но как красиво они умеют ухаживать
Я б не хотела чтоб наши мужчины учились этим манипуляциям и лицемерию лживому
Потребую апгрейду• 08 сентября 2024
В мене досвіда нема, але поспілкувшись з такими я зробила висновок, що самий нормальний варіант це якщо він не віруючий і має хорошу роботу, тоді може не так все погано. Погоджуюсь зі стверджуваннями зверху, що якщо ви готові всім пожертвувати, тоді виходьте заміж, приймайте їх культуру, звичаї, будете без своєї думки сидіти вдома, приймати кожен день гостей і не мати змоги з кимось спілкуватися. Це не наші чоловіки, які може не вміють лапшу на вухи вішати і сипати компліментами, проте роблять якісь адекватні дії, хоча у бабіїв нації нема. Тут вже як пощастить
Потребую апгрейду• 08 сентября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Но как красиво они умеют ухаживать
Мені навпаки це все так награно і нещиро. Що кидаються усім компліментами і слова Кохаю. Воно може і обезціняло свою значимість зараз у нас час, але я вважаю, що кидатися наліво і направо це таке собі. В обличчя турок буде восхваляти, а через секунду робити розсилку в соц мережах як усіх він кохає і коли вони приїдуть в гості.
Ответ длявсем надо
да сколько вы можете лично знать? вы же не тамада на свадьбах
какая разница? 3 девушки знаю замужем за турками - все разошлись, на одной так и не женился потому что был полицейский, а им браки с иностранками запрещены, вечно тайно встречались, она приехала домрй к родителям и он больше не отвечал.
понятно что все разные, спросила автор все отвечают. Вы знаете лично хорошие пары, не с ютуба? расскажите
Синди Кроуфорд• 08 сентября 2024
Не рассматриваю для себя брак с турком. Да такой мужчина и не захочет на мне жениться. Им нужна хозяйственная и послушная женщина (либо такая, которая будет притворяться послушной). А я не такая