П´яна вишня• 08 сентября 2024
Зайдіть хто в темі ПП і все таке.
З минулого понеділка почала худати. Стартувала з 72 кг. Вчора вранці було 70,4.
Не те що б то була строга дієта, але обмежую себе + спорт тому думаю трохи результат буде.
Але вчора вночі вибачте за подробиці якусь віруску хватанула і мала дикий пронос, відповідно сьогодні прекрасний мінус вранці і на вазі 69,9. Розумію що то через пронос така вага, обезводнився організм. Сьогодні ніби не грішила , але щойно стала на вагу а там 72. Свій організм знаю, тобто вранці буде 71-71,5 не менше. Але я п´ю сьогодні і мало пісяю. Чи може то бути через той пронос що вага так виросла. Не могла ж я сьогодні поправитись так . Виходить в понеділок починала з 72, а завтра буде 71,5 . Але блін вчора 70,4 було
П´яна вишня
• 08 сентября 2024
Ответ дляИМХОля
это просто колебания веса
вы главное не срывайтесь
Дякую. Але бляха в чому причини. Може не варто кожен день зважуватись
Акуна_Матата• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Це вода. Для схуднення треба місяць
Аноним_1857• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Не варто. І важтеся вранці на пустий шлунок.
Ищу-брожу• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
А хто вас сказав щодня зважуватись ???? Це ппц
П´яна вишня
• 08 сентября 2024
Ответ дляАноним_1857
Я так і роблю, вранці завжди зважуюсь раз в день, але бачу що мало сьогодні пісяю після того повному, а багато п´ю от і зважилась наніч, знаю що якщо у вечері така вага, то на ранок маю -500-600 грам. Не більше. Тому виходить що буде завтра + порівнюючи з сьогодні
П´яна вишня
• 08 сентября 2024
Ответ дляИщу-брожу
Сама так вирішила
Ніколи не збрешу• 08 сентября 2024
У меня было так, что сегодня я 51.9, а послезавтра 53 на том же рационе и тоже на голодный желудок, ну разве что воды много выпила, но не из-за воды же. Не могу этого объяснить.
П´яна вишня
• 08 сентября 2024
Ответ дляИщу-брожу
Дуже погано вирішили....
Ок, буду тепер рідше, а як правильно?
ИМХОля• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
не варто
Сиамская сороконожка• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Звичайно не варто. Один раз на тиждень зранку достатньо
Аноним_1857• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Я худла з такої ж ваги, результату за перший місяць взагалі не побачила, ну може пару кг. Але за 3-4 місяці -17 кг. З понеділка знову на пп, бо вже нажерла 3кг. Але в цілому вагу тримаю вже 3й рік.
Ищу-брожу• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Ок, буду тепер рідше, а як правильно?
Раз в тиждень наприклад.
Аноним_1857• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Ок, буду тепер рідше, а як правильно?
Правильно так, як вам хочеться. Я стрибала на ваги кожного ранку, на схуднення це ніяк не впливає))
П´яна вишня
• 08 сентября 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
До ре, наприклад я важила минулого понеділка 72, от зважусь завтра і буде 71,5 , виходить я скинула за тиждень 500 грам. Але ж вчора було 70,4, то ж ніби і більше скинула. Як то пояснити
П´яна вишня
• 08 сентября 2024
Ответ дляАноним_1857
Я колись була 81, це мій максимум
Схудла до 67-68 в так вже 5-6 років тримаю, але останній рік щось поправилась і вага 70-72 коливається. Хочу назад ті 67.
Аноним_1857• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Я колись була 81, це мій максимум
Головне не здаватися і все вийде. Схуднення це довго і нудно, якщо хочеш результат на довгий час, організм повинен звикнути не жерти))
Пригаю-цибаю• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Звісно, не варто. Раз на тиждень достатньо.
Вага може коливатися - це нормально!
Сиамская сороконожка• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Будь який мінус, навіть 500 гр - це чудово. 500 гр на тиждень, це вже 2 кг за місяць. А при 2 кг на місяць дуже чудово підтягується шкіра і нічого висіти не буде. Тому у всьому шукайте плюси. Ще ви додали спорт, а мʼязи тяжче ніж жир і перший час ви можете на вагах бачити навіть невеличкий плюс. Тому до щотижневого зважування рекомендую обовʼязково додати заміри тіла. Також зважайте на кд, бо при них у більшості вага стає трохи більше
Гореотума• 08 сентября 2024
Ответ дляИщу-брожу
Я, наприклад , з дієтологом зараз, то теж просить щоденне зважування. Для мене це трохи нонсенс, але як треба, то треба
Мядуза аля моргонер• 08 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Да, не стоит так часто взвешиваться. Раз в две недели вполне должно хватить - с утра натощак после покака :)
useruseruser• 08 сентября 2024
Може ви ввечері з´їли,наприклад мариновані або квашені огірки,або капусту.Тоді попили водички,або чаю без цукру і водичка набряки дала.
Спробуйте попити чай від набряків.