Брюлик в стразах• 08 сентября 2024
Дівчатка, потрібно схуднути, потребую порад
На 10 кг. Як ви худнете? Який спорт? Якщо тренування ввечері і вдома о 20.00 ви вечеряєте після тренування? А по харчуванню як? Ясно, шо без солодкого. 3р на день? Чи 2?
Сумка з негодою• 08 сентября 2024
З першого червня не їм виробів з білого борошна, солодощі і картоплю 12 кг -
10000 кроків в день
Дрібка щастя• 08 сентября 2024
Їсти скільки зручно раз, якщо їсти 3-5 прийомів менше шансів зірвалися. Їсти за 3 години до сну. Для початку модна виключити все мучне та солодке.
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Главный рецепт это меньше жрать!
Та це так, я і правда переїдаю. В мене психологічна проблема((
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляСумка з негодою
10000 кроків в день
Я ось крокомір встановила і неприємно була вражена,що 5 тис кроків в мене лише за день(( ви спеціально ходите на прогулянки?
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Какая?
Я не знаю. Але я нервую і їм. А нервую я постійно і це не через війну, завжди так. Дуже тривожна я людина
Сумка з негодою• 08 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Так, спеціально
ХаДиДиШь• 08 сентября 2024
Встановіть собі підрахунок кроків і калорій. По кроках - 10000, незалежно від тренувань. По калоріях зробіть підрахунок у програмі калорій (там має бути така функція).
Наприклад, у мене сидяч-лежача робота, але я тренуюсь у спорт-залі 3 рази на тиждень. Вага 70, зріст 170, план - мінус 10 кг за пів року. Тож мені програма нарахувала 1390 калорій. І тут важливо рахувати все до дрібниць, ваги обов´язкові! І тільки так піде щось. Зрозуміло, що обмежуємо солодке, жирне, мучне. Більше білка, але нежирного.
ДелиВерка• 08 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Проверяйте щитовидку сразу
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляДелиВерка
Проверяйте щитовидку сразу
Я здавала гормони- все ок. Узд правда не робила
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Дякую за пораду!
ГороховаЯ• 08 сентября 2024
Головний секрет; хочеш їсти- випий чаю без цукру, це після 20:00, коли хочеться жувати щось.
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
То моє улюблене- їсти після 20.00.
ГороховаЯ• 08 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
То моє улюблене- їсти після 20.00.
Сучасна людина дуууже багато їсть, набагато більше ніж нам потрібно для життєдіяльності, тому, їжте просто щоб жити, щоб були сили та енергія, їжа-не хоббі.
Радуга-дуга• 08 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
То моє улюблене- їсти після 20.00.
Я в это время иду гулять каждый вечер. Из точки А в точку В занимает, 1ч и 20мин, примерно. Это уже привычка. Когда прихожу, уже о еде не думаю.
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
В мене виходить і правда хобі, якщо задуматись. Щось погане трапилось- треба смачненько поїсти і тд
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
О, клас, дякую за пораду!
Забрызжу ядом• 08 сентября 2024
3 раза в неделю спортзал и интервальное питание. Так я худею быстрее всего .
Повітруля• 08 сентября 2024
Найкраще в мене спрацьовує 3 разове харчування, без перекусів. Солодке снів дозволяю відразу після солоного. Повністю відмовлятися від вкуснящок не бачу сенсу
Ліплю вареники• 08 сентября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Сестра.Мы тоже ходим в 20.00 в парк гулять каждый день на 40-50 минут,я уже без этого просто не могу.
Перша леді колгоспу• 08 сентября 2024
Господи, я сладкое ем, тортики, вафли со сгущёнкой и похудела за 3 месяца на 7 кг..
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
8/16?
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
В мене більше в переїданні мабуть проблема. Солодке то в мене як їжа.
Брюлик в стразах
• 08 сентября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Да, мне такой режим удобен.
А в які проміжки часу харчуєтесь?
Всюди влазю• 08 сентября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Клас!Я теж так хочу🥺Мені не проблема ходити пішки, коли мені кудись треба.Але я не кожного дня виходжу з доми по справах.А отак просто вийти пройтись мені таааак напряжно.Хочу себе до цього якось змусити