Незламна• 08 сентября 2024
Чому жінки голять ноги, а чоловіки — ні?
Носки на подтяжках• 08 сентября 2024
Багато чоловіків роблять депиляцію торса, область бікіні, деякі ноги. Ну як багато))) є такі.
Рекламама• 08 сентября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
За все життя одного такого знала. Всім іншим побарабану на волосся на тілі.
Носки на подтяжках• 08 сентября 2024
Ответ дляHench
А нафіга?
Робив мій чоловік операцію на нозі, і сказали брити всю ногу )) А він волохатий. Боже, воно як відростало, я вся поколота була, це жесть))
ЯниЯ• 08 сентября 2024
Ответ дляHench
А нафіга?
Проф плавці, стриптизери, ґеї.
Більше наче нікому не треба
Говорю відверто• 08 сентября 2024
Бо жінки прагнуть підтримувати свій ’товарний вигляд’, а чоловіки знають що і так красавци
Носки на подтяжках• 08 сентября 2024
Ответ дляРекламама
Ну я бачила, при чому тут знаєш чі ні. На пляжі все літо провела, то видно було , що є такі. Я не пишу, що це круто , або що, я це просто бачила.
Сапай вазони• 08 сентября 2024
Вторинні статеві ознаки — урок. Біологія, 8 клас: ’Вторинною ознакою є й розташування волосся на тілі, яке також різниться у жінок і чоловіків.’
Бритоножка• 08 сентября 2024
бо така реклама скрізь
запросто можна перекрутити все навпаки коли буде матріархат і будуть жінки командувати світом
Рубаю олівлє• 08 сентября 2024
Ответ дляСапай вазони
волосы на ногах это норма для женщин европеоидной расы.
Носки на подтяжках• 08 сентября 2024
Оті хто хльопає себе по морді , ви дійсно не знали, що такі чоловіки є. Кому я Америку відкрила, що такі є?)
Бритоножка• 08 сентября 2024
Ответ дляСапай вазони
а коли там був урок ’розкриваєм очі і читаєм уважніше’?
Сапай вазони• 08 сентября 2024
Ответ дляБритоножка
бо така реклама скрізь
анонімний нік вам у поміч
Рекламама• 08 сентября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Дивно. Я на пляжі два рази в неділю з травня до сьогодні. Взагалі бритих не бачила.
До речі водичка 22°С.Останні дні, завтра теж йду після роботи в 15.15.
Рубаю олівлє• 08 сентября 2024
потому что женщинам реклама навязала, что это надо делать, а мужчинам нет.
Сапай вазони• 08 сентября 2024
А ще - це ознака того, що у людей саме жінка хоче сподобатись, а не як у птахів чи травоїдних - самець)
Носки на подтяжках• 08 сентября 2024
Ответ дляРекламама
Якщо ви не бачите, то це не означає, що їх не існує.
Бритоножка• 08 сентября 2024
Ответ дляСапай вазони
анонімний нік вам у поміч
ахаха)))
в тему
але я епільована
доречі збуджують волосаті ноги чоловіків
обожнюю їх мацати гладити ммм
в тему
але я епільована
обожнюю їх мацати гладити ммм
Творог для розжига• 08 сентября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
А при чём тут реклама? Гладкие ноги выглядят куда лучше чем волосатые
Сапай вазони• 08 сентября 2024
Ответ дляБритоножка
ахаха)))
в тему
але я епільована
обожнюю їх мацати гладити ммм
в тему
але я епільована
обожнюю їх мацати гладити ммм
я теж не люблю не волохаті руки й ноги у чоловіків) чого б це вони мають виглядати більш гладенькими, ніж жінка) це моя прерогатива) тому чоловікі з жіночною шкірою без волосся для мене антисекс
Рекламама• 08 сентября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Та є, є. Але їх чисельність коливається близько нуля плюс/мінус від загальної кількості. Тому можна не брати до уваги таку кількість мушшчын)
Ананомчикус• 08 сентября 2024
Ответ дляРекламама
Маргинальный у вас круг общения.
Рубаю олівлє• 08 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
а брови ниточки куда лучше чем натуральные. Так считали в 2000-е.
Незламна
• 08 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ну так чому чоловіки не видаляють волосся на ногах та під пахвами? І на грудях. І на спині.
Vladimir1978• 08 сентября 2024
Ответ дляЯниЯ
Проф плавці, стриптизери, ґеї.
Більше наче нікому не треба
Велосипедсты проф уровня.
Рекламама• 08 сентября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Маргинальный у вас круг общения.
Да, с педиками как то не задалось )). А с профпловцами не знакома.
Невгамовна шахиня• 08 сентября 2024
Видела одну женщину с волосатыми ногами в шортах, думаю, какая смелая, мне бы так