Ростки жимолости• 08 сентября 2024
Как будут дети добираться в холодный блэкаут домой со школы?
Моя поступила в лицей и ездит, он не рядом и не самый удобный маршрут плюс переходить дорогу и там и у дома. Сейчас хорошо светло и тепло, на остановке не замёрзнет. Но я смотрю везде так готовятся и пишут про блэкаут, что поневоле паникую уже. А мне на работу не выходить никак нельзя.. я одна с ней и одна работаю. Девочке 10. Это я в прошлый аут могла позволить какое-то время с ней дома онлайн учиться дома сидеть. А теперь как..ума не приложу.
Как у вас решается, если уже думали об этом?
SantaMonika• 08 сентября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
а что она у вас до 10 лет зимой вечером никогда не гуляла? или в 4 вечера маршрутки ходят раз в 1.5 часа? ну темно, ок и то...в 5 темнеет, а не в 15-16, ну холодно... Фонарик хороший взяла в руки, теплее оделась и ок. А что, дома сидеть с ноября по апрель?) Не ищите проблему там, где ее нет. Я сама училась в школе на 2й смене и добиралась автобусом + еще шла пешком около 20 минут.
В мене теж в дитинстві була друга зміна, йшла додому після 17
Темно, йти 25 хв -півгодини
Правда машин тоді було мало, страшно було не від них, а трохи людей боялась, як хтось сунувся поряд, чоловік ззаду йде, вже боялась
Ще собаки ці дворові ( були такі часи, на виживання
Темно, йти 25 хв -півгодини
Флюорография гуся• 08 сентября 2024
Я працюю до 18-19,як коли вспіаю,але годину виділяю що б забрати з школи додому завезти.Живемо в передмісті облцентру,500 м село.Крайня ситуація дома доробляю роботу,буває і до пізна.
Бавовнятко• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Боюсь что тоже придётся. На дорогу для,такого случая я давно отложила(
Жилетки світло відбивні є - вони дуже компактні - нехай одягає в темну пору
І тд - елементи дрібні на одяг , ліхтарики
Ростки жимолости
• 08 сентября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Наша ходит раз в 30 минут, иногда не приходит даже если она едет в изи вэй
Протру пилюку• 08 сентября 2024
Ответ дляПлакулька
А куди дінеться?
Ну от 2 роки тому на другу зміну взимку, коли вимикали світло, дітей з уроків відпускали додому, бо сидіти в темряві у школі нема ніякого сенсу
Щедрик ведрик• 08 сентября 2024
Ответ дляSantaMonika
А на зимовий час все таки годинник переведуть ? Бо ж наче вже ні
Заплуталась в їх змінах
так, бо ’зимовий’ то є астрономічний час. ’Літній’ то вигадки задля економіки
Царівна Жабка• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
При выключенных светофорах дорогу переходить..
С середины октября все учебные заведения будут на онлайне , уже объявили
Плакулька• 08 сентября 2024
Ответ дляПротру пилюку
В нас генератори
Ростки жимолости
• 08 сентября 2024
Ответ дляПротру пилюку
Зазвичай про це думають ДО вступу в ліцей.
Ой та молчите уже, воспитатель
Natal_ka91• 08 сентября 2024
Авторе, якщо буде блекаут, то і навчання не буде оффлайн. А онлайн в такому віці можна і вдома залишати саму, якщо ви на роботі.
Життє Бентежне• 08 сентября 2024
Я думаю, не будет оффлайн в блекаут.
Что в школе без света делать?
С утра ещё нужен свет и после обеда довольно рано уже нужен. Что будут в потемках учится?
Что в школе без света делать?
Протру пилюку• 08 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Де це оголосили про ВСІ навчальні заклади?
Плакулька• 08 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
На лавці біля дому, об’являли?
Natal_ka91• 08 сентября 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Можна посилання?
Ростки жимолости
• 08 сентября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Я до 21 работаю
Плакулька• 08 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я думаю, не будет оффлайн в блекаут.
Что в школе без света делать?
А генератори для чого? Люди де ви живете?
SantaMonika• 08 сентября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
То це коли буде темніти ?
Natal_ka91• 08 сентября 2024
Ответ дляПлакулька
Не уявляю який то в школу треба генератор. Харчування тоді також не буде. Та й впевнена, як завжди, коштів на генератори не знайдеться
Ростки жимолости
• 08 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Онлайн без света?)) Смеетесь
Життє Бентежне• 08 сентября 2024
Ответ дляПлакулька
У нас в школі немає генераторів.
Київ, до речі
Кто крайний?• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Я до 21 работаю
Ваш ребенок дома сама до 22? Утром сама уходит и вечером до 22 сидит дома одна?
Плакулька• 08 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
В нас з 2022 року є .
успокойте_Меня• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
ну так у вас есть расписание маршрутки? пусть в школе лишние 15 мин посидит, потом к остановке подойдет, чтоб не мерзнуть на улице
Пишу каліграфічно• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Хотя бы вот здесь пишется.
То есть хоть за воду можно не переживать. На остановке будет с водой, хоть и без света и тепла.
Плакулька• 08 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
У нас в школі немає генераторів.
Київ, до речі
В нас з 2022 року
Natal_ka91• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Онлайн без света?)) Смеетесь
А в чому проблема? Багато до цього часу купили зарядні станції, ноутбуки самі по собі немало тримають, інтернет вже в багатьох провайдерів працює навіть при відключення, докупити лиш перехідник. В мене всі знайомі до цього часу забезпечили умови для роботи і на випадок навчання дітей, не потрапивши на це величезні кошти. Єдине, вчителі не напрягаються
Ростки жимолости
• 08 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
У нас есть но написали заранее что его хватит только на убежище, лицей не тянет.
Життє Бентежне• 08 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Це точно!
Ми в ЖК на будинок збираємо.
Він же вартує десь біля мільйону з підключенням.
Це ж не отой малий дирчик потрібен.
І хто буде платити за пальне? Держава?
В бюджеті закладено на це кошти?
Ми в ЖК на будинок збираємо.
Це ж не отой малий дирчик потрібен.
І хто буде платити за пальне? Держава?
В бюджеті закладено на це кошти?