Ростки жимолости• 08 сентября 2024

Как будут дети добираться в холодный блэкаут домой со школы?

Моя поступила в лицей и ездит, он не рядом и не самый удобный маршрут плюс переходить дорогу и там и у дома. Сейчас хорошо светло и тепло, на остановке не замёрзнет. Но я смотрю везде так готовятся и пишут про блэкаут, что поневоле паникую уже. А мне на работу не выходить никак нельзя.. я одна с ней и одна работаю. Девочке 10. Это я в прошлый аут могла позволить какое-то время с ней дома онлайн учиться дома сидеть. А теперь как..ума не приложу.
Как у вас решается, если уже думали об этом?
Плакулька• 08 сентября 2024
Ответ дляеліт
Посадовці нас так радують, 16 не буде світла і це буде добре, особливо Київ , Одеса, Харкіа
Та не буде

Протру пилюку• 08 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
У нас в школі немає генераторів.
Київ, до речі
Я взагалі не впевнена, що за нормами пожежної безпеки, шуму і вихлопів таке взагалі дозволено.
автор Ростки жимолости • 08 сентября 2024
Ответ дляКто крайний?
Ваш ребенок дома сама до 22? Утром сама уходит и вечером до 22 сидит дома одна?
Утром я её успеваю посадить в маршрутку, мне на 10 утра.
SantaMonika• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
А тато у вас є ?
еліт• 08 сентября 2024
Ответ дляПлакулька
Та не буде
Так пишуть що раша готує нові атаки по енергосистемі
Шалена невинність• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
В театральном лицее, занятия с 8 30 до 15-16.
У меня дочка в колледже вторая смена. Сказали что если будут блекауты будут переходить на первую.
Может и у вас что-то менять будут, толку сидеть в темноте
Плакулька• 08 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це точно!
Ми в ЖК на будинок збираємо.
Він же вартує десь біля мільйону з підключенням.
Це ж не отой малий дирчик потрібен.
І хто буде платити за пальне? Держава?
В бюджеті закладено на це кошти?
Це вже від керівництва залежить на місцях
Ответ дляNatal_ka91
А в чому проблема? Багато до цього часу купили зарядні станції, ноутбуки самі по собі немало тримають, інтернет вже в багатьох провайдерів працює навіть при відключення, докупити лиш перехідник. В мене всі знайомі до цього часу забезпечили умови для роботи і на випадок навчання дітей, не потрапивши на це величезні кошти. Єдине, вчителі не напрягаються
У меня нет 25000 на станцию, я работаю не дома и моя профессия не предполагает такого. Учителя не выходят вести уроки 90%. У них может не быть станции тоже. Вы прямо лёгкая такая!(( аж странно
Шалена невинність• 08 сентября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ми вирішили, якщо опалення відімкнуть (ми в Києві в квартирі, тут без опалення не вижити, а будинок не маємо) їхати в село до родичів і виживати там в будинку з туалетом на вулиці не бачу сенсу
Ми виїдемо родиною з країни, я продзвонила подруг закордон, потроху збираю інформацію і відкладаю гроші на дорогу
Теж такої думки

Ответ дляSantaMonika
А тато у вас є ?
Я же писала что нет. Был бы папа или хоть бабушка. Не было ю вопроса
Життє Бентежне• 08 сентября 2024
Ответ дляПлакулька
Це залежить від того, чи закладені гроші в бюджет.
А там до фіга грошей треба.
Бо генератори дорогі, якщо їх купляти прям зараз, то ще пару місяців чекати доставку.

І кіловат такої енергіі обійдеться ’в копієчку’
Немає стільки в бюджеті коштів.
Тут хоч би опалення взимку в школах було
Протру пилюку• 08 сентября 2024
Ответ дляШалена невинність
Якщо можна перейти на першу, то чому одразу не перейти?
еліт• 08 сентября 2024
Ответ дляКоржик
Ви в Києві. Там є підземки
Підземних переходів в Києві дуже мало, мені з роботи Оболонь в центр їх немає переходити дуже страшно в темноті , перебігаєш як в останній раз
Ирина-bbd0• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
А зачем Вы при таких данных и переживаниях отправили туда ребенка учиться?
Ответ дляШалена невинність
У нас итак 1 смена с 8 30 утра просто это спецификация. Там репетиции, сцена.
Протру пилюку• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Будь-який павербанк підходить, лише дріт докупити. Було б бажання.
Сусідка знизу• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ой та молчите уже, воспитатель
Так а в чем она не права?
Ответ дляеліт
Мы тоже с Оболони, соседи!)
Благоуханочка• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Хотя бы вот здесь пишется.
світловідбивачі на одяг та рюкзак навішайте, наче не перша зима така буде, а зупинки ніхто ніколи не підігрівав, боже, ну як ми ходили зі школи 2 зміна, половина ліхтарів не горіла, й нічого, вижили

Плакулька• 08 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А там до фіга грошей треба.

Немає стільки в бюджеті коштів.
Генератори дали німці , ще в 2022 році.
Паливо оплачують підприємства які знаходяться на території району і з місцевого бюджету.
Ще жодного разу без світла школа не була
Протру пилюку• 08 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
О, вітаю вас, колего-вихователько :)
Ответ дляИрина-bbd0
Надо было вообще не учится?
Ирина-bbd0• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Надо было вообще не учится?
Все.кто возле дома не учатся?)))
Или это единственное учебное заведение?
Шалена невинність• 08 сентября 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
а что она у вас до 10 лет зимой вечером никогда не гуляла? или в 4 вечера маршрутки ходят раз в 1.5 часа? ну темно, ок и то...в 5 темнеет, а не в 15-16, ну холодно... Фонарик хороший взяла в руки, теплее оделась и ок. А что, дома сидеть с ноября по апрель?) Не ищите проблему там, где ее нет. Я сама училась в школе на 2й смене и добиралась автобусом + еще шла пешком около 20 минут.
Боже ребенку, всего 10 лет. Я понимаю автора. Моя с 12 начала ездить вообще и это до войны, без блекаутов. Младшему 9, из школы без перехода дороги мало кто сам домой ходит.
Грушки-яблочки• 08 сентября 2024
Навіщо в блекаут в школу йти? Займатися без світла?
Ответ дляСусідка знизу
Так а в чем она не права?
Во всем. В обычной гнилой школе все тоже самое! Только учёба хуже и дети оторви и выбрось.
Життє Бентежне• 08 сентября 2024
Ответ дляПлакулька
Генератори дали німці , ще в 2022 році.
Нашій школі ніхто ніякого генератора не давав.
Є якийсь малий, чисто для освітлення сховища. Все.
Промислового для освітлення всієї будівлі немає.
Плакулька• 08 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
В нас є у всіх.
Ирина-bbd0• 08 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
Это вы сейчас так всех детей Украины опустили?
Життє Бентежне• 08 сентября 2024
Ответ дляПлакулька
В нас є у всіх.
В якому місті?