Кондуктор троллейбуса• 09 сентября 2024
Киев. Шевченковский лицей на Козловского. Может кто учится из детей?
Кондуктор троллейбуса
• 09 сентября 2024
Ответ дляKaterionOK
О, я там вчилася. Випуск 1999 року
Сейчас читаю отзывы на Гугл и там одни дизлайки. Думала перевести дочку после 9 класса
Кондуктор троллейбуса
• 09 сентября 2024
Ответ дляKaterionOK
О, я там вчилася. Випуск 1999 року
Какие он дает преимущества? Куда после пошли?
KaterionOK• 09 сентября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Там зараз навчання починається з 8 класу
Планую, щоб моя старша дитина туди йшла в наступному році
Кондуктор троллейбуса
• 09 сентября 2024
Ответ дляKaterionOK
А в 10 можно как-то попасть?
Дайте подуться• 09 сентября 2024
Скоро рейтинг шкіл по НМТ буде, можете оцінити якість. Я знаю тільки тих хто давно вчився, дуже сильні діти були. Зараз не знаю
KaterionOK• 09 сентября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Бюджет в Інституті міжнародних відносин (КНУ Шевч) міжнародне право
Які зараз переваги я не знаю
Але люди, з якими я навчалася, зараз всі успішні
Була навіть смішна ситуація, коли мій чоловік номінувався чи то на юриста року в одній з практик, чи на фірму року, але не отримав нагороди. Але 4 моїх однокласника тоді отримали нагороди в різних сферах права. Це я вважаю показник
Проте яка зараз там ситуація я вам не скажу. Теж цікаво послухати
Які зараз переваги я не знаю
Кондуктор троллейбуса
• 09 сентября 2024
Ответ дляДайте подуться
А где мониторить рейтинг?
Спасибо
Дайте подуться• 09 сентября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А где мониторить рейтинг?
Спасибо
На osvita.ua буде Наприкінці вересня вже, мабуть, буде
KaterionOK• 09 сентября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А в 10 можно как-то попасть?
Коли я навчалася, то в 10-й клас до нас приходили нові діти, але 2-4 учні. Не багато
Був якийсь донабір, тому що після 9 класу були і відрахування, а зараз може хтось в коледж якийсь піде
KaterionOK• 09 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Може хто підкаже, чи можна туди в 9-й клас перевестися?
Вам потрібно зателефонувати в прийомну і запитати, тому що там вступ за конкурсом
Наскільки я розумію, то якраз в 9-й клас і йде основний набір
Коли я навчалася, то у нас в червні були іспити і потім вже ніхто не додавався. А ні, згадала, що десь наприкінці вересня до єдналося дві дівчинки, але то були діти близнюки премʼєр міністра (звісно, що їх і поза конкурсом візьмуть). Але, до речі, їм ніяких поблажок в навчанні не було
Незламна Україна• 09 сентября 2024
Ответ дляKaterionOK
Дякую. Донька навчається в математичному класі, але школа в прифронтовому місті. То ж розглядаємо школи Києва з математичним профілем
Дайте подуться• 09 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
це не математична школа, краще в УФМЛ або 145 ліцей, Це ліцей гуманітарний. Ви може думаєте про ліцей Шевченка УФМЛ, це різні школи
Ще додам в УФМЛ є набір в 9 клас, в 10 немає. Це школа інтернат, умови нормальні в школі й проживання й харчування. Може є сенс в 9 вступити?
Незламна Україна• 09 сентября 2024
Ответ дляДайте подуться
О, дякую. Дійсно щось я наплутала. Буду дізнаватися. Дуже дякую
Дайте подуться• 09 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
зараз ваша дочка в якому класі?
Допишу, я би радила вам якщо вона в 9 класі прямо зараз поки почався навчальний рік звернутися до керівництва, пояснити й спробувати перевести дитину в УФМЛ. Керівництво школи дуже адекватне. В школі є гуртожиток, 5 разове харчування. ПРо якість навчання я вже не буду, писати, ми дуже задоволені всім
KaterionOK• 09 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Це український гуманітарний ліцей. Там більше не математичний уклон, хоча є економічна група, де математики більше
Дайте подуться• 09 сентября 2024
Ответ дляKaterionOK
Автор переплутала школи, вона мабуть думала про УФМЛ
Кондуктор троллейбуса
• 09 сентября 2024
Ответ дляДайте подуться
Нет, я ничего не путала
Дайте подуться• 09 сентября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нет, я ничего не путала
а тоді вибачте)
KaterionOK• 09 сентября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Нет, я ничего не путала
Це був допис від «дайте подуться» не вам, там інший дописувач думав, що ліцей має математичний уклон
Дайте подуться• 09 сентября 2024
Ответ дляKaterionOK
так це я вже теж заплуталась. Це питання від різних людей. Гуманітарний ліцей Шевченка й УФМЛ Шевченка це 2 різні школи з різним нахилом Перша гуманітарна, друга фіз мат. Друга сильніша за рейтингами. Перша складніша, але й та й та сильні школи.