Зубожиння• Изменено 09 сентября 2024
На Стрийщині в горах перекинулась сім’я на квадроциклі: загинув батько
У неділю, 8 вересня, у Стрийському районі в горах перекинулась сім’я на саморобному квадроциклі. Внаслідок аварії загинув 42-річний батько, який був за кермом. Двоє дітей госпіталізували з травмами.
Може вже нарешті це когось навчить!
Тут вчора радили, діток на квадроциклі покатати в Карпатах
Може вже нарешті це когось навчить!
Щира українка• 09 сентября 2024
Ответ дляЛижТолько
Ви особисто поясніть яка шкода горам від квадрациклу
белки пугаются
Форс мажор• 09 сентября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Вы бы так предъявляли тем, кто лес рубит
санітарні вирубки лісів - запорука їхнього здоров´я. Ліси вирубували, вирубують і будуть вирубувати у межах сан.вирубок. Але можете голосити за кожним деревом, як вам так подобається.
Зубожиння
• 09 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
какого грунта? дорожного грунта?
а при чём тут смерть 42-летнего мужчины? это его забрал злой восставший дух Карпат?
А що він робив на горі на квадроциклі?
всемВсёИмного• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
В горах дорога для машин? Нормальні свідомі люди в гори ходять ногами
Нормальные свидомые давно бы бунтовали против вырубки леса. И мусор бы свой не вывозили в лес. Свидомые...
Продаю витрішки• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Так нехай все знищать і не буде гір. Недарма у всьому світу заборона.
А українці самі себе знищать
Зубожиння
• 09 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
значит мы ненормальные в несознанке поехали на лошадках прокатиться, верно?
Так
ЛижТолько• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
так Ви ногами шкодите горам
Форс мажор• 09 сентября 2024
Ответ дляНаливайКа
Причем тут природа?
Вы можете мысли закончить?
а ви не можете думку вловити7 Квадроцикли в Карпатах, БРДМ на Смотричі у Кам´янці - нищівні практики для природи, але тупенькі клієнти перемагають.
Зубожиння
• 09 сентября 2024
Ответ дляЛижТолько
Як можна цього не знати?
ЛижТолько• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
А українці самі себе знищать
заборон ана що? де?
Форс мажор• 09 сентября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
То есть, мужчина на квадроцикле нанес природе урон, больший, чем не санкционированная вырубка лесов в Карпатах, варварская добыча янтаря, военные действия?
якими останніми роками були несакнціоновані вирубки в лісах? можете цифри навести? Не в нульових саме, а зараз?
ЛижТолько• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
Як можна цього не знати?
то поясніть. Ну Ви ж знаєте, розумна
Форс мажор• 09 сентября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
проти якої саме вирубки? що тут кожна третя про вирубку голосить? Санітарні вирубки потрібні, незаконні залишилися в нульових.
Зубожиння
• 09 сентября 2024
Ответ длявсемВсёИмного
То вперед!
Зубожиння
• 09 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Те що приїхало і сіло на квадроцикл
Викупана• 09 сентября 2024
Ответ дляЗубожиння
А ви незнаєте яка шкода для природи від квадроциклів? То почитайте
Удалено администрацией...
Налитое яблочко• 09 сентября 2024
Ответ дляФорс мажор
санитарные это когда весь лес под ноль выстригли и наводнения каждый год?
Налитое яблочко• 09 сентября 2024
Ответ дляФорс мажор
какие бл цифры? там руку руку кроет, на бумаге все идеально, никто не рубит, а по факту вагонами везут в Европу наш лес
Зубожиння
• 09 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
Удалено администрацией...
Щира українка• 09 сентября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
выше написали, что это всё осталось в 90-х. выдыхайте.
Налитое яблочко• 09 сентября 2024
Ответ дляЩира українка
аа, ну раз советчица под анонимом написала, что такого нет, видимо и правда нет
Щира українка• 09 сентября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
железно!