Пасти Ла• 09 сентября 2024

А ви згодні, з думкою, що наш організм

отримує повну користь та вітаміни лише з тих продуктів, які властиві нашому регіону? Інші продукти просто ні для чого, пуста трата коштів.

Вже багато років років помічаю, що чіа, авокадо, "заморські" горіхи - це продукти ні про що. Можна їсти щоденно, а користі немає. Оливкова олія (правильна, не "помас"), горіхи мали б покращувати стан волосся - ні. а от волоські горіхи, гарбузове насіння - так. Зміни помітила.
авокадо - знижує рівень холестерину. Результати аналізів майже нульові. а от коли відмовилась від тваринних жирів, то холестерин низької щільності через півроку прийшов майже до норми.

Можливо в когось є подібний досвід та цікаві думки/факти з цього приводу. Хотілось би почути
Радість моя• 09 сентября 2024
Не згодна. Але вважаю, що можна повноцінно харчуватися виключно місцевими продуктами.

Перекус беру завжди• 09 сентября 2024
Дело не в том, что витамины только в местных продуктах, просто импортные продукты обработаны, что бы не портились в дороге, по-этому потеряли всю свою пищевую ценность
Спілий баклажан• 09 сентября 2024
Не согласна.
Капризуля• 09 сентября 2024
не согласна, просто влияние было небольшим, а тот же отказ от жиров очень сильно изменил баланс веществ в организме
Спілий баклажан• 09 сентября 2024
Я даже не представляю какую вы видите користь от грецких орехов и гарбузовых семечек если честно...
Рожайтретьего• 09 сентября 2024
меня как-то позабавила надпись на помидорах ’Каменское, не Турция!’.
типа я ежедневно не видела бурый дым со стороны Каменского))
Братья Капли• 09 сентября 2024
Ні, якщо харчуватися лише місцевими продуктами, то раціон не буде повноцінним.

Мамин тріль• 09 сентября 2024
Не згодна, але людям хот кіл на голові тіши, ніяк не втямлять, що наша травна система не здатна просто так переварити деякі продукти. Той самий чіа - як зайшло, так і вийшло. Люди жертви маркетингу, ведуться на всілякі байки про суперфуди
постою_послушаю• 09 сентября 2024
То есть вы лопали животные жиры и закусывали их авокадо в надежде на снижение холестерина?
АсобеннАя• 09 сентября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Чем нужно обработать, допустим, апельсин, чтобы он потерял витамин С?
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2024
Авокадо не может снизить уровень холестерина,как и отказ от жиров,если вы их ели в нормальном количестве
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Чиа выходит не в виде какашек,а просто чиа сыпется?
АсобеннАя• 09 сентября 2024
Я с Черкасской области, по вашей теории, для меня морская рыба ни о чём?
АсобеннАя• 09 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
Тільки чіа, чи і насіння льону також?
Спілий баклажан• 09 сентября 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Ага. Вместо того чтоб отказаться от животных жиров в пользу жиров из авокадо.
Мамин тріль• 09 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ні, чіа просто лежить в каловій массі. Ну може ви виключно чіа харчуєтесь, то тоді разом зі слизом і елементів жовчі виходитиме
Капризуля• 09 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
ну как семена помидора или малины. косточки вместе с калом выходят
Мамин тріль• 09 сентября 2024
Ответ дляАсобеннАя
Тільки чіа, чи і насіння льону також?
Так
постою_послушаю• 09 сентября 2024
Автор, большинство продуктов были к нам завезены когда-то, а не исторически у нас произрастали. Банальный картофель, помидоры, болгарский перец... Ну куда без них?
Хотела написать, что не верю, что какие-то исследования подтверждают вашу теорию, а теперь смотрю, в стартпосте нет ничего про исследования. Вы редактировали стартпост или это я не до конца проснулась ещё?

Мамин тріль• 09 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Уявила цю картину. Дуже зручно на городі ср...ти - одразу в лунку
Ищу-брожу• 09 сентября 2024
Жеру що влізе й пох!
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2024
Ответ дляКапризуля
Хз, Интернет пишет,что чиа разбухают и в виде клетчатки наполняют желудок,вызывая чувство сытости
Пэрисхилтонша• 09 сентября 2024
Звичайно ні, бо соняшник, томати, картопля, багато чого - не наші продукти. Якщо будемо думати про ісконно наші - то каші, морква, капустка, яблука, груші) дуже обмежений вибір.
Тро Нью-Йорку• 09 сентября 2024
Ответ дляМамин тріль
може у вас не перетравлюється. не уявляю, що продукт як зайшов так і вийшов
Коленная ложечка• 09 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
І так по колу
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Исконно наше наверное только пшеница полба,вряд ли груши яблоки
Радість моя• 09 сентября 2024
Ответ дляАсобеннАя
Тільки чіа, чи і насіння льону також?
Насіння льону також, якщо не молоти. Там оболонка міцна і призначена, щоб насіння пройшовши травну систему не пошкодилося
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вишнёвые косточки, например
Пэрисхилтонша• 09 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
ще конопелька)
Капризуля• 09 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
а у вас жкт перемалывает косточки и семена?)