Леся Українка• 09 сентября 2024
У кого мальчики учатся заграницей
Мамочки сколько это стоит
Ещё есть время, хочу понимать сколько денег нужно...
Подскажи или в месяц или в год...
Можно не вуз, а техникум
Подскажи или в месяц или в год...
Можно не вуз, а техникум
Ручки-Крючки• 09 сентября 2024
Ответ дляМіняйловна
В гуртожитку не вийшло влаштуватися чи просто не хочете? Дивлюся варіант для сина, в цьому році пішов у 9ий клас, мову польську вчить другий рік. Я обмежена в коштах, не знаю чи варто пускатися в цю ’ подорож’ довжиною в п´ять років. 15 000 *12 міс= 180 000 грн на рік. 4000 - 5000 тис. доларів... це доволі дороге безкоштовне навчання у технікумі... Тому я Вас так допитую.
Тут тільки Вам вирішувати. Але недешево, це факт(
Гуртожитки є і це справді дешевше. Ми просто тут поки що разом,тож поки так.
Ще зверніть увагу на вступ: фірми-посередники пропонують зазвичай не популярні заклади,де конкурс невеликий.