KROX@• 10 сентября 2024

Адуляр та місячний камінь це одне і те саме?

Зацікавив мене місячний камінь, вирішила собі придбати прикрасу з ним.
Але поки читала-шукала на просторах інету про нього, зустріла назву - адуляр.
Питаня до тих хто шарить, адуляр та місячний камінь - це синоніми чи є відмінність?
Акуна_Матата• 10 сентября 2024
Одно и то же.
Вероятненько• 10 сентября 2024
Ещё обратите внимание, что слишком много имитаций лунного камня.
автор KROX@ • 10 сентября 2024
Ответ дляВероятненько
А може підкажете на що увагу звернути, чи по ціні? Скільки +- може коштувати справжній?
Творю чудеса• 10 сентября 2024
Ответ дляKROX@
Як і в кожному камінні, оцінюється розмір і якість. Я зараз вам найду фото, побачите які вони можуть бути. Підписана на дівчину, яка продає дорогоційне каміння.
автор KROX@ • 10 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Буду дуже вдячна
Творю чудеса• 10 сентября 2024
Ответ дляKROX@
Дивіться, і всі справжні
автор KROX@ • 10 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Дивіться, і всі справжні
Дякую
Творю чудеса• 10 сентября 2024
Ответ дляKROX@
Дякую
Ось ще, для зрівняння. Тут теж слідкую за новинками