Уси Пуси• 10 сентября 2024

Чоловік та жінка, дитина або щастя для себе

Їй 36, йому 37, разом 15 років. Дітей не було, останній рік спроб і нарешті вийшло. Вона його наче любе, але не цінує, сексу дуже мало, розповідав про травму жінки, спроба гвалтування, тому вона закрила свою сексуальність та їй сам процес бридкий, як чоловіка вона його не хотіла. Наважились на дитину, він дуже хотів, а вона ні, але всетаки вийшло. Відносини погіршились. Поки була вагітна він знайшов іншу дівчину, яка закохалась, в неї дитина 3 роки, вона молода 22р, була заміжня але розійшлися. Його цінує, дуже кохає, гарна, секс все є без питань, та хоче ще від нього дітей.
Він зараз в депресії бо не знає що робити, або лишатися з дружиною заради дитини, або йти туди куди краще для нього з тією дівчиною - дитина або щастя.
Ваші поради, якби чоловік був ваш друг?

Вони були разом стільки бо вона та він дуже спокійні, мабуть один одному були зручні, привикли та й жили, поки все не дійшло до ручки.
Гостра на язик• 10 сентября 2024
Я взагалі не знаю,нащо вони були разом 15 років.

АнтиТанкист• 10 сентября 2024
Если вы хотели оценить шансы о том, уйдет ли он к вам от жены - то нет. Ему удобно: там борщи, а там секс. Максимум - поменяет вас на помладше и без чужого ребенка на шею.
автор Уси Пуси • 10 сентября 2024
Ответ дляГостра на язик
мабуть кохав
Замрійлива• 10 сентября 2024
Автор, он не уйдет. Там семья и ребенок, а к Вам будет ходить на потрахушки и жаловаться что жену не люблю, тебя люблю, но ребенок, ты же понимаешь))
Барабасиха• 10 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Так его жена не хотела, тут вариант, пусть забирает ребёнка( на не время проводит и ’помогает’) и идет к любовнице, только, думаю, любовница не будет в восторге
Можно и так, если она сможет отдать. Многие не хотят, а родив, уже не могут отдать ребенка. Пусть жена откажется от ребенка в роддоме, если он ей не нужен, муж заберет и будет воспитывать. Если не откажется, есть шанс, что все-равно придется быть с ребенком, если мужа на фронт заберут
Почему? Может любовница не против детей, особенно такой маленький, воспитает под себя