жижифреймут• 10 сентября 2024

День народження подруги

Ми в Німеччині. Донька -підліток познайомилася в інтернеті з дівчинкою. Постійно спілкуються, декілька разів зустрічалися і гуляли разом у центрі міста, де ми живемо.
Сьогодні донька сказала, що ця дівчинка запрошує її на день народження. А її батьки, щоб я не переживала, заберуть її машиною на вечірку і привезуть додому після святкування.
Я ні тої дівчинки не знаю, ні її батьків. Відпускати страшнувато. Але й не відпустити якось не так.
Як убезпечити дитину? Що порадите?
Мerida• 10 сентября 2024
Позвонить родителям и все обсудить. Кто вам про машину сказал? Логично, что это должны были быть родители

автор жижифреймут • 10 сентября 2024
Ответ дляМerida
Ні, про це мені сьогодні сказала моя донька.
А я з косою• 10 сентября 2024
Я б сама відаезла і забрала
Мerida• 10 сентября 2024
Ответ дляжижифреймут
Такие вопросы решаются с теми, кто привозит и увозит. Странная постановка вопроса.
автор жижифреймут • 10 сентября 2024
Ответ дляМerida
На день народження мою доньку запрошено на 22 вересня.
Мerida• 10 сентября 2024
Ответ дляжижифреймут
Странно, что родители согласны возить, но с вами познакомиться не согласны. Тоже могу сказать и про вас. У вас желание познакомиться не возникло
автор жижифреймут • 10 сентября 2024
Ответ дляМerida
У нас досі не було можливостей познайомитися. Діти зустрічалися і гуляли, але то було на нейтральній території.

Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 сентября 2024
отпускать нельзя. эта ситуация может обернуться против вас.
Дивне створіння• 10 сентября 2024
Отвезите и заберите сами.
В неизвестное место с незнакомыми людьми да ещё и на чужой машине не стоит отпускать
автор жижифреймут • 10 сентября 2024
Ответ дляДивне створіння
Отвезите и заберите сами.
Оце ж і я про те.
ВыФсеВрете• 11 сентября 2024
Мы всегда подвозим подружек, родителей не знаем, но я всегда против чтобы подвозили мою, вот поэтому всегда и везде ее забираем и отвозим