тянитолкайка• 11 сентября 2024

Хто в це вірить

Будь-ласка, скептики, пройдіть повз. Добре не вірити, коли в тебе все окей і сильна енергетика, яка не пробивається злим оком.
Дитина дуже збудлива постійно, постійно якісь травми, на рівному місці, плач скрізь сон, плач без причини, були в невролога, все ок. Кажуть такий характер. Але це вже неможливо, шкода дитину, і особливо таке відбувається в якесь релігійне свято. Будь-ласка, хто може щось порадити, які молитви читати, чи до кого звернутись? Вірю в будь що. Вже не знаю як допомогти. Нерви не витримують.
Водійка хімарса• 11 сентября 2024
Релігійне свято по старому календарі чи по новому?

Метелик• 11 сентября 2024
Ваша тривожність впливає на тривожність дитини.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 сентября 2024
это у ребенка от вашей чрезмерной тревожности
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляМетелик
Так легко такі коментарі писати і залишатись спокійним коли все ок.
Силиконочка• 11 сентября 2024
Вы неврологу про религиозные праздники говорили ?
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Попросила пройти повз зі своїм «гумором».
Lilian-nochka• 11 сентября 2024
Перевозбудимая психика это
Lilian-nochka• 11 сентября 2024
Много раздражителей и случается по типу сенсорной перегрузки.будете подкреплять это,будет жах,взрастите невротика
ГороховаЯ• 11 сентября 2024
На сглаз похоже. Яйцом можно обкатать или воском вылить

автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Це можна якось самостійно зробити?
ГороховаЯ• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Це можна якось самостійно зробити?
Яйцом да, вы как мать можете. Но там читать нужно заговор.
Лінива, не каюсь• 11 сентября 2024
Все просто
1. До невролога ведете себе
2. Дитину залишаєте в спокої
Lilian-nochka• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Це можна якось самостійно зробити?
Можно,пожарить яйцо с беконом,омлет будет
Lilian-nochka• 11 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Все просто
1. До невролога ведете себе
2. Дитину залишаєте в спокої
Не пойдет она,у меня мама такая же.всю жизнь ей’порчу делали’на колдунов и ведунов состояние вынесла
Лінива, не каюсь• 11 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Деякі люди просто хочуть бути обматутими🤷‍♀️
Lilian-nochka• 11 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Мне кажется это стиль жизни уже))))у моей стабильно раз в неделю колдуны и ведуны были)))))когда то правда был перерыв-отец взбесился и орал что убьет,если еще раз увидит😁
ГороховаЯ• 11 сентября 2024
Ещё можете подать в церковь неусыпаемый псалтырь на год, чтобы читали. Тоже станет спокойнее ребенок
Чудовий каламбур• 11 сентября 2024
Моя мама сестру по бабкам, церквам, дідкам все дитинство водила, бо та була істерична і неврівноважена. Ніякі бабки, молитви не допомогли, характер такий притрушений . Вона і в дорослому віці така залишилась, єдине зрозуміла що її істерики нікому нахер не треба і суспільство це не мама яка викнує всі її забаганки тільки заради того щоб та закрила писок. Так що автор раджу звернутись до дипломованих спеціалістів, є дитячі психологи. Доречі моїй племіниці дуже допомогли подолати страх перед садочком, бо в одному садочку дитині нанесли таку травму що та плакала постійно як чула про садочок, не кажучи про те щоб туди йти.
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ви вже завʼязали з трактовкою своїх снів?
Розберіться з собою, а потім недоречні коментарі в темах пишіть.
Советчіца блін.

автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Спасибо!
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Деякі люди просто хочуть щоб недоречні коментатори проходили повз.
наКоблучках• 11 сентября 2024
А скільки років дитині?
Lilian-nochka• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Советчіца блін.
У трактовок снов есть логическое обьяснение,это подсознание ваше.почему же завязала?люблю это
Некомильфо• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Если это в религиозные праздники, то это бесы гуляют, у меня есть такое выражение. Это не одержание. Это просто много тьмы в доме.
Сколько лет ребенку?
Лінива, не каюсь• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Хай хочуть)
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Для когось це так смішно, як вам смішно з моєї проблеми.
Жена миллионера• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Скільки років вашій дитині
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляНекомильфо
Сколько лет ребенку?
Майже рік
Lilian-nochka• 11 сентября 2024
Ответ длятянитолкайка
Нет.мне абсолютно не смешно.у меня мама такая же
автор тянитолкайка • 11 сентября 2024
Ответ дляНекомильфо
Сколько лет ребенку?
До, речі в квартирі часто вмикається саме по собі сенсорне світло і іграшки можуть засвітитись самостійно.