В кого тако було• 11 сентября 2024
Как часто у вас плохое настроение?
Как часто у вас плохое настроение или какая-то пустота внутри? И как справляетесь с этим?
Платье Длинное бальное• 11 сентября 2024
Кожен день. Відчай. Намагалась працювати з психологами, але в нас багато недоспеціалістів, дотягнула до депресії, потім психіатр виписав ад, пропила, панічні атаки пішли, але все інше на місці залишилось.
Дама с собачкой• 11 сентября 2024
С понедельника по пятницу с 9 до 17.30. В воскресенье вечером тоже тоска берет.
Допоможіть знайти• 11 сентября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
так знайдіть гарного спеціаліста.
Ответ дляДопоможіть знайти
так знайдіть гарного спеціаліста.
Легко сквзвти,я була вже у п´ятьох, купа грошей витрачено, півтора року часу
Допоможіть знайти• 11 сентября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
якщо це були п´ять різних спеціалістів, а віз і нині там, то може справа не у спеціалістах?