Чучело-Мяучело• 11 сентября 2024
Я незнаю, как рожать лучше….
Сразу скажу растить ребенка буду одна (вопросы по поводу отца прошу не задавать)
Уже скоро рожать, а я всё не могу определится, лучше договариваться за КС или ЕР?
Чувства страха на грани уже, что в ЕР могут покалечить ребенка, а КС что операция. Морально уже не вывожу эти метания
Подскажите, как лучше?
Чтобы для ребенка и меня?
Подскажите, как лучше?
Чтобы для ребенка и меня?
Марічка• 11 сентября 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Извините, не понятно у вас какие то последствия появились или что?
Никаких. Я тоже по той же причине что и Вы КС делала. Ребенок спокойный, швы в порядке, но распанаханый живот - не будешь бегать огурцом через 2 дня как после ЕР.
Дама_с_коготками• 11 сентября 2024
Ответ дляМарічка
Физически ок, я все сама делала и мужу готовила и убирала и с ребенком никто не помогал. Но через 2 недели, потом через 2 месяца я уже бодрячком бегала. Только тогда поняла, что живот разрезанный это не шутка.
У меня наоборот получилось - физически легко восстановилась, а вот сон урывками меня добил. Самые тяжелые месяцы были где-то со 2 по 5. Потом я сдалась, обеспечили безопасный совместный сон, начала хоть как-то высыпаться (и ночью больше спала, и днем забивала на все и спала с ребенком). Ну, то есть в моем случае не шутки оказался недосып.
А полостная операция у меня была до КС. И как раз после нее я восстанавливалась плохо. Боялась, что и с КС так будет. Но повезло.
Марічка• 11 сентября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Да и недосып дает свое(
Тоже с малым спала, дошло, что ну его эти дела - здохну от усталости!
Метровий сантиметр• 11 сентября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Ну і що! Спайки - це не дцп, і не аутизм, і не епілепсія в дитини. Мало того, спайки ще і не так часто бувають.
Ну і що, що розрізали дуже ризикового і могла початися кровотеча ?
Ваші діагнози також не так часто бувають, це ви не рахуєте ?
Я написала мій досвід і висновки, що якщо є здоров’я, то краще народжувати самостійно з анестезією і гарним помічником поруч, а так ніхто не від чого не застрахований !
Метровий сантиметр• 11 сентября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
У мене відійшли води в 7 ранку, в 10 мене прооперували. Нічого страшного, все було повільно, навіть перейми не почались. Спокійно приїхала в пологовий і готувалась до операції.
По ваших відповідях видно, що пологи у вас були аж 1, от коли у вас їх буде 2 - ви зрозумієте, що не буває однакових пологів!
І не можна писати, що перейми в усих починаються, саме так, як у вас !
Додекаэдр• 11 сентября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Ну от у мене взагалі немає ні наслідків, ні сліду, і дитина не травмована. А все тому, що я не пішла на природні пологи.
А у вас нездорова дитина саме через природні пологи, не через кс. І ваші спайки тут уже не важливі, з таким результатом.
У більшості жінок після природніх пологів теж ні слідів, ні наслідків і діти здорові. Не треба демонізувати, ніби без КР здорові діти не народжуються.
Мадам Подлинник• 11 сентября 2024
КС! Планове.
В мене було двоє природніх пологів, для мене швидко, легко, а у дітей проблеми. У першого гіпоксія та велика кіста в голові, мігрені, порушення зору. У другого інвалідність, поставили РАС, але кажуть що швидше неврологія з-за природніх пологів з обвиттям пуповиною. Також є фокальна епілептична активність.
Шов при кс то дрібниці, а от дитина з інвалідністю, навіть якщо відносно легка ступінь ураження нервової системи, то проблема, психологічний біль Вам як мамі та купа коштів на реабілітацію.
Блондинка в Законе• 11 сентября 2024
В мене три екр, відходила досить легко. Останній раз лише погано спинальну анастезію зробили, майже пів року мучилася з болями. Рекомендувала б однозначно знайти хорошого лікаря, якому буде не плювати на вас і дитину. Хай почнуться пологи, а при (не дай Боже) якихось ускладненнях, щоб екстренно вирішував ситуацію. КР - операція, і краще обійтися без неї.
Большой секретик• 11 сентября 2024
Прошу заздалегідь вибачення за моє питання (бо може воно геть немудре) -- щодо обвиття пуповиною:
У дитинки дихальні шляхи, наскільки я розумію, до народження закриті. Відкриваються ж тільки після очищення носика, рота і з першим криком, вірно?
Тоді чому так небезпечне обвиття пуповиною? Яким чином можливе удушення?
Мається на увазі, що можуть перетиснутися судини пуповини і порушиться кровопостачання?
Дякую всім, хто пояснить, і всім, хто поставить ’рукалице’. )