Шопингмонстр• 11 сентября 2024
Покупець відмовився від посилки. Але передумав і хоче її забрати завтра
Продавець не встиг ще повернення оформити.
Чи дадуть на Новій пошті отримувачу завтра посилку після відмови?
Шопингмонстр
• 11 сентября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Скоріше за все ні.
А точно?
Бо ваша відповідь гіпотетична.
Мені потрібно точно
Бо ваша відповідь гіпотетична.
Мені потрібно точно
Просериарила молодость• 11 сентября 2024
Ответ дляШопингмонстр
А точно?
Бо ваша відповідь гіпотетична.
Мені потрібно точно
Бо ваша відповідь гіпотетична.
Мені потрібно точно
Точно Вам дадуть відповідь на гарячій лінії Нової пошти
Кондуктор маршрутки• 11 сентября 2024
Что бы узнать точный ответ, то нужно написать оператору новой почты или позвонить.
Шопингмонстр
• 11 сентября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Це і коню понятно.
Не хочу пізно дзвонити.
Хочу тут почути, від тих, хто знає точно, а не просто поболтать
Не хочу пізно дзвонити.
Ответ дляШопингмонстр
Це і коню понятно.
Не хочу пізно дзвонити.
Будь ласка
Ответ дляШопингмонстр
Це і коню понятно.
Не хочу пізно дзвонити.
Розумієте, актуальна на сьогоднішній день інформація тільки у них. Ви не знайдете тут точної відповіді, бо вчора ще було так, а сьогодні вже може бути по-іншому.
А дзвонити пізно? Вони ще не сплять
Леді Душка• 11 сентября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Це і коню понятно.
Не хочу пізно дзвонити.
если у вас нет договора с нп - что они автоматом отправляют вам отказы - то сделать возврат посылки вы можете только самостоятельно в личном кабинете - если вы этого не сделали - то посылка лежит себе на отделении и завтра человек придет и спокойно ее получит
Шопингмонстр
• 11 сентября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Дякую
Смажена полуничка• 11 сентября 2024
Я бы уже и не позволила ему получить. Это будет вынос мозга потом. Геморройных покупателей сразу в блок.
Дружная семейка• 11 сентября 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Була в такій ситуації. Відправник подзвонив на нову почу і вийшло забрати.
Якщо що я не якийсь мутний покупець)
Просто це замовлення було за два місяці до відправки , а я вже і забула, думала, що це якась коробка лохотрон щастя)
Якщо що я не якийсь мутний покупець)
Леді Душка• 11 сентября 2024
Ответ дляТримбулька
Не віддадуть. Бо ви вже не фігуруєте як отримувач.
а как кто? она вообще-то отправитель
Зроблено у 80-х• 11 сентября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Це і коню понятно.
Не хочу пізно дзвонити.
Що значить не хочу
Люди працюють в нічну зміну, щоб таких як ви обслуговувати