Готова до другої• 11 сентября 2024

Поцілунки в губи ( чоловік і його мама)

мене це вже 12 років тригерить . Кожен раз коли бачу ці поцілунки при зустрічі і прощанні. Як на мене так не повинно бути . Чи це нормально ? Сину 36 мамі 65 . Якщо що я дружина
Результат:
вже голосів: 89
72 (80.9%) не норма
17 (19.1%) це норма
автор Готова до другої • 11 сентября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
О, до вас дошло, что не при чем? Только сейчас?)
Не розумію при чому тут наше сексуальне життя . Поясніть

Все знаю від і до• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Мами синів , хочу ваш коментар .
Никогда не понимала зачем детей целуют в губы, сама так не делала, муж один раз попытался так поцеловать сына, когда он был маленький, после моих слов больше не лезет к детям с поцелуями.
Пожарник• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Мами синів , хочу ваш коментар .
редко и в щоку.какие губы?
я и в детстве целовала только эти персиковые щечки,а потом на них выросла щетина)))
Зробити зауваження не можу , бо подумають що збоченка я . Просто завжди дивлюсь на це і дивились .
АнтиТанкист• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Тю , я зі свекрухою не живу , бачу рідко її , але коли бачу завжди дивуюсь , навіщо в губи то ..
А чоловіка питали?
ИграйМойГормон• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Тугенько вы понимаете все же. Не при чем и ваша и не ваша и вообще сексуальная жизнь к тому, что ваш муж целует свою маму. Это вообще не про секс.
Ответ дляАнтиТанкист
А чоловіка питали?
Ні , мені навіть соромно це озвучити . Як це буде виглядати . Коханий, навіщо ти цілуєш маму в губи ? Ну він скаже , в нас так з дитинства прийнято і правда я змінювати не буду , бо це моя єдина мама . Він єдиний син , в них сильний звʼязок . Я його порушувати не планую . Вона ж мені не соперниця

Барвіночка• 11 сентября 2024
Там и мама и сын с приветом.Бабке 65,уже с головой беда,а сын взрослый мужик и слюнявится.У меня сыну 21,могу обнять ,если достану его 1.94😁 и все,а ещё спину почухать😁.Боже ,в губы,это почти инцест
Бабця в мештах• 11 сентября 2024
Фуфуфу
Я б з ним не цілувалась
Пожарник• 11 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
а спину почухать это не инцест по-вашему? ахаха ...и оба получаете кайф!
Ответ дляБарвіночка
Ой він дуже залюблена дитина , не маю права звинувачувати її в цьому . Навкруги зараз стільки мамок які обожнюють своїх синів , це дитина . Так може бути . Але хотілось би , щоб іноді фокус уваги був інший , але я розумію це єдиний син і зміст її життя , все життя
Бабця в мештах• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
А чоловік дітей теж цілує в губи?
Ответ дляБабця в мештах
А чоловік дітей теж цілує в губи?
Немає в нас спільних дітей
Пожарник• 11 сентября 2024
а ещё я целовала долоньку (ладошку) и бедная сыночка не хотел мыть руку по этому поводу в садике, рыдал в свои неполных три года, а я на работе пила корвалол...
всякое было и не вы судья этому родству или уродству по-вашему.
Ответ дляПожарник
Я не писала , що це уродство . Я написала, що це дивно і мені не приємно . Хочу почуту думку інших , більшість вважає це не нормою як виявилось
Кусман Сиру• 11 сентября 2024
Ніколи нікого не цілую в губи навіть чоловіка, ще з молоду в мене такий пункт.
Мальовнича даль• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Мами синів , хочу ваш коментар .
В мене син і дочка. Нікого з них ніколи не цілувала в губи
Пожарник• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
а вы с планеты Нибиру? сами не видели и не знаете как принято у большинства людей или разводите на эмоции советчиц?
ГАНЬБА !!!
Ответ дляПожарник
ГАНЬБА !!!
В моїй родині ніхто в губи не цілується . Батька я взагалі не цілую , тільки обнімаю при зустрічі . Я не тактильна , в нас в родині не прийняті поцілунки . Я навіть своїх дітей дорослих не цілую , тільки обнімаю ( в мене дівчата )

Пожарник• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Вы уже и детей успели родить от такого мужчины из ненормального семейства! ахаха
и только сейчас озаботились моральной стороной вопроса...троляка(((
Ответ дляПожарник
В мене діти від першого шлюбу . Який троляка …
МашМааш• 11 сентября 2024
Для меня ненормальны поцелуи в губы между всеми, кто не состоит в сексуальных отношениях.

Но если бы была в вашей ситуации и все было ок (отношения с мужем, его и ваши со свекровью), то просто отворачивалась бы. Возможно, в подходящий момент поделилась бы с ним, что это не ок
Кіма кепка• 11 сентября 2024
Ответ дляМенее Более
Моєму 8. Хоче в губи як в дитинстві. Але я кажу будеш жінку в губи цілувати а мене в щічку
а зачем вы ребенка в губы целовали??
Копуша• 11 сентября 2024
сын даже в щечку не любит, когда при встрече и расставании целую его,а невестка целует меня в губы.
Ранковий базар• 11 сентября 2024
Ответ дляПожарник
Пздц
Ранковий базар• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Это уродство
Менее Более• 12 сентября 2024
Ответ дляКіма кепка
а зачем вы ребенка в губы целовали??
Ну по стандарту - дай цем. И как то так. Теперь уже сама не хочу. А у него ещё бывает иногда
Диверсификация• 12 сентября 2024
Не норма ни в детском, ни во взрослом возрасте
автор Готова до другої • 12 сентября 2024
Ответ дляДиверсификация
А як це їм донести … я просто відвертаюся бо це мені гидко … їм то не гидко
Диверсификация• 12 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
К психологу мужчину, пусть он доносит