Готова до другої• 11 сентября 2024
Поцілунки в губи ( чоловік і його мама)
мене це вже 12 років тригерить . Кожен раз коли бачу ці поцілунки при зустрічі і прощанні. Як на мене так не повинно бути . Чи це нормально ? Сину 36 мамі 65 . Якщо що я дружина
Результат:
вже голосів:
72 (80.9%)
не норма
17 (19.1%)
це норма
Готова до другої
• 12 сентября 2024
Він 36 років цілує маму в губи , ви думаєте вони бачать в цьому проблему ??? Для людей це норма , а я ізвращенка , якій це не подобається
Бойова• 19 сентября 2024
На мою думку, навіть самі темні люди, якщо не знають, то хоча б відчувають, що губи то ерогенна зона. Але видно я помилялася.
Ответ дляГотова до другої
Ну, для більшості ж не норма .
Спостерігайте, як буде через 10-15 років, чи все ок буде вашому чоловіку))
Я колись була вражена, коли приїхав двоюрідний брат моєї мами та поцілував її в губи. Я зразу озирнулася на тата, він не бачив.))
Але коли той брат від´їжджав, такого поцілунку вже не було)) Але правду сказати той двоюрідний був дуже чудовою людиною, мабуть, найкращий з усіх родичів. Рідний брат мами був досить холодний, але він пройшов дуже страшну війну, у концтабір потрапив у 18 років. Та й був на 20 років старший.