Готова до другої• 11 сентября 2024

Поцілунки в губи ( чоловік і його мама)

мене це вже 12 років тригерить . Кожен раз коли бачу ці поцілунки при зустрічі і прощанні. Як на мене так не повинно бути . Чи це нормально ? Сину 36 мамі 65 . Якщо що я дружина
Результат:
вже голосів: 89
72 (80.9%) не норма
17 (19.1%) це норма
СкиниУскачи!• 11 сентября 2024
Целуюсь в губы только с мужем. Ни детей, ни родителей, никого вообще больше в губы не целую

автор Готова до другої • 11 сентября 2024
Поділіться своїми думками , можливо я зрозумію що це ок і перестану звертати увагу
ХвостПистолетом• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Яке це нафіг ок? Це фу, ізвращенки мамаші привчають так синів своїх. Бррр.
ХвостПистолетом• 11 сентября 2024
Мамці пірожечків позаходили)))
СкиниУскачи!• 11 сентября 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Мамці пірожечків позаходили)))
Сыначки - корзиночки)
Ответ дляХвостПистолетом
Я так розумію цей ритуал з народження , я навіть від вертаюсь , мені не приємно дивитись на ці поцілунки .
Мамина квіточка• 11 сентября 2024
А зачем вы выходили замуж за мужчину, целующегося с мамой в губы, если для вас это неприемлемо?

Мами синів , хочу ваш коментар .
ХвостПистолетом• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Мені це теж не ок, у мене син, цілує мене в щоку, і я його.
Викасикрет• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Минет хоть делаете?
Ответ дляМамина квіточка
Тю , я зі свекрухою не живу , бачу рідко її , але коли бачу завжди дивуюсь , навіщо в губи то ..
Бабка_в_кедах• 11 сентября 2024
Я свого сина ніколи в житті не цілувала в губи, для мене це дивно...

Мабуть, в них немає кордонів особистих і не тільки в тілесному контакті
Менее Более• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Мами синів , хочу ваш коментар .
Моєму 8. Хоче в губи як в дитинстві. Але я кажу будеш жінку в губи цілувати а мене в щічку
Ответ дляВикасикрет
Минет хоть делаете?
Причому тут наше сексуальне життя , до поцілунків сина з мамою
ХвостПистолетом• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Ігру пристолів дивились? Там років 10 хлопцю, стояв цицьку матері смоктав, це мабудь такі мамки із цієї опери
Золота орда• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Мами синів , хочу ваш коментар .
Я мама сына. У нас в семье так не принято. Понимаю ваши чувства, для меня бы это тоже было бы странно. Не ненормально, но максимально странно.
Мамина квіточка• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Вас до свадьбы жених с матерью не знакомил?
Бабка_в_кедах• 11 сентября 2024
Ответ дляМенее Более
А навіщо ви раніше цілували в губи?
Ответ дляЗолота орда
Так , максимально дивно , все вірно охарактеризували . Я не скажу що огидно , але мені наче ніяково таке бачити … вона жіночка в віці , навіщо , ще і смачно так , як рідні 😆

Менее Более• 11 сентября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
А навіщо ви раніше цілували в губи?
Не знаю. Маленький був ..губки тягнув ....може не треба було та вже пізно
Like-995b• 11 сентября 2024
Я целовала в губы и носик совсем маленького ) а сейчас даже неприятно такое представить, обнимаю часто.
Ответ дляМамина квіточка
Та вони все життя так цілуються. Після смерті батька , почались такі особливі ніжні відносини , я як дружина не хотіла б .. але ж це рідна і єдина мама .
Бабка_в_кедах• 11 сентября 2024
Ответ дляМенее Более
Зрозуміло
Ответ дляLike-995b
Уявіть , вашому сину 36 а ви його в носик та в губки при дружині 🤣
Небоброїдка• 11 сентября 2024
Жахххх
Like-995b• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
Действительно странно) ну если так уже 12 лет , то вряд ли что-то изменится
Ответ дляLike-995b
Та звісно , мені навіть соромно зробити зауваження , чи акцентувати на цьому увагу
Викасикрет• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
При том. Так делаете?
ИграйМойГормон• 11 сентября 2024
Ответ дляГотова до другої
О, до вас дошло, что не при чем? Только сейчас?)
Стервочка• 11 сентября 2024
У меня 2 сына.
Никого никогда не целовала в губы, кроме мужа и до него, с парнями, которыми встречалась.