Поросенка• 12 сентября 2024
А есть тут те, кто работает тестировщиком?
Привет. Интересует данная профессия - мануальный тестировщик. Знаю, чем занимается, пока изучаю эту тему. Но мне интересно узнать реальные отзывы от тех, кто уже работает по данной специальности, какая реальная зарплата у джуна и как быстро можно развиться? направление - сайты, приложения мобильные. Спасибо всем, кто напишет по теме и поделится своим мнением.
Шальная коклетка• 12 сентября 2024
Вам досвід тих, хто давно працює не допоможе. Бо ті, хто вже має досвід та гарно заробляє влаштовувались тоді, коли було «знаєте англійську і вмієте читати? Атлічна, ось вам стіл, працюйте». І це було до того, як почали безконтрольно плодилися всі на світі курси.
Реклама обіцяє, що порог входу низький і це так. Але просто відкрийте Джинні чи Доу і подивіться, скільки вакансій Джунів та Трейні відкрито і які вимоги.
Поросенка
• 12 сентября 2024
Ответ дляШальная коклетка
Дякую! Я англійську знаю. Живу в англомовному середовищі. Чому досвід і відгуки інших не допоможуть? От ви дали мені пораду, буду дивитись. Дякую
Поросенка
• 12 сентября 2024
Ответ дляКапризуля
Уже опытные никому не нужны.
Чого це? Поясніть, будьласка. Я просто не можу в країні перебування працювати за своєю спеціальністю, там дуже великий термін навчання, практики і розвитку, - шлях дуже довгий, а вік не резиновий. Дійсно, є проєкти, де все роблять самі розробники і компаніям немає сенсу наймати тестувальників. Але є такі бізнеси, якім потрібні сайти, або є ті, хто розробляє ігри. Тут без тестувальників ніяк. Чи я помиляюся? І чи варто вірити тим, хто обіцяє також працевлаштування, бо в них дуже багато проєктів?
Капризуля• 12 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
Прецвлаштування -лохотрон. В остальном набивайте свои шишки.
Все до блиску• 12 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
Якщо ви не в Україні, то досвід українських QA не буде релевантним .
Зараз медіана по джунам в Україні не досягає і 1000$, а стек вимагають огого )))
Поросенка
• 12 сентября 2024
Ответ дляКапризуля
Не шишки, а опыт) Спасибо, будем разбираться
Поросенка
• 12 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
А якщо співпраця з Канадою та США в них? І я не планую сидіти в джунах довго)
Все до блиску• 13 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
Ви в США чи Канаді ?
Українці працюють на іноземних клієнтів через сервісні компанії ( аутсорс , аутстафф) , прямі контракти це велика рідкість .
Не довго сидіти в джунах , це скільки ?
В кожної компанії свій апрайзал , умовно , це 2-3 роки до сеньйора .
Не довго сидіти в джунах , це скільки ?
Поросенка
• 23 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ви в США чи Канаді ?
Не довго сидіти в джунах , це скільки ?
Ну от дивіться, те, що люди вивчають кілька місяців, я вивчаю набагато швидше. Я іноземну з 0 підняла до 7 левела, а їх там всього 8 - за 1 рік. Так само і тут. Те, що люди розбирають і вчать довго, мені дається легше і швидше. Розраховую на те, що людину, яка постійно розвивається і вчиться, переведуть швидше, ніж за 2-3 роки. Бо на стадії навчання я вже маю знань трішки більше, ніж вони дають.
Все до блиску• 23 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
То нащо вам той QA
Розглядайте PM/BA )
Просто , наприклад , в мене дуже складний домен і вчитися доводиться постійно , і взагалі, якщо розібратися, то QA це не тільки про тестування тиканням кнопочок , це тупо рутинна робота - писати, переписувати, потім ще раз переписувати доки , комунікація , постійні ресьорчі і тільки потім вже тестування .
Розглядайте PM/BA )
Поросенка
• 23 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
То нащо вам той QA
Розглядайте PM/BA )
Я просто йду покроково. Мені нема кому підказати. Тому я собі вибудувала план, можливо, хибний, але пробую, бо треба опанувати нову професію. Щоб працювати за моєю професією, в якій я, як риба у воді, треба витратити рочків так 15-20 в новій країні, а їх немає. А ви ким працюєте?