Птица Говоруша• 12 сентября 2024
8 зайвих в 48 - я в розпачі.
Два роки роботи.
По калоріям дефіцит на 500-700 кал роблю. Часто відчуваю себе голодною.
Раз в місяць-два дозволяю собі все на один день.
Результат +/- 1 кілограм туди сюди гуляє.
Урізати ще калорійність, потім зрив і я 3-5 днів їм все, що бачу.
Добавляти ще більше тренувань, значить ще більше себе обмежувати у сні. І так більше 6 годин не сплю.
Іти гормонами корегувати - не моє коштів.
Тому стандарною формулою - менше істи більше рухатись. Сил та енергії все менше, а вага все там же.
Розпач якийсь.
Птица Говоруша
• 11 октября 2024
Ответ дляВсміхайлик
Прошел месяц. Вы наверное, уже похудели на 4-6 кг?
За цей місяць, у мене трапився джекпот по нервам. Моя травма, у чоловіка ДТП і мами інфаркт. Дякую Богу, що хоч не набрала, від стресу(((