Цвіпканя• 12 сентября 2024
Вакцина від вас хлопчику
Хтось робив вакцину саме хлопчику в Україні. Робила доньці,але в клініці де робили, сказали, що за їхніми протоколами хлопчикам вони не роблять. Звісно можна сісти і обдзвонити ві клініки, но можливо хтось робив і напише в якій саме клініці
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Рак горла - от курения в большинстве случаев. Легко лечится. У тёти было. Симптомы ощутимые, пошла к врачу на 2 стадии
Отец подруги был не курящим. Нет понятия легко или тяжело лечится, рак это очень непредсказуемо. Отец подруги умер от рака
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Верно. А самих впч около сотни.
То только определенные вызывают рак, вот от них и привтвают
Указка• 12 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
У моєму близькому оточенні є, батько моєї подруги, нажаль вже покійний
Я вам відкрию таємницю але в кожного в тому світі хтось помер а хтось і від раку...а з розвидком вакцин від всякої хрені почало вмирати ще більше...скоро смерть від сторості то буде щось незвичне...
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
І яке відношення це має до вашого сина?
Швидше був рак простати. Щеплення тут не допоможе
Я ж вище написала, що у нього був рак горла. Свого сина хочу вберегти хоча б від ризику захворіти на певні види раку. Якби були іншівакцини, я б теж розглянула такий варіант. Ви мабуть ніколи не стикалися особисто з захворюваннями на рак
Указка• 12 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
70% всіх випадків захворювання на рак шийки матки спричинені саме папілома вірусами, а не чіпсамт
В цифрах будьласка
Скільки то буде на мільйон населення
І як для мами яка просто хоче вколоти синочка ви якась дуже продвінута...СОВПОДЄНІЄ опять
Скільки то буде на мільйон населення
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляУказка
В цифрах будьласка
Скільки то буде на мільйон населення
Вибачте, але я не просила давати мені оцінку,як мамі,я не просила думки стосовно того прививати чи ні, я поставила конкретне запитання. Якщо у вас нема відповіді, то нащо ви там, аби що?
Указка• 12 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Питання було в темі
А зараз ви тупо рекламу піхаєте ...
То 70% то скільки на мільйон...ви щось головне питання пропустили
А зараз ви тупо рекламу піхаєте ...
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляУказка
Питання було в темі
А зараз ви тупо рекламу піхаєте ...
Ще раз. Де і що я рекламую?
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляУказка
Удалено администрацией...
Ще раз. Я поставила конкретне питання. Не маю наміру обговорювати своє рішення, і ’рекламувати’, як ви кажете щось там. Не маєте що відповісти, то пройдіть повз. Чи ви настільки неврівноважена особа, що потребуєте сварки і з´ясувань якихось. Я ні вас,ині кого іншого не закликаю вакцинуватися, я нічого не рекламую, я лише запитала в якій клініці України вакцинують саме хлопчиків, бо з дівчатками все набагато простіше у цьому питанню. Будьте добріші, може й життя налагодиться
Звожу з розуму• 12 сентября 2024
Ответ дляМerida
в Европе ее начали колоть мальчикам в качестве эксперимента, вот только-только. нет никаких данных еще.
мои знакомые европейцы(не наши), отказались прививать мальчиков, когда им предложили.
В Чехии все кого знаю колят мальчикам
Указка• 12 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Добре договорились
То 70% на мільйон то скільки буде...ось на це дайте відповідь
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляУказка
Добре договорились
З вами все добре? Може заспокійливе вип´є е? Я якщо, то серьйоздо. Ваша поведінка виглядає дуже дивно. Заспокойтеся, не переживайте,все у вас буде добре. Не переймайтеся моїми питаннями, вони вас не стосуються. Не маєте змоги допомогти відповіддю, то нічого страшного. Витрачу час обдзвоню клініки і дізнаюся інформацію. А ви бережіть себе
Пишу з калідору• 12 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Рак горла по причине впч? А как он туда попал? В те годы вряд ли бы человек признался в своей нетрадиционной ориентации
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Впч находится в организме, а не в органе, и этот вирус может быть причиной развития рака в разных органах
Пишу з калідору• 12 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
К папиллома-вирусам высокого онкогенного риска относятся ВПЧ типов 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59 и 68.
В прививке 16, 18, 6, 11. Очень спасёт?
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
В прививке 16, 18, 6, 11. Очень спасёт?
Ви впевнені? Бо є два види вакцини від впч)
Пишу з калідору• 12 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ви будете колоти обидва? Ну так щоб вже точно. І все одно всі не попадають
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Нащо два? Є одна вакцина Гардасіл, яка проти 9 видів папілома вірусів
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Девятивалентная вакцина ’Гардасил 9’ действует на пять дополнительных типов вируса: 31, 33, 45, 52 и 58. Это плюс к четырем которые содержатся в вакцине Цнрварикс. Вы настолько не в теме, но при этом пытаетесь меня в чем-то убедить. Решение принято, вопрос в другом, где сделать. Вроде бы просто. Но некоторые пытаются самоувердиться
Пишу з калідору• 12 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Некоторые пытаются склонить побольше народу уколоться.
Если вы настолько в теме, неужели не знаете, где сделать? Семейный вам помочь не может? Он обычно тоже в курсе за компанию
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Это не обязательные вакцины, их в поликлинике не колят, кроме девочек и то очень проблематично. Что мне должен сказать семейный, какая частная клиника прививает мальчиков? Вы хоть вопрос темы прочитали?
Пишу з калідору• 12 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Внимательно, между строк тоже ))
Цвіпканя
• 12 сентября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Внимательно, между строк тоже ))
А, между строк, тогда понятно. Видимо только между строк и привыкли читать
Указка• 18 сентября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Удалено администрацией...