Love_Love_Love_• 12 сентября 2024

Нова високооплачувана професія, може кому знадобиться

Не упустіть можливість бути у витоків .
Чесно, я прифігіла
Karinka3445• 12 сентября 2024
Що ж вона робить 😂

автор Love_Love_Love_ • 12 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
Що ж вона робить 😂
Ось
karkusha.biz.ua• 12 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
Що ж вона робить 😂
тоже как и классический эскорт, только надбавка за энерго. Не думаю,что блогерам нужно нечто-подобное, смех да и только. Но за предприимчивость +1
Ответ дляkarkusha.biz.ua
Сміх сміхом, але воно ж реально у щось переросте, так скажемо в тенденцію
Lynx_1992• 12 сентября 2024
От блін, я подумала щось з електрикою пов´язано. Ну може живе людина у домі де світло не вимикає і за гроші пускає до себе попрацювати/помитися/приготувати
Мяо• 12 сентября 2024
самому тяжело вырабатывать энергию, тем более энергию на успех, нужны мотиваторы. хорошая профессия, можно сказать психологи своего рода
Бессмертный пони• 12 сентября 2024
В такие моменты я понимаю Бабу Ягу .

Lynx_1992• 12 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Запросто. Ходжу на йогу, на найкращій автівці приїжджає таролог.
Ответ дляLynx_1992
Та я і не сумніваюсь.
Люди люблять щоб їм налапшили
Марфа-Краса• 12 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Подбирать способы выработки энергии у конкретного человека?🤔
Знать, что подымает человека на эмоциональную волну энергии, вдохновлять?
Думаете каждому такое по силу? Это блин не дюжий ум нужен и мед.образование зачастую.
Кіттікет• 12 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось
Блин
Я думала она экофлоу и генератор привозит с собой
Sova splushka• 12 сентября 2024
Ответ дляkarkusha.biz.ua
От же ж, а я-то подумала, вона з павербанком та генератором приїжджає до клієнтів, їм мобілки з ноутами заряджає.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 сентября 2024
стыдно написать, что проститутка, так назвалась энергоэскортницей
после секса действительно меняется энергосостояние: кому-то аккумуляторы заряжаются, а кому-то нет.
Olivia 666• 12 сентября 2024
Оооо,це нова тема у дівчат. Нещодавно дивилася якесь відео коротке,де одна гуру яка недавно з памперса тільки вилізла казала що її подруга так заробляла величезні гроші,просто сиділа в офісі на різних засіданнях директорів та хлопала очима своїми,типу в неї така жіноча енергетика що чоловіки платили їй аби вона там сиділа та заряджала їх енергетикою жіночою 😫Це жесть шо впарюється людям,таке сміття. Але ж знайдеться дуже багато жінок які почнуть платити аби і їх так навчили🤦‍♀️але чому вчити,якщо то звіздьож
LoveYouOrNot• 12 сентября 2024
капець, я подумала, що то щось з Обленерго пов´язано ох же ж ці відключення
dolce_ira• 12 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось
Она разводит на бабки тех, кто разводит! Это высший пилотаж!!! Браво!!!!
Басина• 12 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
Що ж вона робить 😂
Заряджається від розетки