Барвіночка• 12 сентября 2024
«Кинув» продавець, що робити, як повернути гроші?
Дівчатка, знаю, що тут можуть якось допомогти в такій ситуації, а саме що мені робити. Збирала літом кошти на кросівки, дуже хотіла саме ці, знайшла Баєра, що міг ті кросівки викупити. Оплату зробила відразу, перевела всі кошти ще 4 серпня, останній раз я запитувала в неї про заказ 4 вересня і вона ще була на звʼязку. Сьогодні я знову запитала і у відповідь не почула нічого і сторінку вона заблокувала . Мені дуже прикро , так як я стирала кошти довго на це взуття. Ціна 2200. Я навіть не уявляла , що ФОП може кидати людей, чи може ще не все втрачено. Дівчатка допоможіть , як повернути кошти, чи як вийти на продавця. Скрини в мене є переписки.
Барвіночка
• 12 сентября 2024
Ответ дляПерша на селі
На какой площадке?
Це було в інстаграмі
Барвіночка
• 12 сентября 2024
Ответ дляБрехушечка
Ви загуглили цього ФОП? Десь є відгуки?
Так я дивилась, але номер був скритий, пошта також була скота, але ФОП був дійсний
Перша скрипка• 12 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
Це було в інстаграмі
Є відмічені фото від інших людей?
Брехушечка• 12 сентября 2024
Спробуйте зробити, як тут. Шанси невеликі, але якщо це ФОП, може вдасться.
Панна Кота• 12 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
Це було в інстаграмі
Мало інформації від вас, хоча здавалось би, розголосу має бути найбільше: хто, де, скріни якісь?
Перша на селі• 12 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
Це було в інстаграмі
Там постоянно кидают, как там можно покупать?
Не прохожу мимо• 12 сентября 2024
Через податкову. Роздрукуйте Ваші скріни переписки і оплати. Ті знайдуть.
Можливо інсту взломали тому заблоковано.
В мене так фейсбук+інсту взломали, пів дня відновлювали вхід.
Теща дочки• 12 сентября 2024
Шо то за кросівки такі, що для них байера аж в інсті шукати треба?
Барвіночка
• 12 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Є відмічені фото від інших людей?
Зараз я не можу взагалі подивитись цю сторінку, попросила подругу зайти , та вона також її не бачить, таке враження , що вона видалила сторінку
Барвіночка
• 12 сентября 2024
Ответ дляПанна Кота
Зараз виставлю , я просто не знаю як це все робиться, я вперше замовляла речі так ..
Перша скрипка• 12 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
Назву пам´ятаєте?
Барвіночка
• 12 сентября 2024
Ответ дляПерша скрипка
Назву пам´ятаєте?
Так назва її сторінки є на скріншоті
Кофр для ноги• 12 сентября 2024
Ответ дляБрехушечка
Ви загуглили цього ФОП? Десь є відгуки?
Я Вас прошу) муж покупал телефон, отзывы были многолетние на их сайте. После того , как муж перевел деньги, все свернулось как скатерть -самобранка.
И ничего не удалось добиться даже зная их расчетный счёт, а ведь на кого-то же он был зарегистрирован
Зоя Жорівна• 12 сентября 2024
Дуже дивно. Спробуйте пошукати нову сторінку, може, щось трапилось. Інших контактів не було? Телефон, сайт чи посилання на групи? Можете ще в телеграмі пошукати групу з такою ж назвою.
А взагалі, потрібно писати заяву в поліцію.
Барвіночка
• 12 сентября 2024
Ответ дляТАЗератти
Якщо вам це чимось допоможе...
Ой, дійсно, я не знала її номеру телефону, зараз пошукаю її
Барвіночка
• 12 сентября 2024
Дівчатка, дуже дуже дякую, знайшла її , вона на звʼязку знала, її сторінку заблокували. Все гаразд))) 😊 не кинула, дуже мені допомогли 🙏🙏🙏
Брехушечка• 13 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
Вітаю. Рада, що все вирішилось❤️